Jump to content
BulForum.com

Сгъваеми маси и столове


mIRCata

Recommended Posts

Издирвам хубави столове(2) с подлакътници и маса, да си ги сложа на терасата. Понеже не е много голяма, ми трябват сгъваеми както столовете, така и масата.

Някой да има идея къде мога да намеря светни и на прилични цени. За предпочитане да не са от ратан.

Link to comment
Share on other sites

70лв стол.

Все ми се струва, че може да се намерят и по-изгодно. Нормален, здрав домашен стол от бук - 30 кинта. Там едни паянтови 70. Но може навсякъде да са така и само на мен да ми се иска да са по-евтини :)

Link to comment
Share on other sites

Така са. Гледал съм ги навсякъде. Здрав стол от бук за 30 лева - къде това по-точно? Дори в Арон няма подобни цени... 

Link to comment
Share on other sites

Вчера авансирах в Арон маса с 6 стола, бук - за 500 лева в турбо промоция. Някак не виждам нещо по-евтино да има... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако тия столове са това, което си мисля, то няма да изкарат и година и някой лошо ще пада с тях. Вероятно Слакъра или кюфте като тебе...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Интересно, но вкъщи сме с такива столове, бяха доста паянтави. Докато един ден ми писна, просто им натегнах болтовете и залепих седалките. Последният път като ползвах, бях аз върху стола и голяма раница с багаж - около 120кг. Така че...

Link to comment
Share on other sites

Именно. Между другото твоите ако са от старите - много по-здрави са. На тия сегашните им се "изяждат" улеите и оправия няма. Подобни проблеми имат и едни безумно скъпи такива градински в МЕТРО - до ден днешен не мога да отремонтирам повредата. Та трябва да се внимава като се купува. 

Link to comment
Share on other sites

Вечни неща няма :) 

А колкото до терасата, защо не си направиш масата да ти е на панти и да се прибира закрепена към терасата, много удобно решение, виждал съм го в няколко приятели, трябва ти само един плот. панти и крака отново на панти, така само столчета ще търсиш.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Това лято направих дворчето си много приятно. Постоянно стоим там вечер с приятели. Поръчах си от http://www.home-max.bg/dvor-i-gradina/gradinski-mebeli-i-dekoraciya/garnituri/ ратанова гарнитура и се получи много добре. Другата година обмислям идеята да направя и едно фонтанче, да е пълна романтиката. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...