Jump to content
BulForum.com

Alien: Isolation


Godfather

Recommended Posts

Поправям грубата грешка, че не съм отворил тема за тази уникална игра, която минах точно преди една година. Гледам в PSN-a са пуснали някакъв Collection pack та май ще си сваля разните DLC-та към основната игра, които съм пропуснал.

Казано накратко, тази игра е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА за всички любители на оригиналния филм (първия Ейлиън на Ридли Скот). Атмосферата на филма е пресъздадена по уникален начин, а с т.нар. survival-horror жанр, пичовете от SEGA направо са уцелили десeтката. Тръпката да те преследва пришълеца е УНИКАЛНА!

 

ПП. Видене, задължително трябва да я минеш тази.

 

ПП2. Препоръчително е да се играе вечер на тъмно и на слушалки. :lol:

 

 

1414920698.jpg

Link to comment
Share on other sites

Филмите определено ми харесват, това са единствените трилъри, които мога да гледам. Но игри от тоя тип - просто не. Предните части ми харесваха единствено, защото можеше да се играе с пришълеца и с хищника, и съм превъртал и двете предни части (Alien vs Predator, AvP2), но с пехотинец - просто не. Трябва да играя с памперс...

Link to comment
Share on other sites

Филмите определено ми харесват, това са единствените трилъри, които мога да гледам. Но игри от тоя тип - просто не. Предните части ми харесваха единствено, защото можеше да се играе с пришълеца и с хищника, и съм превъртал и двете предни части (Alien vs Predator, AvP2), но с пехотинец - просто не. Трябва да играя с памперс...

Значи правиш голяма грешка. Тази игра няма нищо общо с предишните, нито като изпълнение, още по-малко като жанр и геймплей. Погледни малко от геймплея в тубата. Не знам за какъв пехотинец говориш, но в играта си Аманда Рипли - дъщерята на Елън Рипли, която пристига на станцията Севастопол, вървейки по следите на майка си. ;)

Link to comment
Share on other sites

Доста голямо насиране има :D Еле ако се играе на 50" телевизор :D

Играх я на 55'' на тъмно (обикновено след полунощ) и със слушалки за максимална изолация на всякакви странични шумове. Най-гадни са тия малките facehuggers, защото обикновено ги забелязваш в последния момент, пък и са доста бързички.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това

Значи правиш голяма грешка.

конфликтира с

Тази игра няма нищо общо с предишните

:)

 

Предишните ми харесваха. Хоръри не обичам. В предишните имаше правото на избор дали да играеш с пехотинец, пришълец или хищник. Аз отново ще кажа - не обичам хорър жанра.

Link to comment
Share on other sites

Предишните ми харесваха. Хоръри не обичам. В предишните имаше правото на избор дали да играеш с пехотинец, пришълец или хищник. Аз отново ще кажа - не обичам хорър жанра.

Не съм те разбрал правилно, останах с впечатлението, че предишните не са ти харесали.

Ами не знам, на мен играта адски много ме накефи, най-вече защото максимално се доближава до атмосферата и идеята на оригиналния филм на Ридли Скот. И аз по принцип не съм голям любител на сървайвъл жанра, но тук в този случай пичовете от SEGA са направили нещо като отделна категория или по-скоро еталон за survival-horror. В началото и аз имах подобни опасения, че няма да ми хареса. Още повече я играх точно след като приключих с масовото пуцане в Wolfenstein. Обаче играта се оказа уникална и страшно зарибяваща. :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...