Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

Здравейте до всички,

 

Идва нова година, време е за подаръци ...

 

Моят мисля да е Mp3 player, ама съм много бос откъм информация какъв да си взема. Средствата ми са ограничени, така че ако някой има опит в различните марки и места за закопуване (в Пловдив), моля споделете.

 

Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Здравейте!! Аз лично обикалям по магазините от около седмица за да си харесам, допаднаха ми един модел на панасоник и един на сони гледах ги в техномаркет европа цените варират от 150-180 лева все още се чудя кой да избера, но ти ако искаш по евтино можеш да го вземеш без дистанционно без адаптер за 220 волта и без да ти изписва на екрана коя песен слушаш, излез и разгледай това е предложението ми, иначе има евтини елит и тимпсан дано да ти харесат чао :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Zna4i nai-hubaviq mp3 player v sveta i nai-prodavaniq e Apple iPod

ima 20GB i 40Gb HDD poddurja USB2.0 i FireWire ii taka moje6 da subere6 kum 5000 ili 10000 pesni dosta burzi4ko.. cenata za USA e 299$ ili 399$.. aa za BG kummm 650lv.. az 6te si vzimam takuv za koleda iii povqrvaite mi tova e nai-dobroto..

Link to comment
Share on other sites

Ясно а можеш ли да ми кажеш от кой магазин в Пловдив може да бъде закупен и дали тези 650 лв. са за модела с 20GB или е за 40GB.

А също така дали може да се ползва като хард диск (защото има модели които не могат). мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли по колко вървят най-ефтините MP3 Player-и, но не с диск а със памет(може и да няма вградена).

Link to comment
Share on other sites

Zna4i nai-hubaviq mp3 player v sveta i nai-prodavaniq e Apple iPod

ima 20GB i 40Gb HDD poddurja USB2.0 i FireWire ii taka moje6 da subere6 kum 5000 ili 10000 pesni dosta burzi4ko.. cenata za USA e 299$ ili 399$.. aa za BG kummm 650lv.. az 6te si vzimam takuv za koleda iii povqrvaite mi tova e nai-dobroto..

Моят мисля да е Mp3 player, ама съм много бос откъм информация какъв да си взема. Средствата ми са ограничени, така че ако някой има опит в различните марки и места за закопуване (в Пловдив), моля споделете.

 

i nablegni na tva

Средствата ми са ограничени

bih ti prepora4al da 4ete6 ne da se izhvarlqi pak i mi e interesno da znam kade go ima tva ne6to v PLD

Link to comment
Share on other sites

Аз си взех преди 2 седмици от Австрия Medion Pro 2 - USB Stick 256MB, USB 1.1, вградено радио към слушалките, може да записва с микрофон и от аудиовход. 70 евро . При първото включване му изгоря лапмата на LCD-то и ходих да го сменям. Малко лъжат и в скоростта на трансфер - пише USB 2.0, но шмекериите за Full/High Speed ги приемам за нормални за фирма като Medion. Иначе съм доволен.

Преди няколко месеца неколкократно се опитах да си взема от Вали mp3 player Hama без памет със SD слот за 42 лева, но все нямаха в наличност!?! Не пречи да провериш.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте до всички,

 

Идва нова година, време е за подаръци ...

 

Моят мисля да е Mp3 player, ама съм много бос откъм информация какъв да си взема. Средствата ми са ограничени, така че ако някой има опит в различните марки и места за закопуване (в Пловдив), моля споделете.

 

Мерси предварително.

Ako smyatash da si kupuvash plear4e spored men e uda4en izbor da e s flash pamet,prakti4eski nyamat nikakvi dvijeshti se 4asti i ne preska4at za razlika ot discmenite sas cd :) eto ti i edno link4e sa primer: http://germanos.bg/bg/php/products_det.php?prodid=608 Dano sam pomognal :P

p.p: ne e zaduljitelno magazina da e gemanos,itya sa malko skapari :sick

Link to comment
Share on other sites

Backbone,я дай малко повечко инфо за тоя,че ме заинтригува (и аз си търся).Продават ли го в БГ?

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли по колко вървят най-ефтините MP3 Player-и, но не с диск а със памет(може и да няма вградена).

Az moga da ti dam moq mp3 tcm 128mb za da kajem 70 leva.

Link to comment
Share on other sites

хайде кажи от къде да го купим това чудо на техниката

Ми може да си поръчаш в Д&Е компютърс те доставят от Асбис.Иначе цената я видях в HWBG

Link to comment
Share on other sites

Такова дадахме на LAN PARTY-то и в Понеделник отивам да си поръчам :devil

Човекът, който го спечели е доволен и няма проблеми засега. Аз също го *тествах* и ме накефи.

Единственият, може би, минус е, че не показва имената на песните, или директориите. Нещо, което мен лично не ме притеснява, тъй като така или иначе не знам имената на повечето неща, които слушам :)

Link to comment
Share on other sites

Az imah edno vzeh go za 150$ minalata godina i se okaza palen bokluk bateriqta mu svarsvashe na 2, 3 chasa i nakraq go prodadoh za 50lv. Moqt savet e da ne si vzimash nesto evtino, po hubavo dai pove4e pari za nesto ka4estveno i s pove4e pamet.

Link to comment
Share on other sites

mi ne e mnogo eftin ama e mnogo dobar variqnt MP3 Combo PLAYER & Flash Drive 256MB/reset.bg/ imam go ot 6 meseca i ne mi e pravil problem i go prodavam z-to iskam i-pod da si vzema cenata mu e 116$ bez dedeseto moga da ti go dam za 140 ako ima6 jelanie e-mail mi e bnhextreame@yahoo.com ot plovdiv sam ili icq 289-532-726

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...