Jump to content
BulForum.com

boxing


iliank

Recommended Posts

Стефчо, какви тъпотии ръсиш, батьовата? Изобщо усещаш ли се?

това, че българин победил Мейуедър ама и на йота не ми пука. Единия живее с 300лв, другия с 300 млн. Тупане в гърдите и викове булгар - не вървят.
Link to comment
Share on other sites

Вървят и още как. Само че един мангал е в друга ера, с други мачове, друг хазарт и други пари. А един българин с много заслуги в тоя спорт е оставен да мизерства от държавата си. Така че не става въпрос за тупане, а за отношение. Иначе мангала е натупан добре от Сарафа навремето. И се оказва, че друг не го е правил. На мен ми е през чепа за 300-та милиона на ръждака, които нито ще ме огреят, нито ще ме стоплят. Тебе още по-малко. Но винаги мога да кажа - ей тоя мангал го би наше момче навремето. 

Link to comment
Share on other sites

Вървят и още как. Само че един мангал е в друга ера, с други мачове, друг хазарт и други пари. А един българин с много заслуги в тоя спорт е оставен да мизерства от държавата си. Така че не става въпрос за тупане, а за отношение. Иначе мангала е натупан добре от Сарафа навремето. И се оказва, че друг не го е правил. На мен ми е през чепа за 300-та милиона на ръждака, които нито ще ме огреят, нито ще ме стоплят. Тебе още по-малко. Но винаги мога да кажа - ей тоя мангал го би наше момче навремето.

Аз знаех, че тоя мач ще е цирк и, че ще направи двамата още по-богати. Обаче в края Макрегър(трениращия атлет) едвам дишаше, а пенсионира(вуйчо) можеше да изкара още 10 рунда ;)
Link to comment
Share on other sites

Изгледах мача с интерес,честно казано ирландеца се представи доста на ниво,като се има предвид,че застава срещу непобеден световен шампион в дебюта си в бокса.Не очаквах да издържи толкова рундове,а съдията прекрати много рано можеше още малко бой да отнесе.Като цяло типично американско зрелище,всички са мега доволни.Флойд се пенсионира непобеден и с некой леФ у джоба,Макгрегър направи зрелищно шоу(и той некой леФ,даже ще го правят акционер и тн.)Спечели и бокс-а като цяло,през последните години се наблюдава все по засилен интерес към мма,за сметка на бокса.

Link to comment
Share on other sites

Изгледах мача с интерес,честно казано ирландеца се представи доста на ниво,като се има предвид,че застава срещу непобеден световен шампион в дебюта си в бокса.Не очаквах да издържи толкова рундове,а съдията прекрати много рано можеше още малко бой да отнесе.Като цяло типично американско зрелище,всички са мега доволни.Флойд се пенсионира непобеден и с некой леФ у джоба,Макгрегър направи зрелищно шоу(и той некой леФ,даже ще го правят акционер и тн.)Спечели и бокс-а като цяло,през последните години се наблюдава все по засилен интерес към мма,за сметка на бокса.

21077562_1655274097848057_28552425757040Тука дали ще спечели плуването? Пълна глупост е това, че спечели бокса! Възтържествува деблилщината, която сред масата от обществото е на нови рекордни нива! Този мач беше със същата спортна стойност, каквато има и Кечмания! Не случайно Мейуедър се появява и там, където беше "нокаутирал" Грамадата! Абсолютна подигравка с бокса и като цяло със спорта е този мач да е най-скъпия в историята, на фона на мач като Джошуа и Кличко преди няколко месеца, който беше 20 пъти по-малко касов и популярен, а същевременно беше най-добрия бокс, който съм гледал от много години насам!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...