Jump to content
BulForum.com

Heroes of the Storm


Psihara^^

Recommended Posts

kotora - anything's possible... :lol:

 

И да, алфата имАх предвид... Което ме навежда на мисълта - ключовете ще важат ли за бетата?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Ти поиграй малко teamplay, когато хората си стакват уменията, попадни веднъж на кадърен Abathur и/или Azmodan и глей к'во става :)

Link to comment
Share on other sites

Нова е брутален герой, само трябва да внимаваш. Не я бива много за босове, крийпове, но срещу други герои е брутална. :) Аз лично предпочитам Зератул от невидимките, че има блинк, с който бързо да се измъкнеш от мелето.

Link to comment
Share on other sites

Пробвах и Li Li.Не успях много да се оправя с нея,но предполагам,че с повече практика ще съм по-полезен.Забелязах,че ако не се ходи заедно губиш играта.На картата със семената и цветята :D 

Link to comment
Share on other sites

Има някои герои, които се справят прилично и соло, стига да не ги ганкват. Нова... тя е ловец. Да издебне някой герой, да му напълни кофата и да избяга. Никога не се сбивай при неравни бройки. Също не бързай да се издаваш. Понякога е по-добре да стоиш стелтнат по време на битка, защото невидимките винаги са приоритетна цел. Ако видиш опасност - винаги сигнализирай на твоя отбор. С "V" даваш автоматично сигнал "retreat". Със задържане на алт и левия бутон можеш да даваш различни сигнали - danger, need assistance, on my way, defend.

Link to comment
Share on other sites

Tyrande е много полезен съпорт герой. Има heal с много малък cooldown, възможност да разкрива голяма част от картата и силни ултимати. Просто не е Nova - да ходиш и да мажеш.

Link to comment
Share on other sites

На мен тази игра ми се видя потресаващо зле - геймплей, тиймплей, скилове, графика - всичко е ужас!

 

Близард не знам как си мислят да правят пари от тая игра.

Link to comment
Share on other sites

Абе... Не е като да чакаш на мачмейкинга... Не е като да липсват хора... Аз не съм голям фен на тия игри и все пак ме грабна...

Link to comment
Share on other sites

Близард са алчни копилета, дадох им 35 евра вчера за фаундърс пак. И ти дават само 4 героя допълнително и некви други там визуални шитни. Freemium ftw!

Link to comment
Share on other sites

Няма свобода на билдове. Няма много добри възможности за ганк. Героите не могат да се оядат здраво, без значение от типа...

Не знам, ще я пробвам пак, но засега не ми харесва никак. 

Link to comment
Share on other sites

Е как ще няма свобода на билдовете ? Дигни 4ти лвл на герой и виж колко работи може да избираш на левел ;) За ганковете не си прав.Има супер много храсти на картата.Като играеш ми пиши да цъкаме двамата,че да дава повече exp. 

 

Тоя founder's pack е пълен ташак.Толкоз ли не успя да изчакаш да ти дадът ключ ? 

Link to comment
Share on other sites

Няма свобода на билдове.

Не съм особено съгласен...

 

Няма много добри възможности за ганк.

С това никак не съм съгласен.

 

Героите не могат да се оядат здраво, без значение от типа...

Което за мен е огромен плюс.

 

Абе... за всеки влак си има пътници, дет' се вика :)

Link to comment
Share on other sites

Купих си Muradin :) Първия ми герой.Много ме радва.

Явно не мога като дигна 15ти или 20ти лвл да получа ключове.Доста гадно :( 

Link to comment
Share on other sites

Че то някой очаквал ли е нещо друго?  :laughing:  Няма да се изненадам скоро пачовете на DLC-та да почнат да ги пускат..Аз съм се записал за тая бета още от началото,ма нещо не ме огрява засега

Link to comment
Share on other sites

Ами явно така са го измислили за затворената бета :X И на мен ми се струва малко крайно да трябва да си плащаш за да си им тестер на недовършен продукт, но нито им е за пръв път (diablo3 за мен си беше една недодялана beta, като го пуснаха), нито пък има липса на интерес към играта...

Link to comment
Share on other sites

Сега направих 1 игра с Muradin.Фанаха ни накрая много мошно и ни разцепиха,а не е като да не ги водихме двойно по килове :D 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...