Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Имах предвид самолетите. Иначе за бягане - според релефа и където има най-малко противници :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Оказа се,чеза следващият самолет ми трябват 320к,а аз имам само 160 и нещо не съм в настроение да гриндя :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Да, вече разцъквам...Ама тая мисия с наземната техника е ебаси айляка...Мина 3 пъти с бомбардировача от единия до другия фланг и обера макс фрагове. Даже не си играя да свалям самолети, бордовия стрелец има тая грижа..

Link to comment
Share on other sites

Которе, дай да направим гилдия или нещо от тоя род да цъкаме заедно, че ми писна да играя с неориентирани типове, дето нямат никаква тактика, а го карат само за фрагове...

Link to comment
Share on other sites

Еми ок :) Аз почнах да разцъквам HB,но пък там играя с швабите.Само,че ще почвам по-сериозно да цъкам чак след 28ми до тогава имам изпити да взимам и ще летя към Германия :D

edit:Трябва да покажеш как точно се бомбандира,че съм малко зле :D 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

 

Има цели туториали :)

 

За останалите - пуснаха първите снимки на наземна техника(танковете Шърман и Тигър).Време е вече да започнат да се развиват конкретни стратегически мисии и атаки, а не само да се фрагва :)

 

shot%202013_05_14%2021_49_41_1.jpg

 

shot%202013_05_14%2020_46_52_1.jpg

 

shot%202013_05_24%2005_25_34_1.jpg

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Между другото аз започнах да играя HB.В едната даже направих 2 кила :lol: И спечелих към 15к Lions.

edit:На тоя пич му бях гледал някви туториали преди.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Вчера зарибих и аз играта. Доста е приятна и забавна, управлението е добре. Играя с мишкла и клавиатура, не съм пробвал с пад и джойстик още. Получават се доста добри битки, графиката е приятна.

Link to comment
Share on other sites

Сега смениха малко геймплея, има повече опции за вдигане ефективността на самолета и оръжията, по-реалистично е. И разбира се - някои неща са платени :/ Но пък има повече стимул за победа(повече кинти - по-хубаво оръжие). Все още обаче масово преобладават фрагаджиите, игра в екип(ескадрила, прикритие, подсигуряване) - много рядко.

 

Ред. Аз със гейм-пад още се уча да излитам :D

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Имате ли нещо организирано, че моите тъпи приятели играят Smite и ся като излезе Payday 2, а аз търся с някой да цъкам. Вчера едно от постиженията ми беше - да ми отстрелят опашката и да успея да "призeмя" без да се разбия, доста беше яко :D Гледам имат добри идеи за играта - наземни и водни битки. Корабите ще са лудница!

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Значи аз скоро не съм играл.Май няма и да играя,че трябва да свалям пач 2-3 гб пък интернета тука ми е ограничен до 30 гб и направо ще е мъка...

Едит:Сега с тоя новия пач доста добре стана.Намалиха цените на салометите преди бяха по 150к+ 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Аз разцъквам с още двама приятели в ескадрила, ама рядко, че не се засичаме по едно и също време на денонощието. Търси в играта LZDAR - аз съм. По принцип се вясвам почти всеки ден за по час(ако имам време).

 

Започнаха да вкарват и по-различни карти, като някои са наистина кофти... Между другото, като минеш курса за реалистично фъркане, можеш да си избираш от мисиите "поддръжка". Там е голяма патаклама.

Link to comment
Share on other sites

До към 10-ти лвл аркейда е ок - запознаваш се с играта, туй-онуй..След това вече е еднообразно, става само за едно бързо разцъкване.

Link to comment
Share on other sites

Тия новите ъпгрейди май са по-добре.По-големи възможности имаш.Аз си ъпгрейднах всичко на един самолет и сега доста голямо мазало става.Проблема е че с тия стелт патрони трудно се цели :( 

Link to comment
Share on other sites

Харесва ми, че битките са относително кратки и изпълнени с динамика. Взех снощи двумоторния изтребител на германците и доста бие. Особено има такива дето обичат да летят срещу мен директно и ги прави на салата.

Link to comment
Share on other sites

Хъхъ. Аз си взех ЯК-9К, с 45мм оръдие. Трудно се улучва, но улучиш ли - не повтаряш. Сега с новите ъпгрейди на фърчалките вече оказва значение с какво оръжие си се накичил - пада скоростта, увеличава се времето за вираж и прочие.

Link to comment
Share on other sites

Хъхъ. Аз си взех ЯК-9К, с 45мм оръдие. Трудно се улучва, но улучиш ли - не повтаряш. Сега с новите ъпгрейди на фърчалките вече оказва значение с какво оръжие си се накичил - пада скоростта, увеличава се времето за вираж и прочие.

Yakker :D Той принципно як-а си завива като кораб,но това оръдие отпред е 1 път.

Сега мисля да поцъкам малко да стана 6ти ранк на германците.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

На мен ми остава още малко до 10-ти ранг на СССР. След това минавам на хамериканските.

Link to comment
Share on other sites

Аз като за начало мисля да си остана с германците до края за сега. Щуката е доста забавна за бомбардиране. Иначе сега напирам да вдигна до 6ти левел за Фоке Вулф-а да подпалим опашките на Спитфайърите и Мустангите. Много голямо удоволствие му доставят звуковите ефекти, особено като се разминавате по времен а битка с другите самолети. Лудница е.

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам грам лъвчета :( А трябва да събера 58к.Поне не са 150 :lol:

edit:Хамстер какъв ти е ника? Или ме добави Sadsleeper

Танасе ти заради aircobra-та ли ще дигаш,че са големи лъкери всичките...

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...