Jump to content
BulForum.com

Филми: обща тема


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Егати хомофобите..

 

Не, не мразя гейовете като цяло, дори от години се познавам с Жоро Каучука (известен пловдивски вариетен танцьор ако си го чувал), който за мен е един от най-точните хора, които познавам и който никога не натрапва различната си ориентация.

Мразя гейските истории на правозащитни организации като АИ, които търсят под вола теле (и даже го намират), мразя всякакви паради, в които зорлем се парадира без да има нужда от това, мразя всякакви реалитита, предавания и филми, в които само и само да не се засегнел някой, че му пренебрегвали правата, като кръпки се вкарват гейски, лесбийски, черни, жълти, пембени и всякакви други изкуствено скалъпени сюжетни линии.

Така, че аз съм сравнително широко скроен човек и трудно ще ме наречеш хомофоб...въпреки мнението ми, че ако природата беше преценила еднополовото сексуално съжителство за нормално, със сигурност нямаше да остави сложните видове да се размножават чрез мъжко&женско, а щеше да си остави простото делене навсякъде. ;)

Link to comment
Share on other sites

воксе`айде немаше нужда да се изказваш...

Защо? Защото изказванията ми не са толкова хомофобски, колкото твоите?

 

"Олеле, двама мъже се държат за ръце - емотикона с повръщане"

.................

Ако толкова много те отвращават хомосексуалистите, поне не реагирай екзалтирано като точно такъв, преекспонирайки ситуацията до комични нива.

 

Даже не съм сигурен как да го коментирам. От последното, мога да остана с впечатлението, че си на около 58+ години и си прекарал по-голямата част от живота си в социалистически строй някъде в Северна България, заобиколен от хора и колеги, болшинството от които в 13:00 вече са полу-пияни, а през останалата част от работния ден вместо да работят, гледат как да прецакат системата.

 

Не ми се мисли какво ще стане, да не дава Господ, ако видиш как двама мъже правят секс!!!!!!!! А две жени???????????? На клада направо да ги горят тия вещици!!!

 

Както каза Мидекс, ако не ми се навира в лицето, всеки може да прави каквото си иска.

Link to comment
Share on other sites

Вокса е напълно прав! А това, че няма да гледате иначе доста обещаващия филм заради някакви предсразсъдъци си е лично ваша загуба. Аз определено няма да пропусна прожекцията в IMAX.

Link to comment
Share on other sites

воксе,престани да ни занимаваш с префинената си интелигентност и отвореност.

П.С.В същност имах пред вид това,което написа Мидекс:

Мразя гейските истории на правозащитни организации като АИ, които търсят под вола теле (и даже го намират), мразя всякакви паради, в които зорлем се парадира без да има нужда от това, мразя всякакви реалитита, предавания и филми, в които само и само да не се засегнел някой, че му пренебрегвали правата, като кръпки се вкарват гейски, лесбийски, черни, жълти, пембени и всякакви други изкуствено скалъпени сюжетни линии.

 

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

...заради някакви предсразсъдъци си е лично ваша загуба. Аз определено няма да пропусна прожекцията в IMAX.

 

Я! Кръстника обърнал палачинката! :P  При други обстоятелства бих го нарекъл "пидирас такъв", но няма да го направя за да не се излагам, защото не съм сигурен дали пък не се пише "пидираз", а и не съм чувал досега за бос на Мафията с обратна ориентация. :devil :lol:

 

...ако видиш как двама мъже правят секс!!!!!!!!

 

А две жени???????????? На клада направо да ги горят тия вещици!!!

 

Аз съм виждал! Ама с две жени е по-яко, така че никакво горене на клади! И с мъж и жена съм виждал и като че ли най ми хареса... :D

Link to comment
Share on other sites

Поредната Годзила (образно казано) - колкото по-огромно, толкова по-зрелищно. Чудя се кога ли ще ги уголемят до размерите на планета...с тая постоянна надпревара кой ще е по-по-най... ;)

Link to comment
Share on other sites

Поредната Годзила (образно казано) - колкото по-огромно, толкова по-зрелищно. Чудя се кога ли ще ги уголемят до размерите на планета...с тая постоянна надпревара кой ще е по-по-най... ;)

Хронологично първи на сцената е Кинг Конг :))

41067_1318473825_large.jpg

Link to comment
Share on other sites

Хвърлих едно очо и на филмите за Конг 1976,където беше Джесика Ланг и този на Питър Джаксън от 2005.И в двата има заигравка с взаимоотношенията на женската с Кинг Конг-както и в първия де :smile1: ,но в трейлъра на новия нищо подобно не беше показано като сюжетна линия.Очевидно ще наблегнат на баталните сцени. :popcorn:

https://www.youtube.com/watch?v=y9hVFLlEjkg

https://www.youtube.com/watch?v=kRAcB7uw9LI

П.С.Поправка взаимоотношенията на Конг с женската :lol:

И още една поправка-всъщност има нещо загатнато Конг-главна героиня,ама можеха да изберат друга изпълнителка...

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Бахмааму, Скорсезе събира Робърт Де Ниро, Ал Пачино, Харви Кайтел и Джо Пеши в една лента! Каквото и да забъркат тия мушмороци, все ще излезе нещо епично! :punk :lol:

 

ПП. В горната група липсва само един Джо Витерели - лека му пръст! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Бахмааму, Скорсезе събира Робърт Де Ниро, Ал Пачино, Харви Кайтел и Джо Пеши в една лента! Каквото и да забъркат тия мушмороци, все ще излезе нещо епично! :punk :lol:

 

Righteous Kill

 

Пак раздувате извън пропорции просто едни имена. Както беше с филма на Тарантино преди няколко години.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Щом той казва, че е глупост - значи е! Точка. (с удивителна). ...не, с няколко удивителни (!!!!!!!)....и не подлежи на осъждане! :laughing1:

 

Off/ Видене, бая се посмях за случката ти с рибата, ама според мен трябваше да си вземеш акулата - по-яка е. ;)

Link to comment
Share on other sites

Защото е тотална глупост - това поне се разбира. 

 

Пламене - не мислиш пак. Дори Немо плаши все още малката с огромния си размер. Камо ли оная озъбена гад.

Link to comment
Share on other sites

Вярно, разсъждавах от моята гледна точка кое бих избрал....въпреки че все пак си мисля, че децата трябва да се възпитават с твърда ръка и да свикват отрано с неприятностите и акулите в живота. :evil

Link to comment
Share on other sites

Каква глупост каза, че не можах да я разбера?

Приказва си да му свири вятър на ушенце.

 

Воксе, къде видя Мартин Скорсезе в режисьорския екип от гениално хрумналия ти линк?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...