Jump to content
BulForum.com

Играх ... открих, че е боза


po_taka

Recommended Posts

Koq igra sux ili neshto podobno e lichno mnenie na chovek.Vypros na vkus!Ne moje da se kaje tochno.Na edin mu haresva edno,na drug drugo i t.n.Naprimer az kazvam che wc3 sux a cs rulz :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply
Та значи наричаш стратегически скриване - ламерстване ? А кое е "стратегическо" според теб ? Да набъхтиш 1000000 работници в мината и да тръгнеш в стил "валяк ше те гази" ? Кефиш ме, стратег-е

 

Мислех да затворя темата, но ми е интересно, карайте се. Нека гледаме сеир

 

Ama tova ne e strategi4esko skrivane we. I na men ne mi govori strateg za6toto igraq warcraft otkakto e izleznal 1 o6te. Taka 4e dosta pove4e e razbiram ot si4ki tuk taq igra. Are da ne sporim. Btw veseo ti si ot klasa na Mitaka nali pone toi mi kaza taka. I to6o edin ne znam dali to6o e v tvoq klas ama mitaka opredeleno e ot tvoq.

 

Soul Fly prosto mi omrazna da sporia s teb,fen si na blizzard i tova e.Ne si kazva6 4estnoto mnenie.Naumil si si 4e blizzard sa nai dobrata kompaniq v sveta i tva.

 

da sym kazal ne6to takova. Ti izob6to moje6 li da misli6 sam bez da 4ete6 ot na drugite postovete. To4no tova napisah i az i ti mi go povtarq6 ami ne gleda6 kak se zatapva6 nito sym kazal 4e blizad sa nomer edno q mi pokaji kade sym go napisal prosto ti obqsnqvam za tvoite izmisleni raboti deto gleda6 da napliue6 warcraft bez da misli6 daje kvo govori6 ami are izivnqvai ama ti li igrae6 warcraft ili az ? tuk nqma6 pravo da govori6 kato ne razbira6 pisna mi da spora s teb ti povtarq6 edno i sy6to kato nqkoi nenormalen.

Link to comment
Share on other sites

Може би N_Igma е прав.Стана по-сложна игричката и май май ти идва в повече.Аз си признавам че също не я играя ,но геймката е чудесна ако намериш нещо по-добро ми са обади  ;) .Тя е уникална за жанра си.

stranno si4ki taka kazvat bila po slojna i zatova ne im se igrae hmm az se zaribih i tova e a onq deto vika 4e geimkata trygnala nadilu da se hvyrlq v mazirca :) V igrata ni6to ne se promenq osnovno, ima samo novi ne6ta koito q oslojnqvat i tova e ...a i 3 e s ocenka 10 v gamespot-a taka 4e ... nqq sporim

Link to comment
Share on other sites

Абе хора как може да определяте една игра като боза само по това че на вас не ви харесва.Под игра-боза аз разбирам игра с гаден геймплей и гадна графика,КОЯТО НИКОЙ НЕ ИГРАЕ:excl: .Въпреки че и аз не харесвам игри като WarCraft3 Diablo,Doom,FIFA/UEFA и т.н не мога да кажа че те са бози.Щом много хора ги играят и играта се харесва значи не е боза.Пример:

4.Tony Hawk(всички)

На мен и на още няколко милиона човека играта им харесва.Така че не може да кажете че тази игра е тъпа,като се основаваш единствона на твоето мнение.

Peace :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Такаа...явно нещо тука се избиват яко комплекси и се ръсят глупости на поразия. Как може игра като Д2 WARCRAFT DOOM да се определят като бози.Помислете реално и ми кажете целият свят ли лъже като казва че тва са наи великите игри или 1 човек дет не ги харесва а ?

Ми то както е трагнало е време някои да каже :

ВСИЧКИ ИГРИ СА БОЗИ. /перфектна игра няма/

Ае опитаите се да го опорите...

Link to comment
Share on other sites

Абе...почетох само малко от последната страничка, не че ме мързи за останалите...ама ми е напълно ясно кой какво е писал. Както винаги не можем да се измъкнем от поляризирането - точно в 2-та полюса....или е супер или е боклук....средно положение няма. Chaos по-горе каза - няма идеална игра. Напълно правилно, всяка си има плюсове и минуси, а и всеки има различни вкусове. Друг по-горе се беше "изказал", че пълни бози били DOOM3, Age of Empires и др. Не съм на това мнение, но можеше поне да каже "...на мен не ми харесват.....или ....не мога да ги изиграя, все ме бият и не са ми интересни....." или нещо от тоя сорт. Имаше друга тема, конкретно за DOOM3, където бях писал, че графиката й не е "нещо невиждано", както я рекламираха дълго време преди да я пуснат, но в никакъв случай не съм отрекъл, че е много добра.....просто нещата в живота не са само черни и бели....друг е въпросът, ако някои ги виждат такива. Мисля, че с този начин на разсъждения няма да получим много инфо за това кои игри си заслужава да бъдат изиграни и кои - не. :blink:

 

Edit: В 6.20 сутринта ми хрумна да добавя още нещо. Нека тези, които във всички теми се изказват, сякаш 20 години са работили в съответната област, първо да се замислят на колко години са и с какъв жизнен опит, а също и да се самооценят малко по-критично, да се погледнат отстрани....и да си кажат: "Кой съм всъщност аз, че ще давам такива мнения по темата? Май по-добре е първо да се науча да пиша правилно без грешки."

Не визирам конкретно никого....ама вече ми писна....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...