Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Kajete niakoi uprajnenia za razshiriavane na grudnia kosh.

Комбинацията флайс-кросоувър-пулоувър просто е "желязна".

Става още по-добре ако повторенията се правят с дълбоко и продължително дишане. ;)

Link to comment
Share on other sites

Комбинацията флайс-кросоувър-пулоувър просто е "желязна".

...

да, именно! :)

това ме подсеща че от известно време не съм подхващал pullover-a :wacko: B)

Link to comment
Share on other sites

Pullovera i flies gi prava - 3 serii po 12 povtorenia. Cross over kak se prai ?

С двата кабела кръстосваш ръцете и движенията са като при флайсовете, но си прав с леко наклонен торс ;)

Link to comment
Share on other sites

Am tfa ne e li i za dolna 4ast na gurdite?

Всичко зависи от наклона на торса, но така или иначе мускулите, които най-много участват в страничното раздуване на гръдния кош се намират в средата и в долната част ;)

Link to comment
Share on other sites

Mersi mnogo. A za vunshna 4ast na bicepsa da mi kajete niakoe drugo uprajnenie. Az znam edno - liagash na 60 gradusa naklon s dumbeli i vdigash go gurdata kato pribirash vse edno si udriash diafragmata.Sorry za obiasnenieto ama ne mojah da go izmislia po dobre:)

Link to comment
Share on other sites

с прав лост, широк хват, аз понякога се опитвам да го правя на около 70 градуса наклон, обърнат обратно, с лице към облегалката, така поне става по-чисто. Или разбира се на скота :)

Link to comment
Share on other sites

URDeaD za da ti stane po 6iroc gradniq ko6 ne moje da go napravi6 samo s gardi traa i martva tqga.a tva pul over lo ko be6e tva e za relef.i aminokiselini traa da pie6 seki den predi lqgane.spored men trenirovkata ti e dobra samo ako pie6 himii ina4e ne e mnogo pravilna.kima ot mnogo vreme pie himii i ve4e e zabrqavil ko e da si bes himii

Link to comment
Share on other sites

as treniram 3 pati v sedmicata za6toto ne praa kraka.programata mi e:

1den:grab i zadno ramo ; 2den:gardi i predno ramo ; 3den:triceps i biceps

kato piq vaglihidraten protain(mega nas) na nutrin i pro90.vaglihidratniq go piq predi i sled trenirovka a pro 90 predi lqgane, i sam mnogo dovolen parvite dve sedmici ka4ih 4 kg.e to se taka staa s men hoda 2 meseca i ka4a 10kg i sled tova stane ne6to i spra i pak otslabna.i sq pak mai 6a trabva da spitram sled edin mesec.

 

 

 

 

big pimpin baybe

Link to comment
Share on other sites

as treniram 3 pati v sedmicata za6toto ne praa kraka.

nai golqmata muskulna grupa. stava smeshno kato vidish nqkoi mnogo dobre razvit nagore i s kraka kato kle4ki. mnogo hora sum gledal kak na suztezaniq zaradi takiva izpulneniq bivat klasirani na 3-4 mesta nazad ot tova ako imaha pone malko razviti kraka.

Link to comment
Share on other sites

Btw moje sha se ka4i hubava muskulna masa s biagane ama ako si slojish edni tejesti na krakata.Mislia 4e struvaha okolo 30 kinta.Zaka4ash gi za praseca i po4vash. :P

Link to comment
Share on other sites

Btw moje sha se ka4i hubava muskulna masa s biagane ama ako si slojish edni tejesti na krakata.Mislia 4e struvaha okolo 30 kinta.Zaka4ash gi za praseca i po4vash.  :P

prosto si nqmash ideq kolko sa udobni. otdelno ot tova sa napraveni taka dase zakrepvat 4e sled 200 metra shte si bez tqh. zakrepvat se s edni metalni skobi koito nemogat da izdurjat natovarvane. osven s bintove da gi privurjesh kum kraka no pak e super neudobno. izobshto tova ne e variant.

Link to comment
Share on other sites

NEBE NEBE NE ME RAZBRAHTE PRAVILNO zna4i as sega ka4vam kologrami i pomeje s dieta i trenirovki mi e lesno da ka4vam kilogrami zatova lqtoto 6a bqgam da is4ista bes razbirase da si spiram dietata(pod dieta razbirase imam v predvid mnogo qdeniq na den,kogato trqbva kakavato hranq trqbva)ta kat bqga6 lqtoto ne samio 4e is4istva6 no i krakata ti stavat po golemi i ka4va6 4isto na krakata i ti se oformqt dobre.AAAA i ot klqkane raste zadnika pak na men taka si mi haresva :D dosta hora gledat da ka4vat kilogrami i tva im e kat fix ideq i kat ne se xranat ka4estveno i trenirat kraka(s 6tanga)zadnika mnogo im porastva koeto spored men e mnogo sme6no :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...