Jump to content
BulForum.com

Multiplayer Game Servers


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply
Моля някой с + (плюс) тарифа, да ми каже има ли проблеми с играта ЕТ.

Откакто минах на тази тарифа, мамицата ми се ****

lud::psixqsal е на икономи4на плюс и си играе без проблем ;) Той е в мрежа с още няколко 4овека.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм пък на достъпна+ и само дето от време на време ми дава Connection interrupted, но след 3-4-5 секунди се оправя.Познай какъв проблем имаш?

Link to comment
Share on other sites

Откакто се прехвърлих на + тарифа(почти месец вече), започна да ми дава Connection Interrupted в интервал през 1 минута за минимум от 10 секунди. Това е време през което ти замръзва играта и нищо не правиш.

 

От тогава до сега какво направих и проверих:

 

1. Преинсталирах Windows-a

2. Инсталирах на ново ЕТ

3. Пуснах постоянен пинг, които е 7-10, за дълго време без загуба на пакети

4. Сигнала уж е добър, макар като излиза от границите на -13 ми казват че все още е в границите си, щом работи. Но това няма значение, когато играя, паралелно съм пуснал на друг компютър да си гледам сигнала и съм играл в иделаните граници, и пак Connction Interrupted.

5. Изключен PunkBuster (понеже някои го отчитат като причина за лаг)

6. Проби в различни Rate-ове, от нисък до висок.

7. Игра в различни резолюции и настройки, макар че нямам проблеми на максимални настройки на качеството.

8. Никакъв Download по време на игра, оставям свободни 512/128 kbps за ЕТ !!

9. Купих си нов модем!

 

PC-то ми е:

Gigabyte 7VAXP, KT400

Athlon XP 1800+

768 mb DDR333 Kingston

Gigabyte GeForce2 GTS/Pro 32 mb DDR

RAID 0, 2x Maxtor 40 gb 7200, ATA133, Plus 8

Creative Live Player 5.1

Creative Speakers Inspire 5.1 5300

17" CTX PR711F Trinitron

 

Е, какво да направя да му се невиди..

 

Освен да се върна пак на тарифа без локален трафик.

Link to comment
Share on other sites

Poznai vsi4ki, koito sa na dostupna+ go imat tova interrupted osven ako ne butnesh vruzkata da ti e kato na modem...togava oba4e shte imash constanten lag ot 250...koeto e mnogo gadno i bi trqbvalo da bude opraveno, zashto e izklu4itelno drazneshto. Dori ekonomi4na bez + nqma problemi, qvno neshto kuca v shemata i trqbva da se opravi. Poneje samo ET igraq v mreja(za sega) ne moga da govorq za drugi igri(serveri).

Link to comment
Share on other sites

Poznai vsi4ki, koito sa na dostupna+ go imat tova interrupted osven ako ne butnesh vruzkata da ti e kato na modem...togava oba4e shte imash constanten lag ot 250...koeto e mnogo gadno i bi trqbvalo da bude opraveno, zashto e izklu4itelno drazneshto. Dori ekonomi4na bez + nqma problemi, qvno neshto kuca v shemata i trqbva da se opravi. Poneje samo ET igraq v mreja(za sega) ne moga da govorq za drugi igri(serveri).

Точно на modem съм..

Нямам проблеми с пинга в играта, но без значение от rate-a, проблема ми е един и същ.

 

Иначе проблем имам и с CS, пуснах да пробвам - лагва.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam...to po princip ima nqkolko opcii za igrata. DSL, LAN/CABLE, 56K modem...kato go setnesh na 56K modem to po default ti smenq maximalniq broi send/receive packets i za tva bi trqbvalo da imash problem s pinga(govorq za 15+ igra4i v servera). A shto se otnasq do connection interrupted...ami qvno shte trqbva da se barne taq rabota, interesno samo dali ot evrocom shte se hvanat da go barnat.

Link to comment
Share on other sites

дойде ми странната идея че ще е върха ако си имаме Kaillera сървър където ще мога да цепвам от бой сички навити на Street Fighter :D а за непосветените (ако има такива) Кайлера е "дивайз" :) за игра на МАМЕ, ФиналБърн и тн. в интернет... мене лично много ме зариби даже и ХеадОфф имат сървър...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

furiozo снощи на сървара на Medal of honor по едно време се събрахме към 20-21 играчи от тях някъде около 6-8 човека бяха с пинг 30-40, но по едно време на всички ни стана към 150-200.Отначало си помислих че проблемът е при мен, но после видях че на всички е толкова пинг.Може би машината не може да издържи толкова много хора.Ако не е проблем може ли да се намали максималкия брой на играчите или да направиш ограничение по пинг (например ако пинга ти стане 350 да те изхвърля) - мисля че играта позволява такова ограничение.

Link to comment
Share on other sites

Eiiiiiii mnogo iskam da igraq GTA Vice City w multi plyer no nemoga da q pusna :D znachi zwalih si mta... i go install. tam mi dawa da waweda host,port,nick. a waw evrocoma pishe che name,address,map. koe kade ili kakwo trqbwa da waweda???? :) 10x mnogo i dano uspeq che da pucame :)

Link to comment
Share on other sites

sorry che pak wi pritesnqwam, no swalih si mta... ot washiq server. Posle go pusnah i pisha za host: 217.10.252.254, port: 2003 i nick: Dendroid dawam mu connect i mi izpiswa Disconnected: Connection timed out. (Delay = 10 sec). towa i na dwete wersii gore 1.0 i 1.1 . probwah da pusna igrata i dokato sam w neq da se connect. pak ne staa... zashto ne shte maika mu stara. dali problema e w moito pc ili ne ???

Link to comment
Share on other sites

дойде ми странната идея че ще е върха ако си имаме Kaillera сървър където ще мога да цепвам от бой сички навити на Street Fighter  :D  а за непосветените (ако има такива) Кайлера е "дивайз" :) за игра на МАМЕ, ФиналБърн и тн. в интернет... мене лично много ме зариби даже и ХеадОфф имат сървър...

хмм... и аз съм навит на сървър на кайлера :) ще е много яко да можем да си правим мулти плеър на мамето или на финалбърна ;)... пък и съм сигурен че има и други зарибени по емулаторите дет ще играят :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...