Jump to content
BulForum.com

Търсят се касиери за денонощен магазин (само нощни смени)


Recommended Posts

Здравейте на всички
Денонощният магазин, в който работя, търси персонал за работа (касиери). Става въпрос за 2 работни места. Самият магазин се намира на бул. България 160 (срещу хотел Санкт Петербург).

Информация за работата:
Работи се само нощни смени от 20:00 до 08:00. Два дни работиш, два почиваш. Самата работа включва продаване на стоки от магазина и поддържане на добрия търговски вид на обекта. Като цяло няма нищо сложно и обстановката е доста спокойна. Имате достъп до интернет на компютъра, на който работите, а може и да си носите лаптоп ако искате – никой няма да ви се скара стига да си спазвате задълженията. Шефовете са точни и никога не съм имал проблеми с тях.

Заплащане: 
Oсновна заплата от 400лв до 480лв НЕТО.
Бонусна система - 10лв на смяна ако се направи над определен оборот.

Лятото спокойно се изкарват 550лв на месец. (вадил съм и над 600). Наемането на хора ще е в интервала 20 април - 20 май. Причините за отворените позиции са, че колегата отива да работи на морето (в същата фирма), а аз след вече една година във въпросния магазин смятам да си дам почивка. Позициите са само за момчета, поради естеството на работа (нощните смени).

Повече информация може да получите, като заповядате в самия магазин в часовия интервал 8:00 – 20:00.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...