Jump to content
BulForum.com

World of Tanks


LaN

Recommended Posts

The MMO war series—World of Tanks, World of Warplanes and World of Warships—will soon unite to create the ultimate gaming universe gathering millions of players into a single community of war gamers. Common economics will allow the transfer of resources between all three games. A single global map will gather tankmen, pilots and mariners under a common tussle for world domination.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Спечелих слот в гаража и реших днес да тествам френските танкове, което противоречи на цялата ми природа, но пък направих битката на годината до момента...  :ninja:

 

fn4due.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Преди малко:

 

iYZrmD9.jpg

 

LAST MAN STANDING в изключително неравна битка и потрошил по-силният от него противник. Доакзателство, че понякога дори с малките танкове съспенса е на високо ниво....  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Снощи случайно забелязах, че WORLD OF WARSHIPS вече работи. Проведох първата си битка преди малко - страхотно е! Както винаги Wragaming са се постарали всичко да е на топ ниво! 

Link to comment
Share on other sites

Николчо, задръж си глупостите за някъде другаде, младеж... Както винаги всичко си е на топ ниво. Което не е изненада, разбира се. 

Link to comment
Share on other sites

Задобряващият с вълци....  :laughing:

 

cdtOnDo.jpg

 

И новият ми кораб:

 

j9jucVP.jpg

 

Да не урочасам нещата, но почти нямам загуби в побоите... И някак си липсват малоумници... Вероятно защото бета сървъра е само американски и липсват полски и чешки уроди.... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Що си не дръгнете оная епична шматкарска трагедия се чудя? Рядко изсрана и тотално некадърна... И да си ревете там какво са осрали в пач 9262937856.543...

Link to comment
Share on other sites

Ами щото представи си, имам и все още действащ акаунт в Уоргейминг нет, та имам база да сравнявам и споделям лични впечатления. Докато ти си плещиш просто ей така.

Сеш'са, нъл' ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами щото представи си, имам и все още действащ акаунт в Уоргейминг нет, та имам база да сравнявам и споделям лични впечатления. Докато ти си плещиш просто ей така.

Сеш'са, нъл' ;)

 

Ти па що си помисли като оня рандъм безхаберник под тебе, че аз нямам акаунт в хуйджин (между другото е възможно да предхожда твоя дори)? Та сигурно не си плещя така случайно... (подсещаш ме да го унищожа, сега ще видя дали е възможно)... Отделно съм изгубил Бог знае колко ценно време да чета писаниците в темата за тъпотията... Успокоява ме само, че понаучих нещо за самолетите от тебе, че иначе тотал щета.... 

 

В този тънък ред на мисли кога по-точно инсталира корабите (които като гледам хуйвгъзин може да пуснат след година, примерно) и колко битки изигра, че да даваш така компетентно мнение? Любопитен съм просто... 

Link to comment
Share on other sites

Ти па що си помисли като оня рандъм безхаберник под тебе, че аз нямам акаунт в хуйджин (между другото е възможно да предхожда твоя дори)? Та сигурно не си плещя така случайно... (между другото подсещаш ме да го унищожа, сега ще видя дали е възможно)

 

В този тънък ред на мисли кога по-точно инсталира корабите (които като гледам хуйвгъзин може да пуснат след година, примерно) и колко битки изигра, че да даваш така компетентно мнение? Любопитен съм просто... 

Ами не съм ги инсталирал, понеже просто все още ги няма... Но ти отново продемострира висша форма на мисирщина, та се не светна, че е твърде вероятно (клонящо към безкрайност) да съм ги пробвал в Уоргейминг-а. И според личното ми мнение са също толкова дърводелска хава, колкото и битките с танковете им.

 

Мхъ... Същото лайно като танковете, ама още по-тромаво и посрано....

П.п. За самолетите им не коментирам изобщо, понеже докато ги докарат до нивото на Гайджин, що пасти имат да изручат и що още милиони имат да им се наливат....

Link to comment
Share on other sites

Ами не съм ги инсталирал, понеже просто все още ги няма... Но ти отново продемострира висша форма на мисирщина, та се не светна, че е твърде вероятно (клонящо към безкрайност) да съм ги пробвал в Уоргейминг-а. 

 

Много интересно как ще да ги пробваш така, мисир.... В Уоргейминга, който е сайт, нали... Нек'си не ми се връзва как ще да стане без инсталиран клиент, но карай, пробвал си. Може да има някакви опции, клонящи къмто нищо общо с играта, знам ли...

 

Иначе самолетите ги тествах като излезнаха още - не ме влечат хич, но пак са по-приятни от боклуците на хуйдай....

 

И дай да не ги сравняваме изобщо нещата, че едните са с Гинес рекорд, другите повечето не са ги чували.... Нек'си е смешно... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...