Jump to content
BulForum.com

Heroes of the Storm


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Мда, вчера си гледам бета опт-иновете, и гледам някаква нова игра се появила. Не съм толкова ентусиазиран, колкото за Хартстоун, но се радвам, че Близард се занимават едновременно с толкова проекти.

Link to comment
Share on other sites

Ще е поредната излагация от близърд, няма как. Аз днес си продадох хартстоун бета ключа и си купих сташ табове за Path of Exile. Доволен съм :)

 

Иначе за Близдота не знам кой ще я играе - ЛоЛ-лайт. По-опростено и лесно не знам как може да се направи.

Link to comment
Share on other sites

Diablo, WoW (поне от това, което чета за последните 1-2 експанжъна, за мен лично цялата поредица е за боклука), голяма част от Старкрафт, батълнет 2( да, не е игра, но все пак колосален провал) и разбира се пей-ту-уин Хартстоун ,Май-май и Титан щеше да е провал, но са се усетили и рестартираха проекта :)

Link to comment
Share on other sites

Diablo за мен е наред. Новия батълнет ми харесва, Старкрафт е по-популярен от всякога. Таааа, в този ред на мисли, ще перефразирам мнението ти:

 

"Според мен, това ще е поредната излагация от Близард"

Link to comment
Share on other sites

То това се подразбира. Популярността на Старкрафт не означава, че те се осраха с играта и начина по който я популяризират и т.н.

Link to comment
Share on other sites

То това се подразбира. Популярността на Старкрафт не означава, че те се осраха с играта и начина по който я популяризират и т.н.

На мен доста ми харесва Хартстоун. Приятелката ми не може да понася Старкрафт, но диабло и Харстоун и се играят. Момичето има 60 левел Уич доктор на 20 парагон, смятай за какво става дума. Старкрафтът обаче и е малко хардкор. Нека Близард да правят и игри, които да могат да се играят и от хора, които имат скил колкото старкрафтски зерг/протос, така че да са достъпни и за по-сенилните измежду нас.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Здравейте,

 

Ще си позволя да споделя един български фен сайт - http://heroesofthestormbg.eu/

В него може да научавате последните новини за играта, информация, да споделяте опит във форума и всичко каквото се сетите. В момента положението е замряло и няма много за коментиране, но се надявам в бъдеще да има повече за какво да си говорим. :)

Ако има фенове на HearthStone, заповядайте също и в http://hearthstonebg.eu/

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Heroes-of-the-Storm-235173-full.jpeg

 

Официален сайт

HeroesfIre

 

Сигурно сте чували за новия проект на Близард - Heroes of the Storm. Това е Blizzard-ския вариант на популярните moba игри като dota, lol, hon, но в него един срещу друг се изправят герои от трите приказния свята на Blizard - StarCraft, WarCraft и Diablo. Реално - това е поредната dota на пазара, но реално е първата, която успя да ме грабне. Страшно много новости, доста по-бърза и динамична от игрите на lol, dota2 които съм гледал в нета.

* Различни карти с различни мисии (доста различни)

* Mount-ове - качваш се на коня и бързо се придвижваш до съседната пътека.

* Няма злато, няма предмети

* Целия отбор качва левели едновременно - събира се целия експириънс, събран от отделните играчи

* Лагери с наемници - отиваш, пребиваш и почват да се бият за теб

* Система с таланти - на 1, 4, 7, 10, 13, 16, 20-ти левъл получаваш правото да вземеш определен талант, който ти дава пасивен бонус към някое умение или отделно умение, което можеш да активираш.

Играта в момента е все още в Alpha. Затворената beta започва на 15-ти Януари.

 

Link to comment
Share on other sites

Страшна зарибявка. Получих покана за Алфата и в момента стабилно цъкам. Едно, че ми е кеф да играя с любими персонажи от любими игри, друго, че самата игра са я направили доста динамична. Няма нужда 10 минути да циклиш на една пътека за да събереш пари за дадени предмети - няма предмети, влизаш и почва касапницата. Не ти дреме и кой ще убие крийпа - експириънса е общ за целия отбор. А с конете (или кой каквото добиче си вземе) бързо сменяш пътеките и много хубаво може да направите мечка на някой по непредпазлив.

 

В момента сека със Зератул и сериозно мисля да си го откупя, събрал съм така или иначе достатъчно злато. Страшени засади стават с него. Все още има да се пипа по баланса на героите, но кефа е голям.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се видя малко скучничка, честно казано. Липсваха ми итемите и начина по който влияят на играта. Общо взето - много еднообразно беше положението. Спечели ме това, че обикновено битките бяха по 10-15мин, но останалото - иска още развитие и разнообразие.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно си е въпрос на вкус. Мен лично много ме кефи точно това - няма надпревара със своите съотборници кой да вземе убийство на мобче, на противник - всичко се концентрира върху отборната игра. А и играта почва от 1ви левъл, няма 10 минути фармене на някоя пътека за да събереш пари за power treads...

Приказвал съм си с един приятел (с който делим в момента акаунта), който е болен дотаджия и dota, dota2, hon, lol - всичко е циклил бая и споделя мнението ми, че hots избива рибата.

Link to comment
Share on other sites

Това е Blizzard все пак, редно е да избие рибата. Имам я инсталирана от доста време, но от класиката WoW, не ми остава време да я пробвам, но аз си и знам де - не са ми по сърце тези игри, то и за това сигурно не намирам и време.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно си е въпрос на вкус. Мен лично много ме кефи точно това - няма надпревара със своите съотборници кой да вземе убийство на мобче, на противник - всичко се концентрира върху отборната игра. А и играта почва от 1ви левъл, няма 10 минути фармене на някоя пътека за да събереш пари за power treads...

 

 

Да, спор няма, че е въпрос на вкус. Точно по същата причина, че и мен не ме радва постоянното бутане и злобеене, че съм взел моба на някой, играя LoL в EU West сървърите, а не в East. Доста по-добре са нещата, а и дори и от 1-ви левел, когато фармиш още за някой итем, пак има отборна игра и хората са доста по-приветливи. След разпределение по роли, нещата се получават както трябва.

 

Колкото до HoTS - просто ми липсва разнообразие в цялата схема. Но когато я играх, беше съвсем съвсем в началото на бетата. Сега ще тесвам отново. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...