Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди години на влизане в Асеновград някой беше написал на една стена с двуметрови букви "Смърт на ЦСКА и QUEEN" .

 

Ако някой може да ми го разтълкува, ще му бъда признателен :D

Link to comment
Share on other sites

ТЕСТ

 

1. Ако част от сульовците са пульовци, всички пульовци са путьовци, а всички путьовци са си ебали майката, то кое твърдение е вярно

а/ сульовците са путьовци

б/ путьовците са си ебали майката

в/ пульовците са сульовци

 

2. Кое животно най-малко прилича на другите шест?

Кон, кит, орел

 

3. Пепи е с 3 см по-висок от Пипи, Рени е с 2 години по-голяма от Пепи, но са еднакво високи, а Гошко е 195см. Кое твърдение е вярно?

а/ Пепи е чвор

б/ Пипи е ебати джуджака

в/ Гошко е прост мутант

 

4. Ако Жорко тича с 5 км в час по-бързо от Сашко, а Сашко кара БМВ, то след колко време Жорко ще стигне до Благоевград?

А/ нивгаш

Б/ нявгаш

В/ Сашко ще сгази Жорко на 31-ви километър

Г/ Ако тича в насрещното - никога!

 

5. Продължете римата:

“Ти си мойто бебе

Кой те види все те .....”

А/ требе

Б/ тебе

В/ изпълва с любов

 

6. Ако имате два равнобедрени триъгълника с общ сбор на ъглите от 170 градуса и един неравностранен квадрат с 5 страни, всяка от които дълга колкото хипотенузата на триъгълника, то кое от следните твърдения е вярно:

А/ ебаси квадрата!

Б/ егаси квадрата!

В/ тая дето е начертала фигурите си бръсне триъгълника

Г/ балимумамата

 

7. Жълтите фланелки са с 50% по-евтини от червените, които струват с 50% повече от жълтите. Хасан си купил три розови фланелки. Кое твърдение е вярно:

а/ Хасан е ебати идиота

б/ Хасан е боядисал фланелките при прането

в/ Хасан е гей

д/ тоя дето е правил теста е далтонист

 

8. Мони дал на Сульо 10 лв, за да не му тече кръв от нослето. Ако Сульо преди това имал с 10 лв, (понеже срещнал Гошко на път за училище) и в класа на Сульо има общо 18 човека, с колко парички ще завърши деня Сульо?

А/ 230 лв, ако успее да добара Класната

Б/ 160 лв, понеже двама от класа са болни

В/ Ако Директора днес е без охрана, може да докара и 400 лв

Г/ На кой му пука бе, курнишон?

 

РЕЗУЛТАТ:

Ако на всички въпроси сте отговорили правилно получавате максимален сбор от 133 точки .(Между другото нема начин да сте отговорили толкова правилно, защото аз лично проверявам тестовете).

Срещу скромната сума от 19.99 лева ще Ви изпратя адресите на всички учебни заведения за идиоти и младежи с умствен недоимък, където ви е мястото!

 

 

 

Аз изкарах 132 точки ... значи не ми е там мястото

 

 

Но на 6 - ти въпрос - твърдо В

 

 

Lele kvi hora ima hahahahahah :beerchug

Link to comment
Share on other sites

На "Гладстон":

"Прост народ Първанчов избра"

На един павилион преди около 5 години - Баници, закуски, соци (вместо сокове)

"Люлин мрази София"-надпис на няква бензиностанция в Люлин(направо си умрях като го прочетох)

"Зъболекар без болка" - Това че някакъв зъболекар не го боли нищо е особено похвално :)

Абе след 2 кубика lidocain вече и пациента не го боли

p.s. всъщност вече никой не ползва lidocain ама еквивалента му ...

Edited by sasquatch
Link to comment
Share on other sites

19. Града са гради, Станьо льо - Hey Stana, A Town Is Under Construction

 

Ей тва е най-якото,но се смяхме с жена ми много на всичките...Много си се потрудил...

Link to comment
Share on other sites

Сърдечни благодарности на всички /малки и големи/, които са прекарали приятни моменти тук :beerchug

 

RaptoR ще продължава да намира и поства свежи дивотии за да се смеем всички заедно

 

:blowup:

Link to comment
Share on other sites

Секретно

екз. единствен

До контраадмирал Роджър Конър

Норфолк.

 

Отчет за извършена проверка

 

Сър.

 

Съгласно Ваше разпореждане от 15 юли 2003г получих заповед да извърша учебно проникване на българска военна база и да предоставя на Вас снимки на склад за съхранение на тактически ракети тип Точка.

Като напътствие Вие ми казахте:

Стив, не се съмнявам във Вашата подготовка.

Вие сам се равнявате на взвод морска пехота.

Не давайте никакъв шанс на българите, на карта е поставена и честта на силите за специални операции.

Имайте предвид че и български диверсант ще се опита да проникне в наша ракетна част.

В града пристигнах с легендировка на богат английски турист и веднага почуствах зад себе си опашка. Агенти на един едър генерал с бръсната глава ми откраднаха още на летището куфара с личните вещи, тоалетни принадлежности и видеокамера на обща стойност 4500$.

В тоалетната двама агенти под прикритието на гейове се опитаха да ме ограбят. В ръкопашния бой загубих зъба си с вградената инфрачервена камера и GPS на стойност 6300$ .

Излизайки от тоалетната видях, че е съсипан и костюмът ми с антирадарно покритие на стойност 10000$.

Намерих въпросната войнска част и маскирайки се, започнах да водя денонощно наблюдение, излизайки от укритието само през нощта.

Около поделението беше опъната бодлива тел, около която бягаха кучета с неопределена порода. Те бяха невероятно зли, вечно гладни и хапеха всичко до което можеха да се докопат. Хранеха се с това което могат да докопат в отговорната си за пазене зона. С цел привличане, нееднократно се опитах да ги нахраня с мюсли и сух хамбургер от неприкосновения запас на морския пехотинец, но уви, те категорично отказаха да го вкусят. Предложения салам тип хамбургски местен на стойност 1,5$/ кг също отказаха. Когато Аз им демонстрирах яденето му те ме гледаха с мрачен интерес. И имаше защо. Получих силно натравяне сър.

Представяте ли си сър да се нахрани с местен аборигенски салам капитан от морската пехота?

Длъжен съм да ви доложа сър, че на четвъртия ден, впредвид обстоятелствата с натравянето, свърши запаса ми на американска тоалетна хартия, а походния биоклозет се препълни. Едва оживях, когато се свърши и походния дезодорант и от укритието ми се понесе зловоние от което бягаха и местните цигани.

За целта се наложи да взема квартира под наем за 12$/ден и да се измия. Позвъних на жена си и и казах че много я обичам. Подключих се към местната телефонна централа с цел подслушване на телефонната линия на войнската част.

Сър, аз отлично владея литературен български, но българските военни говорят на непонятен сленг, част от който дословно привеждам:

- Господин капитан ебания фатмак пак е заебал службата и бичи карти някъде с други ебани фатмаци. Новобранките до един се се тръшнали по креватите и хъркат като рязани бургии.

На което капитанът отговаря:

- Лейтенант, бомбе недоклатено, ами ти какво правиш да ти го начукам в три ката???

Направих извод че този сленг не се поддава на дешифровка.

След крайно неудачния опит с телефона се върнах към кучетата като им предложих гъши дроб от 15$/кг.

Изядоха го. Започнах да ги храня редовно. След два дни най съобразителното куче изрови дупка под бодливата тел и по следата ме намери в конспиративната квартира, като започна яростно да лае и да стърже по вратата.

Не го пуснах от страх да не се демаскирам.

Псето от яд се изходи пред вратата и се върна към местослужбата си. Лайната ги събрах всичките. Вечерта облякох суперкостюма тип Стелт и го натрих с кучешки лайна. Промъкнах се под бодливата тел.

Кучетат ме подушиха и широкоотворили очи наблюдаваха придвижването на Голямата купчина.

Веднага след кучешките къщички лежаха големи продълговати сандъци с руски надпис "Не открывать!Взрывоопасно!" и непознати символи и букви:

от типа на УВО 91, УВО 93, УВО 98 .

Покрай сандъците мирно спеше часови.

Не го събудих.

Отворих един сандък.

Ракети!! Целите покрити с ръжда. Явно камуфлаж. А къде са истинските??

За всеки случай поставих в сандъка снимка на Доналд Ръмсфелд.

Затваряйки сандъка се закачих за гвоздей и скъсах суперкостюма.

Събуди се часовия и извика:

-Стой кой идва?!!

Погледна ме, нарече ме глупак и че съм го изплашил и пак заспа.

В далечината се виждаше ниско и ярко осветено с прожектори помещение.

Пред него часови и сигнализация с бодлива тел.

Това е.

Елиминирах сигнализацията, светлината и часовия.

Прекъсвайки прводника към видеокамерата забелязах, че проводника е само с обвивка без медна жица.

Явно действат в автономен режим.

Опитах се да разбия видеокамерата и след удара разбрах че това също е камуфлаж, защото тя беше дървена.

Къде е истинската нямах време да търся.

Пристъпих към вратата с електронна брава.

Въведох код от лаптопа, бравата зазвъня, забръмча, от нея започна да бие ток, но не се отвори.

Правилно ни говориха в академията в Норфолк че българската електроника не се поддава на логика.

Докато се мъчех със бравата акумулаторите на лаптопа паднаха и се наложи да ги изхвърля(50$). И да се залепя за тавана.

Чуха се стъпки на приближаващия часови.

Той се приближи плътно и почука с приклад по електронната брава.

- Кой е, мамка му? - се чу отвътре.

- Аз бе педал.

Врата се отвори.

Всичко беше толкова просто като навигация по глоубмастер.

Лепенките не издържаха на екстремалните условия на варосания с паяжна таван и аз паднах, разбивайки телефона за спътникова връзка и самото си ухо на обща стойност 3200$.

Дочаках заминаването на часовия, от когото се носеше дъх на алкохол, явен признак за наличие на ракетно гориво.

Почуках с крак по бравата.

- Кой е пак бе мамка ви?!

- Аз.

-Кой си ти бе п♛тка майна?

След преминаването на непреводимия жаргон аз си спомних че в такива случай в академията са ни учили да говорим истината и казах:

- Стив, от Уисконсин.

Часовият се досети че зад врата е чужд човек и от любопитство отвори.

Елиминирах часовия и се огледах.

Голямо помещение без прозорци и вентилация и надпис "Артелно".

Силно се носеше мирис на алкохол.

На маста голяма чаша, пълна дополовината.

Отворена консерва с надпис "Русенско варено".

Чували с картофи. Навсякъде.

Учил съм че алкохолът е ракетно гориво, но ракетите явно бяха скрити сред чували с картофи.

Помирисах чашата и направих извод че това са точно ракети с малък обсег щом горивото се залива с чаши.

Започнах да разхвърлям чувалите с картофи и намерих желязна туба с надпис "Медицински спирт".

В това време на вратата се почука.

- Кой е, мамка ви - попитах аз

- Ние.

Паролата беше неправилна.

Не отворих. Пак почукаха.

- Кой?

- аве майна, отваряй, баба ти от мексико е.

- Грешка, баба ми е родена в Айова.

- Коой??

- Отваряй бе бомбе, твойта мамка.

Реших да ги примамя и отворих.

В следващия момент ме тресна един юмрук и ми счупи носа (1000$).

Съвзех се когато часовите ме изхвърляха през бодливата тел.

Чух кодираните преговори на отдалечаващите се войници:

- Аве, майна, отде се взе тоя битник, мамка му проста, облечен в полиетилен и овалян в кучешки лайна. Баси вонята. Ако фатмака разбере че е влизал в Артелното, освен 10 денонощия арест ще ни бъркат в задниците на цялата рота и познай, старите кучета ще ни пийнат мозъка.

Болеше ме всичко.

Суперкостюмът( 100 000$) беше скъсан о овалян в картофи. Наложи се да го закопая.

На другия ден заемайки наблюдателния си пост забелязах тримата часови изпънати пред сандъците и един сержант им крещеше:

До сега само снимки на голи жени намирах в сандъците а сега къв е тоя педераст, резбите ли обърнахте, мамка ви?

 

Тъй като нямах сили да продължа операцията, преминах към вариант "Б" и се прибрах в базата.

Всичко разходи по операцията: 530 246$

Сър, пристигайки в Норфолк се запознах с отчета на диверсанта на разузнавателно управление към ГЩ на българската армия:

Той в течение на четири седмици е разглеждал военната част през прозорците на близкия бар, и когато парите му свършили с последните 200$ се хванал на бас с един от американските охранители че не може да сложи фотографията на дядо си - артилерист от Виетнам на някоя от охраняваните ракети.

Сержантът поставил снимката и за да вземе 200$ я документирал със снимка на ракетата.

На следващия ден от разузнавателно управление позвънили в американската база да махнат фотографията от ракетата.

 

Отчетът на българския диверсант изглежда така:

 

200 $ - самата операция.

100 $ - колата в която е спял понякога.

900 $ - уиски

200 $ - боб по мексикански

5400$ - разходи по жени с леко поведение

Общо: 6800$

В заключение, сър считам, че нашите учения по оцеляване са съвършенно неефективни. Ние сме научени да ядем скакалци, змии, скорпиони и зелена трева. В България това го нямаше въпреки че търсих.

Тоалетните ни не са в съответствие с бойните нужди.

Във връзка с това моля да бъда изправен на двугодишни курсове в България.

 

Ваш: капитан трети ранг Стив Маккинли.

Edited by Flameseeker
Link to comment
Share on other sites

Ето нещо мое авторско хехехех:

 

Кратък списък на част от основните признаци на пристрастяване, който би трябвало да ни накара да се замислим относно некои съображения

 

1. Бутоните на клавиатурата са толкова излъскани, че отразяват светлината на настолната лампа болезнено за очите

2. Полирал си с длани предната част на бюрото пред клавиатурата

3. Мауспад-а е станал като чешко кристално стъкло

4. Крачетата на мишката отдавна са протрити и отдолу има само една равнина - гладка и лъскава

5. Сложил си си отляво стария мауспад за подложка за чаши

6. Събуждаш се стреснат в спалнята когато някои от 4-те вентилатора в системата си промени оборотите /компютъра разбира се е в "дневната"/

7. В "дневната" не е влизала дневна светлина от 3 месеца

8. Самото заглавие на филма "Дневна Светлина" те дразни до полуда

9. Ако родителите ти доидат на гости и отворят щорите в дневната през деня изпитваш остра пареща болка в очите и с крясък ги затваряш отново

10. Няма вече място за записаните дискове по лавиците и в шкафовете

11. Отдавна си забравил колко и какви дискове си записал

12. Изпитваш ужас от факта, че хладилника е на почти 3 метра от тебе

13. Струва ти се, че много сложно и бавно се отваря чекмеджето за лед във фризера

14. В "работното" чекмедже на бюрото ти има 9 запалки, цигаре, лула, поне 2 кутии цигари и една кутия пурети

15. Във чекмеджето под него има 4 маркера, кубче листчета, елка и поне 5 химикала - няма да ставаш излишно когато се наложи я!

16. Вляво от теб е стационарния, а вдясно GSM-a - на не повече от 40 см всеки

17. Пазиш кутиите от последните си хардуеър придобивки като сувенири /точно на рафта пред теб естествено/

18. Отдавна ползваш уредбата си за десктоп колони

19. Няма никакво място на бюрото ти от периферни устройства /тайно си правиш сметки да монтираш плъзгащо чекмедже за клавиатурата под плота/

20. Изпадаш в нервна криза когато някой пипа монитора с пръсти!

21. .... или ти променя настройките - ИСТЕРИЯ

22. ".......дали да ида сега да си легна при нея....абе чакай да си довърша search-a и да си пусна и подредя downloads във Flashget... ще я еба след малко но за дълго" - МНОГО ТЕЖКИ СЛУЧАИ!

23. Редовно правиш опити едновременно да пишеш дискове, да редиш някой пъзъл, да даунлоадваш, да следиш 2 icq-та и да гледаш Disсovery на тунера едновременно...

24. .... полудяваш защото системата се побърква и забива по време на горните действия

25. Забелязваш, че правиш над 35000 клика на денонощие...

26. Гордееш се с това и не смяташ че е много

27. Отдавна ти е криво, че 80 гиги хард за нищо не стигат

28. Сутрин докато си пиеш чая първо правиш разстановка на даунлоадите от вечерта, след това си проверяваш 3-те мейла и тогава отиваш на работа /разбира се наточил даунлоади за през деня - ФИРА НЕ СЕ ДАВА/

29. Вечер като се прибереш проверяваш системите преди да се събуеш

30. От половин година не си ял на масата, а в скута си пред монитора

31. Забравил си откога не си загасял системата

32. Ако тя горката изгасне с ритници я пускаш веднага!

33. Ако спре тока веднага вдигаш скандал на дежурния в енергото

34. Притесняваш поне 5 пъти в седмицата дежурния съпорт на провайдера заради леки отклонения във връзката /за тежки скандала е с администратора/

35. От петък до неделя отсъстваш за околния свят.

36. Директория Favorites се спуска в поне 3 колони и има 7-8 подраздела

37. Последният ти монитор е издържал 10 години /макар да си го ритал с крак и си му цепил корпуса/ и получаваш похвали от произвдителя

38. Помниш, че една от първите ти мишки е издържала 4 години!

39. Прибрал си си видеото в гардероба преди 2 години

40. Забравил си отдавна що е видео или аудиокасета.

41. Някои от най-важните неща в живота ти са записани на СD

42. Много те изнервя факта, че нямаш компютър с интернет на село и на вилата /съответно рядко ходиш на тези места, макар там да са най-старите ти системи, на които си джиткаш я тетрис, я арканоид, я Wolf3D, Перестройка и т.н./

43. Прави силно впечатление, че ти е по-приятно да гледаш FRIENDS с приятелката си пред монитора /разбира се имаш всички сезони вкл. 10-ти/, отколкото да я гушнеш на спалнята пред телевизора.....интересното в случая е, че и на жените това им допада...поне на повечето

44. Отпреди поне 5-6 години кокалчето на дясната ти китка е втвърдено, тъканта върху него суха и уголемена, почти нечувствителна и представляваща мини-мауспад.

45. Не ти трябват повече от 15 кв.см., за да боравиш с мишката

46. Тайно си мечтаеш да имаш мини keypad на волана, за да си спокойно в icq и в колата...?!?!?

/ПАТОЛОГИЯ/

47. Автокасетофонът отдавна е изгубил смисъла си без МР3 плейър.

48. Забелязваш с интерес и скрита радост, че компютър ти е нужен подръка 24/7

49. Най-вече когато започнеш да пишеш подобни списъци......без да ти пука много...

50. И осъзнаеш, че колкото и точки да добавяш все има какво още да напишеш....

Link to comment
Share on other sites

Ето едно и от мен.

 

Уважаеми господине, Пиша ви в отговор на молбата за

допълнителна информация към т. 3 от доклада ми за злополуката.

Причината за инцидента беше наречена от мен "недооценяване на

обстоятелствата". Вие помолихте за по-обстойни обяснения и аз

се надявам, че следващото по-долу описание на случилото се

ще ви удовлетвори.

По професия съм зидар. В деня на инцидента работех сам на

покрива на една новострояща се шестетажна сграда.

Когато приключ их работата си, установих, че

са ми останали излишни тухли, които, както след това се оказа,

са тежали около 230 килограма. За да не ги пренасям на ръце

до долу, аз реших да ги спусна до земята във варел, като

използвам макарата, прикрепена към стената на

строящата се сграда. Слязох долу, застопорих въжето,

качих се обратно на покрива и сложих тухлите във варела.

След това отново слязох долу и отвързах въжето,

придържайки го леко, така че тухлите да бъдат

спуснати бавно. В т. 11 на доклада за инцидента съм указал,

че моето собствено тегло е 60 килограма. Поради изненадата

си, че изхвърчах от земята така внезапно, забравих да

пусна въжето. Не е необходимо да казвам, че

продължих да се изкачвам по стената на сградата с

висока скорост.

Някъде към третия етаж пресрещнах варела, който в този

момент се придвижваше надолу към земята със също

толкова впечатляваща бързина. Това може да обясни

фрактурата на черепа, а също и незначителните

охлузвания и счупената ключица, които са описани в т.3

от доклада за инцидента.

Продължих бързото си изкачване, като скоростта му бе

съвсем леко намалена след сблъсъка ми с варела, и не

спрях преди пръстите на дясната ми ръка да се врежат

в макарата. За щастие по това време вече се бях

окопитил и се държах здраво за въжето, вместо да се

поддам изцяло на болката. Горе-долу по същото в време

очевидно варелът бе стигнал до земята и при удара в

нея дъното му се откачи. В този момент, вече

освободен от тежестта на тухлите, останали на

земята, варелът е тежал около 25 килограма. Отново ви

приканвам да обърнете внимание на данните за моето

собствено тегло. Както можете да си представите,

сега аз започнах бързо да слизам надолу по стената на

сградата. Към третия етаж отново се срещнах с варела,

който този път се изкачваше нагоре. Това ми

донесе фрактури на двата глезена, избити зъби и

няколко разкъсни рани по краката и долната част на

тялото ми. Тук късметът започна леко да ми изневерява.

Срещата ми с варела все пак ме забави достатъчно,

за да намали нараняванията ми при падането върху

купчината тухли и за щастие последствията бяха само

няколко пукнати гръбначни прешлена.

Съжалявам,

че трябва да докладвам и това, но докато си лежах

върху купчината тухли, изпитващ голяма болка и без

да мога да мръдна, изглежда пак изгубих присъствие

на духа и съм пуснал въжето, и единственото, което

можех да правя, бе да лежа там и да гледам как

празният варел започна отново пътешествието си

надолу към земята и в края на краищата се стовари

върху мене. Това обяснява и двата счупени крака.

Надявам се, че тези отговори ще задоволят

интереса ви.

Link to comment
Share on other sites

Be ne e bash avtorsko shtoto sym go 4el i drugade ;)

 

 

Може да си го чел в е-бане-то но ако се вгледаш внимателно ще видиш кой го е постнал там! Това съм го писал лично аз

 

______________________________________

 

 

Е ТВА Е УБИЕЦ! хахахахахах:

 

 

Ето ви поредната порция пряко от предаването "Най-болните човешки и животински мозъци на планетата с достъп до интернет". Приятни забавления, и ако сте на ти с английския скочете до bash.org - някой от тия простотии просто нямат превеждане.

 

[outcaste] Преди да се оженя използвах само супер чувствителни презервативи

[outcaste] Те бяха толкова чувствителни че оставаха да си говорят с мацката часове след като си бях отишъл

 

[Emmy] Когато бях в Хелзинки не можах да остана в къщата на моя приятел защото там имаше … разни пълзящи неща.

[Azif] Бебета?

 

[skermajo] здравейте! как мога да направя така че на моя сървър обикновенния потребител да може да прави shutdown, да рестартира и т.н.??

[Psi-Jack] skermajo: За начало въобще не ти препоръчвам да го правиш

[koala_man] skermajo: Недей да слушаш Psi-Jack. Може ли да ми направиш един акаунт? :P

 

[patches] Харесвам секса повече от наркотиците

[patches] Никога не съм чувал за свръхдоза секс

[octane--] има, нарича се БЕБЕ

 

[scarlet[away]] :/

[scarlet[away]] студено ми е :(

[scarlet[away]] зъбите ми яко тракат lol

[sEXMACHINE] напомнете ми да не си искам свирка в такива студени вечери

[scarlet[away]] ROFL

 

[Кравата] Много искам да правя секс с това момиче, но не мога заради религията й.

[Dr_Kevorkian] Тя явно е индуска – не може да прави секс с крави

 

[Dark_Soul] Това че съм от Канада не значи че живея в иглу.

[Ralts] Какво, да не си бездомен?

 

[norml] "Американски и английски самолети облитаха в сряда цели в забранената за полети зона в Ирак и разпръскваха листовки в които се обеснява на иракските войници как трябва да се предадат "

[norml] lol

[norml] как да се предадат? за това трябваше да пуснат французите

[pfloyd] rofl!

 

[Kyuss] Колко трябва да е голям диск 1 на neverwinter?

[JtHM] ||

[JtHM] (не е в мащаб)

 

 

[+kmad] как е най-лесно да махна вазелина от кура си

[@BigJesus] с шкурка

[+royceda59] lol

[+kmad] да го духаш, няма да се хвана втори път

 

[Tarl] Ако ме срещнеш когато съм депресиран и се опиташ да ме прегърнеш ще те тресна много яко.

[beoulve] Явно не си достатъчно сигурен в своята сексуалност за да ми позволиш да те прегърна.

[Tarl] Не. Не съм достатъчно сигурен в *твоята* сексуалност за да ти позволя да ме прегръщаш.

 

[Guilty] Дебелите грозни мацки не трябва да използват ":)"

[Guilty] Вместо това трябва да използват "=)000"

 

[Darkz] Не мога да се напивам сега, след малко съм на работа

[Delusion] Приоритетите ти ме отвращават

 

[rzrshrp] Искам храна!

[NickBlasta] построй още ферми

 

[Edofnor] Лаф за запознаване с мацка #1 на всички времена: "Абе, този парцал не ти ли мирише на хлороформ?"

 

[FeralWolf] всъщност много канадци се майтапят с катастрофата на совалката Колумбия

[AriaStargazer] просто завиждат, защото

[AriaStargazer] най-близкото което имат до космическа програма е годишното състезание по хвърляне на катерици

 

[@Beebop] Знаеш ли кога разбираш че си прекалил с CS – когато спреш да лъскаш защото ти хрумва че съседите ти може да са с wallhack

 

[Catmando] Никога не съм вижда IDE кабел с такава дупка

[Catmando] за флопи да, но никога IDE

[dealer_] ти не си правил и секс с жена, но това не значи че такова нещо не съществува

 

[starlet] [--- студент по право. бъдещ адвокат.

[Jerub] [-- програмист. бъдещ обвиняем.

 

Компютърните игри не въздействат отрецателно на децата. Ако Pac Man ни беше повлиал като деца, сега щяхме да висим в тъмни стаи, да се тъпчем с хапове и да слушаме циклична музика. – Кристиан Уилсън , Президент на Nintendo Gaming Corporation.

 

[croich] Какво! Откъде знаеш?!

[croich] :O

[JolMarth] имам шпиони

[JolMarth] кучето ти има камера в каишката си

[JolMarth] и знам къде живееш

[modmastaz] O_o

[croich] аз нямам куче....

[JolMarth] опа, значи е била майка ти :P

 

[tigga] (_|_) (|_) (_|_) (_|) (_|_)

[tigga] това си ти докато си клатиш (_|_)

[s4L3M] а това си ти докато го правя: 8=m==D 8===mD 8=m==D 8===mD

 

[`-X-] как мога да изляза от irc без да ползвам обичайните команди? (/quit, /disconnect /exit и т.н. )?

[`-X-] кажете ми, моля

[@Splodgey] /msg [напишете тук името на избран ircop] яж ми кура, сопол

 

[matt] жалко че в лицето прилича на задник

[scv] не е лошо, така се смесват свирките и аналния секс

 

[Jeff] :-(

[Jeff] :-(

[Jeff] : (

[cabbage] носа ти падна

 

Nanobot] Ще ми се да имах гадже...

[Nanobot] Единствения ми приятел е една играчка чорап

[Nanobot] За щастие на него има дупка

 

[distopia] как беше думата за това постоянното бръмчене в ушите?

[distopia] завършваше нещо на “ти”

[overh3at] Жена ти?

 

[McGod] и Господ каза … нека с това има и картофки... и видя че е добро

 

[Alanna] Да казваш че Java е готина понеже върви на всички платформи е все едно да кажеш че аналния секс е готин защото върви при всички полове

 

[Mike_3486] някой знае ли какво е количеството CO2 в една кутийка от кола?

* Sock_Monkee вдига рамене

[Mike_3486] никой не знае, нали... ако ви бях попитал как да си направя бонг от скъсана тенис топка, гумен маркуч и тиксо щях да получа поне 10 различни отговора

 

[darkrift] Залагам десетачка че ще съм единствения на премиерата на Властелина на пръстените 2 който ще е с хобитски уши и препасан с вълшебен меч

[Cano] Освен това и ще те набият

[darkrift] ти луд ли си

[darkrift] меча свети когато наблизо има орки.

 

[VodkaV] френските танкове имат 6 скорости – 5 задни и една предна в случай че ги нападнат в гръб.

Link to comment
Share on other sites

Apr 24 11:45:44 <milen345> hi

Apr 24 11:45:45 <milen345> kak si

[korn-ka has address ~BGmIRC09@193.108.24.88]

Apr 24 11:46:10 <korn-ka> hi

Apr 24 11:46:16 <korn-ka> ok

Apr 24 11:46:18 <korn-ka> u?

Apr 24 11:46:36 <milen345> ok

Apr 24 11:46:41 <milen345> moje li da te pitam ne6to

Apr 24 11:46:49 <milen345> dali si 4uvala za edna programa

Apr 24 11:46:52 <milen345> asl se kaza

Apr 24 11:46:55 <milen345> vsi4ki mi q iskat

Apr 24 11:47:03 <milen345> a az ne znam ot kyde da q prypn

Apr 24 11:47:09 <milen345> vikat 4e bila mnogo gotina

Apr 24 11:47:54 <milen345> i ako znae6 koq versiq mi trqbva za tuka

Apr 24 11:47:58 <korn-ka> ami asl neznae6 li kvo e?

Apr 24 11:48:08 <korn-ka> ili me buzika6 ne6to

Apr 24 11:48:57 <milen345> mi ne znam kakvo e, kazaha mi 4e e nqkva programa

Apr 24 11:49:06 <milen345> i kato i dvamata q imali i si 4atili ili ne6to takova

Apr 24 11:49:11 <milen345> az sym nov tuka

Apr 24 11:50:04 <korn-ka> aha

Apr 24 11:50:04 <korn-ka> ok

Apr 24 11:50:24 <korn-ka> asl e godini,pol,i otkude si

Apr 24 11:50:36 <korn-ka> moito e 16 f knj

Apr 24 11:50:42 <korn-ka> a tvoeto

Apr 24 11:51:00 <milen345> ama az nqmam

Apr 24 11:51:11 <milen345> ama kak taka programata e godini pol i kyde sym

Apr 24 11:51:15 <milen345> tq da ne pokazbva i kyde sym?

Apr 24 11:51:21 <milen345> 6ot ne iskam da me sledqt

Apr 24 11:51:24 <korn-ka> awe ebavat te

Apr 24 11:51:28 <korn-ka> opredeleno

Apr 24 11:51:46 <korn-ka> tova ne e nikva programa

Apr 24 11:52:16 <korn-ka> prosto te pitat na kolko godini s9i,pol i otde si

Apr 24 11:52:45 <milen345> ama ne moga da shvana kak taka me pitat

Apr 24 11:52:52 <milen345> te kazaha 4e mi trqbva taq programa

Apr 24 11:52:56 <milen345> i vsi4ki za neq pitat

Apr 24 11:53:03 <milen345> da ne me lyje6 ne6to

Apr 24 11:53:12 <korn-ka> neeeeeeeeeeeeee

Apr 24 11:53:24 <korn-ka> na kolko god.si

Apr 24 11:54:12 <milen345> 18

Apr 24 11:54:40 <korn-ka> i ot kude>??

Apr 24 11:54:54 <milen345> ami ot vky6ti sega 4atq

Apr 24 11:55:02 <milen345> za6to pita6?

Apr 24 11:55:12 <korn-ka> ne

Apr 24 11:55:16 <korn-ka> ot kude si

Apr 24 11:55:22 <korn-ka> po princip

Apr 24 11:55:32 <milen345> ami v centyra

Apr 24 11:55:52 <korn-ka> awe grad??????????

Apr 24 11:57:35 <milen345> sofiq

Apr 24 11:58:27 <milen345> za6to

Apr 24 11:58:35 <milen345> da ne si namislila na gosti da mi idva6

Apr 24 11:59:14 <korn-ka> ne opitvam se da ti sustavq asl

Apr 24 11:59:24 <korn-ka> ta zna4i to e

Apr 24 11:59:28 <korn-ka> 18 m sf

Apr 24 11:59:36 <korn-ka> da znae6

Apr 24 11:59:46 <milen345> e kak ne trqbva li da se registriram nqkyde

Apr 24 11:59:52 <milen345> kak ti 6te mi pravi6 asl

Apr 24 11:59:59 <milen345> da ne si nqkakyf op tam?

Apr 24 12:00:32 <korn-ka> awe tva ne e nikva programa weeeeeeeeeeeeeeeee

Apr 24 12:00:42 <korn-ka> pitai me za asl

Apr 24 12:00:44 <korn-ka> are

Apr 24 12:00:53 <milen345> ama za6to kato az nqmam

Apr 24 12:00:59 <milen345> kakyf e smisyla

Apr 24 12:01:14 <milen345> dai link da q drypna de ot nqkoe free

Apr 24 12:01:56 <korn-ka> ama ti ebava6 li me

Apr 24 12:02:18 <milen345> ne be

Apr 24 12:02:25 <milen345> ama mene mai vsi4ki na maitap me zimate

Apr 24 12:02:33 <milen345> az iskam samo da mi kajete ot kyde da q prypna

Apr 24 12:02:36 <milen345> vie me razigravate

Apr 24 12:02:56 <korn-ka> ami nali ti kazvam kak stoqt ne6tata

Apr 24 12:03:04 <korn-ka> prosto

Apr 24 12:03:16 <milen345> aa ujas, sq edin kaza 4e trqbvalo i da q kompiliram

Apr 24 12:03:18 <korn-ka> vse edno se vkliu4vam kum teb sega

Apr 24 12:03:18 <milen345> kvo zna4i tova

Apr 24 12:03:24 <milen345> vika 4e rqbvali 4asove za tova

Apr 24 12:03:38 <korn-ka> gledai men

Apr 24 12:03:40 <milen345> e da ama kak 6te se vkliu4i6 bez asl

Apr 24 12:03:45 <milen345> e ne moga

Apr 24 12:03:50 <milen345> 6te moga da te gledam ako se vidime samo Smile

Apr 24 12:03:58 <korn-ka> vse edno sega po4vame da 4atim

Apr 24 12:03:59 <milen345> a po asl moje li da vijda6 drugite ako imaty kamera?

Apr 24 12:04:04 <korn-ka> vikam ti

Apr 24 12:04:04 <korn-ka> hi

Apr 24 12:04:05 <milen345> mi ok

Apr 24 12:04:14 <korn-ka> vikam ti hi

Apr 24 12:04:19 <milen345> ama sled tova nali 6te mi dade6 asl

Apr 24 12:04:23 <milen345> hi

Apr 24 12:04:24 FLOOD from korn-ka, adding to ignore list!

Apr 24 12:04:34 <milen345> hi

Apr 24 12:04:56 FLOOD from korn-ka, adding to ignore list!

Apr 24 12:05:27 *!*BGmIRC09@193.108.24.* removed from ignore list.

Apr 24 12:05:37 <milen345> exoo tuk li si

Apr 24 12:05:40 <milen345> ne6to stava

Apr 24 12:05:42 <milen345> pi6e mi

Apr 24 12:05:49 <milen345> folood from korn-ka

Apr 24 12:05:54 <milen345> adding to ignore list

Apr 24 12:06:02 <milen345> ama kak taka me navodnqva6

Apr 24 12:06:05 <milen345> po ir

Apr 24 12:06:06 <milen345> moje li

Apr 24 12:06:20 <milen345> to samo ako hakne6 sofiiska voda moje

Apr 24 12:06:23 <milen345> ama i taka dori ne stava mai

Apr 24 12:06:28 <milen345> tuk li si?

Apr 24 12:06:34 <korn-ka> daaaaaaaaaaaaaaaa

Apr 24 12:06:44 <milen345> ami 6toto ni6to ne polu4avam ot teb

Apr 24 12:06:45 <milen345> za6to taka

Apr 24 12:06:46 <korn-ka> kvi sa sega tiq gluposti

Apr 24 12:06:54 <milen345> ami pi6e 4e me floodva6

Apr 24 12:06:58 <korn-ka> neznam

Apr 24 12:07:16 <korn-ka> be floodvam te drug put

Apr 24 12:07:45 <milen345> FLOOD from korn-ka, adding to ignore list!

Apr 24 12:07:45 <milen345> *!*BGmIRC09@193.108.24.* removed from ignore list.

Apr 24 12:07:49 <milen345> e tova pi6e

Apr 24 12:08:11 <milen345> 6te mi dade6 li asl ?

Apr 24 12:08:41 <milen345> exooooo

Apr 24 12:08:46 <korn-ka> e dadoh ti ve4e 2 puti

Apr 24 12:08:52 <milen345> ama ni6to ne mi pokaza

Apr 24 12:08:52 <korn-ka> 16 f kneja

Apr 24 12:08:58 <milen345> kakvo e kneja?

Apr 24 12:09:11 <milen345> a f kakvo e?

Apr 24 12:09:17 <milen345> da ne si na 16 godini?

Apr 24 12:09:18 <korn-ka> grada mi

Apr 24 12:09:22 <korn-ka> daaaaaaaaammmmmmmmm

Apr 24 12:09:34 <milen345> kyf toq grad, kneja?

Apr 24 12:09:36 <korn-ka> f e jenski pol

Apr 24 12:09:42 FLOOD from korn-ka, adding to ignore list!

Apr 24 12:09:54 <korn-ka> do pleven e

Apr 24 12:10:07 <milen345> axa mi bravo

Apr 24 12:10:15 <milen345> ama ne mi kaza ot kyde da si izteglq asl

Apr 24 12:10:24 <milen345> i ako moje da mi kaje6 kak se kompilira

Apr 24 12:10:28 <korn-ka> ot nikude deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Apr 24 12:10:35 <milen345> edin kaza da hodq v #linux tam znaeli

Apr 24 12:10:42 <korn-ka> tiq hora te ebavat qko

Apr 24 12:10:42 <milen345> misli6 li 4e 6te mi kajat

Apr 24 12:11:00 <korn-ka> tiq hora te ebavat qko

Apr 24 12:11:00 <korn-ka> tiq hora te ebavat qko

Apr 24 12:11:02 <korn-ka> tiq hora te ebavat qko

Apr 24 12:11:04 <korn-ka> tiq hora te ebavat qko

Apr 24 12:11:04 <korn-ka> tiq hora te ebavat qko

Apr 24 12:11:05 <milen345> amm ne znam

Apr 24 12:11:11 <milen345> eii za6to povtarq6

Apr 24 12:11:13 <milen345> moga da 4eta

Apr 24 12:11:31 <milen345> 4uval sym 4e hackerite povtarqli taka

Apr 24 12:11:40 <korn-ka> mi ok

Apr 24 12:11:44 <milen345> to kato mi pi6e6e za flooda da ne si me hackvala?

Apr 24 12:12:03 <milen345> za6toto ako mi se precaka kompa ne znam kak da go opravq

Apr 24 12:12:10 <korn-ka> awe ne sum deeeeeeeeee

Apr 24 12:12:11 <milen345> osobeno ako grymne ne6to

Apr 24 12:12:22 <korn-ka> stiga de

Apr 24 12:12:28 <milen345> kakvo?

Apr 24 12:12:46 <korn-ka> ne sum te hakvala

Apr 24 12:12:52 <korn-ka> daje neznam kak

Apr 24 12:13:03 <milen345> ama za6to mi pi6e FLOOD from korn-ka, adding to ignore list!

Apr 24 12:13:14 <milen345> pravi6 mi ne6to s kompa

Apr 24 12:13:18 <milen345> eto ima go tvoito ime

Apr 24 12:13:37 <milen345> i pone kato gi razbira6 teq ne6ta kaji samo koq versiq da tyrsq

Apr 24 12:13:50 <milen345> za hewlett packard mi trqbva

Apr 24 12:13:56 <milen345> sys scroler e mi6kata

Apr 24 12:14:14 <korn-ka> ot kude da znaq

Apr 24 12:14:21 <milen345> a znae6 li kyde da pitam

Apr 24 12:14:24 <korn-ka> ni6to ne ti pravq

Apr 24 12:14:38 <korn-ka> ne sum nqkva tuka komp manq4ka

Apr 24 12:14:44 <milen345> i vseki pyt kato sipi 6a sys tebe kompiutyra mi izdava nqkakvi zvuci

Apr 24 12:14:46 <korn-ka> sorry

Apr 24 12:14:50 <korn-ka> neznam

Apr 24 12:14:55 <milen345> pi6ti vseki pyt

Apr 24 12:14:58 <milen345> po vednyj za kratko

Apr 24 12:15:15 <milen345> ama sigurna li si 4e ne mi pravi6 ne6to

Apr 24 12:15:26 <milen345> pone ako mi pravi6 ne6to otidi pri nqkoi drug

Apr 24 12:15:31 <milen345> za6toto az ne moga da se opravq

Apr 24 12:15:53 <milen345> a mi trqbva mirca za da si pi6a razni ne6ta

Apr 24 12:15:56 <korn-ka> NE TI PRAVQ ABSOLWTNO NI6TO

Apr 24 12:15:57 <milen345> ama nqma save oba4e

Apr 24 12:16:09 <milen345> i trqbva s mi6kata copy nqkyde

Apr 24 12:16:25 <milen345> da ne se qdosa?

Apr 24 12:16:37 <-- korn-ka has quit (Success)

Apr 24 12:19:34 <milen345> tuk li si?

Apr 24 12:21:12 <milen345> tuk li si?

Link to comment
Share on other sites

Секретно

екз. единствен

До контраадмирал Роджър Конър

Норфолк.

 

Отчет за извършена проверка

 

Сър.

 

========================

Тоалетните ни не са в съответствие с бойните нужди.

Във връзка с това моля да бъда изправен на двугодишни курсове в България.

 

Ваш: капитан трети ранг Стив Маккинли.

 

майна, коректно е да посочваш източника от www.hulite.net, ok?

Link to comment
Share on other sites

ОК!Писна ми!Стига толкова!

Но първо да кажа кой съм!

Аз съм човекът, който записа ужасяващите думички “Рафтър Дата БеГе” и от месеци насам е най-псувания индивид от всички посетители на data.bg!

Не моля за прошка!Виновен съм!Признавам си;

Всъщност бях манипулиран, излъган, изигран … това не ме оправдава, но все пак чуите за какво иде реч …

 

 

Моята истина за Интернет се вмества в една дума и тя е Комунизъм!

За някои може и да е “мръсна”, но на мен лично изобщо не ми дреме!

В идиотизма сред който живеем … Интернет идва като заслужен бонус за мъките ни в тази безумна страна.Бедни сме!Кой повече…кой по-малко, но всички сме в кюпа и за нищо на света няма да ме гризе съвестта, че тегля “пиратски” филми и “пиратска” музика от НЕТ-а!

Да го духат охранените, презадоволени, дебилни, US-шебеци!

Не съм само аз на това мнение!

В Германия, Италия, Холандия и т.н. сигурно живеят по-добре от мен, но и те качват “пиратски” DivX-ове и mp3-та … и много хора “смучем” именно от тях!

В това е смисъла на “българските свободни зони” (поне за мен) … да си вземеш от благинките безплатно, за да ти останат стотинки за … кренвирши от месо!

Аз и моите приятели си плащаме редовно Интернета, който в някои части на Кочината БеГе е направо кожодерскопрестъпно скъп:(((

Ние висим по дни и нощи, за да докопаме някое парче и после доволни го “подаряваме” на всички останали … в някоя “Свободна Зона”, а в замяна си “пазаруваме” нещо друго, което ни липсва …

И така е по цял свят!

Затова не ми говорете за вредата на ЕмПеТри към “клетите” изпълнители!

Ще ви припомня това което направиха членовете на бой-групата “N-Sync” преди 2-3 години.Докато “Metallica” и Dr.Dre си мереха патките с култовия “Напстер”,

“N-Sync” пуснаха свободно в НЕТ-а поредния си албум на мр3, точно 24 часа преди световната му премиера по магазините.Резултатът беше феноменален!

Около 40 000 копия изтеглени от Мрежата за един ден и ЕДИН МИЛИОН броя от албума купени за по 20$ след още едно денонощие!!!

Някой да има нещо да каже?Дали спечелиха или загубиха “N-Sync” в случая?

И ето че тук … в родните “свободни зони” (по-точно най-популярната Дата БеГе) се появи един комплексиран анонимник с ник “Рафтър”!

Докопало безплатен (служебен) неограничен достъп до Мрежата, това селендурче, решило да се прочуе.Регистрирал се Рафтър в 2-3 форума за размяна за музика и започнал да “точи” на килограм.После “бутал” в Дата-та.

Всички му се радвали … не че музиката била кой знае колко по-различна от другите сайтове … просто била МНОГО!

Но преди няколко месеца Рафтърчо решил да се прочуе.Явно само на чекии не върви цял живот и този Тулуп се заел да впечатли някоя “крава”, ама по селския начин … понеже само такъв познава:(((

Тогава сигурно дошла идеята за “маркирането” на песни – ретро-похват от зората на БеГе-пиратството, когато две конкурентни студия за звукозапис си лепяха върху песните в касетките “марки” записани с микрофон!

Супер селско!Но за Рафтър – ГЕНИАЛНО!

И сега как тук … в цялата тази каша … се появи моя глас?

Един любопитен познат се запознал с Рафтър по ICQ … станали си “близки”, менкали си музика и една вечер моя познат ми се обади с молба да запиша в домашното си студио, въпросното “Рафтър Дата БеГе”, защото Рафтърчо искал да си прави LAN-радио и това да му бъде нещо като “сух” джингъл!!!

Неподозирайки нищо за “пъкления план” аз свърших “услугата” и за “награда” месеци наред … мало и голямо в Мрежата ме псува до припадък:(((

Работата се прочу, защото “безкрайно изрядните ни” по отношение на Авторско Право … музикални компании в тази шибана Държава, пуснаха върху своите “лицензирани” СиДи-Ром-ове, музика теглена от загубеняка Рафтър и съсипана от моя глас!От своя страна пък “безкрайно изрядните” български радиа, завъртяха тези парчета в ефира си пак с възхвала на “Рафтър Дата БеГе”, а върха на абсурда дойде, когато такова “маркирано” парче прозвуча и по националната програма “Хоризонт”!?!?!?!?Ето това е Европейска България!

Да ви е честита!

Много ми се иска да попитам “родителите” на free.data.bg … кое им е “свободното” на Зоната и защо търпят лайното Рафтър да им скапва целия труд???

С какво са толкова задължени на този лумпен, че му позволяват да трупа измамна популярност на техен гръб???

 

Това е … Братя и Сестри!

Аз “грешникът” ви се изповядах!

Ако сте “пичове” не теглете дори и едно парче повече от селяка Рафтър.Има ги навсякъде в Мрежата при по-усилено търсене.Нека този Профан да си пълни пространството на Дата БеГе до пръсване … те разните там администратори, модератори и т.н. все някой ден ще “прогледнат” в цялата тази идиотщина!

Хакери отблизо и далече, смачкайте му грозния сайт!

Бомбандирайте му мейлите!

Размажете гнидата и я върнете в обора да си лежи сред лайната!

Още веднъж – ПРОСТЕТЕ!

 

Това е от мен за вас:

 

В малоумната България,

се роди една Диария,

Комплексиран Чекиджия,

иде ми да го затрия!

 

Рафтър се озаглавил,

Черноморския Дебил,

дали му след два минета,

Да ровичка в Интернета.

 

В Дата-та – Свободна Зона,

преебаваща Закона,

взел да го раздава Бос,

Онаниста-Виртуоз!

 

В Интернета без пари,

той разбрал за ЕмПеТри,

и пробития Капут,

се направил на прочут.

 

Теглил песни и “маркирал”,

после в Дата ги завирал,

и си мислел, че е Куул,

Миризливия Цървул!

 

Но в един прекрасен ден,

Рафтър ще е уволнен,

Кондьо в гръб ще го подхване,

ще го скъса от е-бане!

 

Всеки в Дата БеГе,

иска Рафтър да умре!

 

Пълната версия в речетатив на:

http://free.bol.bg/antirafter/SABOTAGE_AntiRafter_.ogg

 

KajaGooGoo_2004

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...