Jump to content
BulForum.com

търся складова програма


vikon

Recommended Posts

търся софтуеър за магазин-склад ако може на бг благодаря предварително.

 

Ако си готов да си плащаш, мога да ти дам под наем с необходимия супорт. С много екстри за контрол.

Link to comment
Share on other sites

A kak to4no se puska (kade se pi6e cd-keya) 6toto na mene mi dava nqkakva gre6ka pi6e "overflow" i ne6te da tragne

 

mandirimuniak hi,

Na men ne6to ne mi q dava tazi gre6ka. A cd-key sa pi6e samo na nqkoi ot programite v paketa. Gre6kata moje da e ot tova 4e programkata e stari4ka i da ne traga pod WinXP ili Win2000 v koeto ne sam siguren. Probvai da varne6 godinite i moje i da stane. Uspeh :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ако си готов да си плащаш, мога да ти дам под наем с необходимия супорт. С много екстри за контрол.

по-горе писах;не е за мен и човека не плаща а за сега MICROINVEST върши работа. 10х

Link to comment
Share on other sites

mandirimuniak hi,

Na men ne6to ne mi q dava tazi gre6ka. A cd-key sa pi6e samo na nqkoi ot programite v paketa. Gre6kata moje da e ot tova 4e programkata e stari4ka i da ne traga pod WinXP ili Win2000 v koeto ne sam siguren. Probvai da varne6 godinite i moje i da stane. Uspeh :tongue

S XP sam no ne6te da trugne. :( Nqma li nqkoq po-nova versiq koqto da mi raboti

Link to comment
Share on other sites

a nqkoi da znae programa za proizvoditeli ne za skald,trqbwa mi da ima za vkarwane na kosumativi za proizwodstwoto i za zaqvki za gotowata produkziq i da ti pravi balans megdu dwete :)

 

Hi,

Dneska shte vidq da pitam uchitelq si po PC s4etovodstvo i 6te ti dam otgovor za programata deto tarsi4. Priqten den. :tongue

Link to comment
Share on other sites

a nqkoi da znae programa za proizvoditeli ne za skald,trqbwa mi da ima za vkarwane na kosumativi za proizwodstwoto i za zaqvki za gotowata produkziq i da ti pravi balans megdu dwete :)

 

 

Zna4i programite koito mogat da ti svar6at rabota sa: AJUR, ПЛЮС МИНУС, БИЗНЕС НАВИГАТОР.

 

DANO SAM TI POMOGNAL PONE MALKO.

Link to comment
Share on other sites

Микроинвеста се тегли безплатно от сайта им, друг е въпроса ако има крак или генератор за нея....

 

Също погледнете www.gensoft.com новото име на програмката Decart сега е MoneyWorks, една такава шаренка складова програмка - може да ви хареса. Преднставени са на панаира, дават едни минидискчета с програмата на който се интересува.

 

 

Тя Money Works е здрава програма ама 300 кинта за една машина нещо не ми се дават, наистина програмата си заслужава но ако бутнат малко цената й ще е по добре

Link to comment
Share on other sites

Eto go ADRESA ot kadeto mojete da si izteglite MICROINVEST + WINSKLAD :) :

http://free.bol.bg/tojjig/

Dano Vi haresat.

 

тази програма winsklad като я пусна и ми иска потребител и парола, те са някакви стандартни или трябва да се регистрирам там. Да не би да се прави прегистрация на сайта им?

Link to comment
Share on other sites

тази програма winsklad като я пусна и ми иска потребител и парола, те са някакви стандартни или трябва да се регистрирам там. Да не би да се прави прегистрация на сайта им?

 

Winsklad e evolucionna programa i sled 30 dena spira da ti raboti. Ako si namerish crack ili key sha kara pove4e no ina4e ne. Sluchaino ako namerishtakiva "svirkai" vav foruma. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

logo%20sklad.gif

 

Vladovsoft Склад е безплатен счетоводен софтуер за управление на складове и магазини. Отличава се с богата функционалност, изчистен и приятен интерфейс и е много лесен за разучаване и употреба.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора тази тема май е мухлясала от старост,но все пак НЕ препоръчвам Workflow.Много е кофти.

За най-елементарни справки иска хиляда операции за да извлечеш необходимата ти информация.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...