Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Ъъъъ.... Ми аз съм си закътал към сеемсе кила калиева селитра. Мислих да я ползвам за друго, ама и за контра репресии може да влезе в употреба :))

Нъли, щот ако ше се репресираме...  Мое са продемонстрираме българския вариант на ракетите "Касам" с взривно-запалителна глава :shy:

 

П.п. Всъщност напоследък наистина сериозно се замислям дали да не разпространя интернетски един сборник с готварски рецепти. В края на краищата всичко необходимо може да се купи от агро аптеките, хранителните стоки и хипер маркетите....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами, Гадине, нещата по гадология са част от такъв огромен сборник. И като му дойде времето, ще стане обществено достояние. Засега лежи скрит.А и нека те започнат първи. Ние сме мирни. Все още.

Link to comment
Share on other sites

То не знам дали не е за темата за смеене:"Сидеров опита граждански арест на полицай"

http://btvnews.bg/gallery/siderov-opita-da-osashtestvi-grazhdanski-arest-na-politsai.html

 

 

Тоя откаченяк не усеща как много скоро ще търкат паважа с него. Вярно, че трябва да отвлича общественото внимание, вярно, че има имунитет, ама нищо не пречи някой полицай, докато не е на работа, да му надуе канчето....

Link to comment
Share on other sites

Ужас... Добре де, сигурно има по-добре запознати юридически хора. Няма ли какво да се направи от чисто правна гледна точка срещу този негов прословут имунитет? Този човек прави нарушение след нарушение, а като гледам #Ignorevolen се спазва най-стриктно от органите на реда...

Link to comment
Share on other sites

Този имунитет пази само от арест и от повдигане на обвинение. Не пази от други методи, указани в ЗМВР. А се сваля от НС...Което, при положение, че Болен ги крепи, няма да стане. Много, много скоро Болен ще бъде пребит, ако продължава така. И няма да го опази ни полиция, ни атакисти...

Link to comment
Share on other sites

То май точно това му е целта... Да провокира насилие срещу себе си. Наистина, да крепиш парламент върху Психически Волен човек е доста странно решение...

Link to comment
Share on other sites

Не не е странно решение, като се има предвид, че още от първия ден си налапаха пишоците взаимно... Таа, 'арно им е така.... Нищо, че нещата с протестите вече придобиха сериозна доза необратимост.

Link to comment
Share on other sites

618x346.jpg

Мисля,че това е обективното описание на случката с младежа,който го прибраха за кратко днес:

http://www.webcafe.bg/id_1690254030_Kak_VS_me_agresira

Извода е един-полицията си влезе очаквано в ролята на репресиращ орган след вербалните предупреждения на някои ръководни лица от последните дни.Мисля си,че за съжаление справедливите протести на засегнатите хора ще бъдат преборени с ОГРОМНИЯ арсенал от ресурси,подлост,безочие,наглост,безотговорност и дебелоочие на съвременната българска олигархична власт.А би трябвало след като полицията откровенно завзе нечестна позиция в подобни обстоятелста да се появат 10-а коли с около 30-40 души и набързо да даде адекватна силова реакция .След което следва бързо оттегляне-но няма организация и желаещи.Обществения организъм ще боледува до своя логичен летален край след като нито му се пуска малко кръв нито се прелива свежа такава.

П.С.Човека,който добре изработва и обществото и парите си.Ание си мислим,че е луд.Нищо подобно-просто нас ни правят на луди.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Казах го още в началото - без кръв няма да мине. Не и с тия боклуци. 

 

Както и казвах навремето, че ГЕРБ с всичките си глупости и тъпотии ще е като китка пред тия изроди... 

Link to comment
Share on other sites

Лошото е,че кръвта ще бъде на обикновенни,добри защитаващи справедливи искания хора.Още през 90-те управляващите предвидливо разпарчетосаха армията та да отпадне като фактор за вътрешна сигурност.Сега продължават да доизконсумират каквото има още от страната.Прогнозата ми е,че ако сега народа не подходи твърдо за  ОЩЕ 1-2  десетилетия ще го редуцират минимум с една трета.След това много просто.Китайци бол на този свят.Ще си внесат колкото им е необходимо.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Винаги е така за съжаление. Покрай сухото гори и суровото. Но няма начин. Това трябваше да се случи преди 20 години, но ние винаги се движим с толкова назад... Затова сме ВИНАГИ последни. Унищожението на армията беше целенасочена дългогодишна програма, която постигна пълен успех. 

 

Видяхте как от малко кръв Бойко се стресна и подаде оставка. Тия обаче са много по-сериозни идиоти. Изобщо грам не им дреме за народната кръв, докато не се пусне ТЯХНА кръв, няма да има спокойствие. Това го казвам, защото бях там, когато стана за пръв път. И знам, че с тая гнас само това има ефект. Нищо друго. 

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям. Без бити/убити депутати и народни предатели няма да се оправят нещата. Мирно не става.

Link to comment
Share on other sites

нищо няма да се промени

трябва или да си отчайващо глупав за да го вярваш или да си постоянно на амфетамини

имаме хубава страна но е била съсипана последните дваЕсе години и не съм сигурен че регенерация е възможна

моите деца няма да живеят тук и да плащат за грешките на една шепа хора!

Link to comment
Share on other sites

Поради такива разсъждения сме на тоя хал последните 20-на години. А страната се съсипва от около 80 години насам, с мощна прогресия в последните 20, които задминаха и комунизЪма по съсипия. 

 

И да - много неща ще се променят, както се и промениха досега. Да - бавно, да- трудно, да - късно. Но ще се получи. Повечето сте много малки и не помните много неща. Иначе щяхте да знаете колко много промени настъпиха. За съжаление и голямо количество отрицателни такива. 

Link to comment
Share on other sites

поради такива разсъждения.... глупости на търкалета аз от държавата не съм крал , не съм приватизирал някое предприятие , не съм избирал комунисти никога , не съм гласувал за дпс или герб , никога няма да приема "по-големите" от мен постоянно да ми обясняват как нашето мислене е грешно - моите уважения ама виновните сте вие по-старото поколение , аз няма да нося вината на гърба си че вие по-старите поколения ясно сте показали през целият демократичен преход че нямате желание и сили да промените каквото и да е.

 

пс: не се заяждам

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

...никога няма да приема "по-големите" от мен постоянно да ми обясняват как нашето мислене е грешно...

 

Виж сега, Васко - много ти е грешно мисленето... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Знам, просто не знаеш какво говориш :beerchug

въпреки това и лекото разминаване на гледните точки съм съгласен че някоя кръв трябва да се пролее , така като гледам май Волен върви към самоубийство с това държание и провокации към протестиращите. въпреки всичко ние сме българи а да се ебаваш с толкова овълчен народ определено не е най умният политически ход.

 

 

 

както се казва из мрежата :

 

ясно е че Волен е на хероин ама тия около него май му го продават

Link to comment
Share on other sites

За тези, които не са разбрали:

 

Делян щеше да разсекрети няколко досиета от КТБ и да вкара в затвора Боко и ЦЦ. Това щеше да е перфектна постановка за едно затвърждаващо бъдещо управляване на ДПС.

 

Аз не съм казал за кого е бил перфектен избор, а просто, че е бил такъв. :)

 

 

На мен политиката "гачели" ми е чужда. Знам обаче, че мексиканска партия в САЩ - нЕма. Ако правилно помня, няма турска партия при г-жа Меркел. Няма българска партия при резняците. Самото изписване на трибуквието ДПС ми докарва малки, но много на брой пъпчици по дивия. Не правителство ами 1 депутат не трябва да има там, който като малък е минал през сюнета...или както там се нарича рязането на патароците. Ваньо, молим те. Какви са тия неща дето ги пишеш? За Марко Тотев бих гласувал, но не и за тоя педал наМестан, пък ако ще да ми обещава небето и земята и да ни оправи за под 800 дни. Заеби тия хави.

Link to comment
Share on other sites

Прав е! Протестиращите ще настроят тълпата срещу тях. Прекаляват! Не трябва да пречат на обикновените хорица!!! Вчера протестиращите бяха блокирали едно от най-възловите кръстовища! Как да ги подкрепя като те ме спъват?! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...