Jump to content
BulForum.com

Продавам дуелен диск за Ю-Ги-О


Recommended Posts

Здравейте,

 

пускам тема от името на 10-годишния ми син :)

 

Той ми реши да си купи PSP. По Коледа и Нова Година успя да събере ~ 100 лв., но най-евтината втора употреба, която намираме, е 200 лв. (тук във форума, че е даже и с изгорял пиксел). Затова реши да "жертва" част от любимите си играчки, за да може да събере останалите пари. И ето какво продава:

 

- Дуелен диск за Ю-Ги-О. Използван е, но е пазен и е в отлично състояние. Купуван е от Англия (не знам дали в България се продава такова нещо). Цена - 50 лв.

ЕДИТ: ПРОДАДЕН

- Оригинални карти за Ю-Ги-О, купувани също от Англия. Сигурно са стотина, не знам как да процедирам - ако ги изброя тук, ще стане много дълъг пост, пък и много време ще отнеме. По-скоро ако някой случайно търси определена карта/карти, нека ми пише на ЛС. Има 3 тестета (май бяха по 40 карти, но си е менкал и не съм сигурен доколко са пълни); има и 3-4 "бустер"-пакета. За да не нарушаваме правилата, примерна цена - 1 лв./бр при закупуване до 10 бр; над 10 бр - договорка.

 

Конструктори ЛЕГО (пълни комплекти - части и книжки):

 

- City 7235 - Цена 5 лв.ЕДИТ: ПРОДАДЕН

- Vikings 7015 - Цена 10 лв.

- Knights Kingdom 8790 - Цена 10 лв.

- Knights Kingdom 8771 - Цена 10 лв.

- Knights Kingdom 8792 - Цена 15 лв.

- Bionicle 8736 - Цена 10 лв.

- Bionicle 8740 - Цена 10 лв.

- Bionicle 8738 - Цена 10 лв.

- Bionicle 8932 - Цена 10 лв.

 

Освен това има доста Racer, Jack Stone, Harry Potter, Adventure - но не са пълни (липсват части). Ако някой проявява интерес - може да се продават и части, може и накуп (събрани са в един доста голям пластмасов контейнер). Цена - по договорка.

 

- Два конструктора на MegaBlocks (конкурента на LEGO) - Dragons (кафяво яйце) и Pyrates (зелен череп). Не можах да намеря снимки или описание, иначе фирмата-производител е тази:. Цена - 10 лв./бр.

 

При закупуване на повече бройки (поне 3) - договорка :).

 

Знам, че в този форум трудно ще се намери купувач, затова ще бъда благодарен, ако някой ми препоръча накой по-подходящ сайт или форум.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Здравей, ако още е актуална обявата интересувам се от тези сирии--------//////Освен това има доста Racer, Jack Stone, Harry Potter, Adventure - но не са пълни (липсват части). Ако някой проявява интерес - може да се продават и части, може и накуп (събрани са в един доста голям пластмасов контейнер).////

Може ли малко инфо за номерата на моделите,броят им, и каква е цената.

Лек ден

Link to comment
Share on other sites

Темата е доста стара и за такъв род теми в правилата пише, че е добре да не се вдигат, а първо да се пусне ЛС със запитване до продавача. По изключение ще оставя поста, тъй като игрите са много и наистина е възможно някои да не са продадени от тогава.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...