Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

Така се стекоха обстоятелствата... 

 

Мамка му и прасе! Изтрепах всичко по Кралския мост - не ми дават да мина... Да съм се връщал други мисии да изпълнявам... Егати наглеците! Те ш'ми каат къде ша хода аз!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мамка му и прасе! Изтрепах всичко по Кралския мост - не ми дават да мина... Да съм се връщал други мисии да изпълнявам... Егати наглеците! Те ш'ми каат къде ша хода аз!  :laughing:

Трябва да минеш основните мисии от кампанията в Южен Кират преди да ти се отвори парашута за минаване през моста в Северен Кират. Това не се отнася за второстепенни глупости като Шангри Ла и разните там гладиаторски онлайн турнири.

 

Едит: специално за Виден:

 

 

sa-50.jpg

Link to comment
Share on other sites

Егати зора днес с тоя Фар Край-няма край.... Къде ми хрумна да си правя експерименти със записване... Пълен провал, нищо не работи... Единствено FRAPS  се опита да записва с нещо подобно на 1.5 гиги за 15-на секунди... Накрая ми се бъгна мисията та трябваше да я откажа и поема наново.... 

 

Момчиле, на какъв език да ти кажа, че го нямам това нещо? 

Link to comment
Share on other sites

Разгони ми се фамилията тази вечер...

 

Мисията със залавянето на Де Пльор ми напълни душата. И естествено я минах почти перфектно от първия път, допуснах тъпа грешка в края и след това като се закучи... Ама пусто като искам да избия всички вместо да си снимам... Както и да е - добре се позабавлявах...

 

Още по-забавна обаче се оказа мисията в тухларната... С тая музика бих изиграл няколкочасова мисия....

 

Момчиле, брат, тоя снайпер го няма... Няма го в DLC, няма го и във видимите бонуси... Да не би да се появява на по-късен етап в играта??? 

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, брат, тоя снайпер го няма... Няма го в DLC, няма го и във видимите бонуси... Да не би да се появява на по-късен етап в играта??? 

Не съм 100% сигурен, но все си мисля, че единственото оръжие, което се появи в последствие беше харпуна (при инсталацията на екстеншъна с Хърк). Всичко останало беше налично в съответната секция, но повечето в началото са деактивирани и се активират чак при приключване на дадена мисия.

 

ПП. Приключи всички важни мисии в Южен Кират и мини през моста. Има някакъв минимален шанс някои оръжия да се появяват във втората част, но аз лично не си спомням нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

Много отдавна! В момента съм на път да разгадая мистерията със снайпера.

 

Ако ти кажа че играя Фар Край, сменя на Волфа, пак Фар Край, ALT TAB.... Вече 3 часа и нагоре... Волфа е ЛУДНИЦА просто - очите ми изпадАха... 

Link to comment
Share on other sites

Волфенщайна е култова игра, само дето е твърде праволинейна, но пък атмосферата е невероятна, особено в мисията на Луната. :punk

 

Иначе за слоновете - най-добрата платформа за пуцане на гадове. Първо, защото всички зверове по подразбиране бягат, включително и носорозите и няма никаква опасност например разярен носорог да ти размаже пикапа, докато ти си пуцаш по гадове с картечни откоси. Второ, яздейки слона и двете ти ръце са свободни, демек можеш да си използваш всички оръжия. И трето, самите слонове много обичат да ритат и размазват гадове, барабар с МПС-та им. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нурито падна... 

 

Играх мисиите на шибаняка Уилис, та ми попадна снайпер в ръцете, но се оказа Z93. Ако не друго, то поне установих, че тунингован е много по-добър от Предатора. Та мистерията относно СА 50 продължава...

 

За капак и ония дрогираните копелдаци пак ме упоиха, но тоя път беше веселба, отново заради музиката... Имах чувството, че слушам нещо на Флойд... И така докато не ме нападнаха горящи прасета... :laughing:  

 

А Волфа е убийствен просто... Пуснах се на предпоследна трудност и нещо много леко върви... Но подозирам, че това е само началото... 

Link to comment
Share on other sites

Наркоманите ме вбесиха! Така ми се искаше да ги изкормя, майната им на мисиите!

 

Оказа се, че съм запазил сейв файловете. Сега се чудя дали да започна отново, или да играя за 100%.

Link to comment
Share on other sites

Наркоманите ме вбесиха! Така ми се искаше да ги изкормя, майната им на мисиите!

 

Оказа се, че съм запазил сейв файловете. Сега се чудя дали да започна отново, или да играя за 100%.

 

Че не си ли минал играта на 100%??? Давай нова линия. Аз сега карам само с пачата. След време ще почна по линия Сабал... Ако имам време де... но пък иде зима, та време много ще се отвори....  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид да мина всички допълнителни мисии, да събера всички маски, плакати и т.н. Т.е. да изпълня всичко от менюто Progress.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Е възможно ли е да не си го направил досега? Резилино! Нищо не си изиграл значи! Аз докато не изрина зоната, не минавам нататък... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не знам, може би ванилата дигна прекалено високо летвата и Йетито ми се стори постна. Не знам, до самия край на играта чаках истинската игра, истинския сюжет да започне...

Сега с безкрайно нетърпение чакам следващата част. Отдавна ми се играе някаква такава survival тип игра :)

Link to comment
Share on other sites

Колеги ще помоля за малко помощ за пиратските версии в замунда. Свалям, инсталирам, Run... и черен екран(най - вероятно Not Responding). Обнових драйвари, същата работа. Някой ако е имал същия проблем и се е справил с него ще съм много благодарен да помогне. Благодаря! :)

Link to comment
Share on other sites

На старата щайга ми се случва, ама грам не помня к'во беше. Почети из коментарите на торента или потърси в гугъл, аз така намерих решение.

Link to comment
Share on other sites

Колеги ще помоля за малко помощ за пиратските версии в замунда. Свалям, инсталирам, Run... и черен екран(най - вероятно Not Responding). Обнових драйвари, същата работа. Някой ако е имал същия проблем и се е справил с него ще съм много благодарен да помогне. Благодаря! :)

 

Нали си се убедил, че машината ти може да подкара играта? Защото доскоро и аз гледах едни черни екрани   :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Godfather changed the title to FAR CRY Franchise

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...