Jump to content
BulForum.com

Heroes of the Storm


Psihara^^

Recommended Posts

Някой от тук купил ли си я е или всички сте получили ключове за бета тест? Малко ме дразни тая политика - за 3 героя 70лв...ааа...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Разгледах някой пакети в магазина им и цените са абсурдни. Вчера успях да поиграя и ме кефи доста. След като минах началните обяснителни мисии започнахда играя с Malfurion.

Link to comment
Share on other sites

Като се прибера ще те добавя. Трябва да видя с какво се правят там емотките по картата, че снощи само retreat намерих :D Че без малко координация е зле.

Link to comment
Share on other sites

Също така ако alt-click-неш върху merc camp - ще сигнализираш, че искаш да го нападнеш. Същото важи върху tower/fort/core - defend (ако е твоя), push, ако е вражеска. Върху твой герой - I want to assist, върху враг - kill.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ако на някой му трябват бета ключове мога да дам, сега ми пратиха 4 допълнителни, така че ако някой още не я е пробвал и има желание да пише.

Link to comment
Share on other sites

ок добави sakyt0 ( с нула е накрая ) в Skype и ми пиши да ти дам ключ. Останаха 2 ключа, така че ако имаш познат който иска или още един човек от този форум да ми пишат.

Link to comment
Share on other sites

Играта е приятна и зарибяваща. И мен ме зарадваха с ключ преди две седмици и от тогава съм направил към 200 игри... :D
Най-много ми харесва, че не може да се кръшка - ако лефтнеш и искаш да почнеш нова игра - не можеш! Директно те вкарва в играта и продължаваш от до където е стигнал. Вчера ме хванаха бесните и я изключих по средата на една игра - като я пуснах вечерта ми каза, че съм "наказан" да играя 4 игри в "Quick match", преди да мога да играя за класиране.

Link to comment
Share on other sites

Скайп не ползвам от години и даже не помня как ми беше акаунта. Тука на лично съобщение не става ли да прати някой един ключ ?

Съответно ако някой прати, да пише тука в темата че ми е пратил, за да се знае колко свободни ключа има за други мераклии :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...