Jump to content
BulForum.com

ПРАВО


sarkis_999

Recommended Posts

1 hour ago, Antares said:

Щяха да се мъчат хора, от които не съм видял лошо.

Ако повечето хора разсъждават така,щеше да е съвсем различно място за живеене тая територия,респект!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Replies 855
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Принтирано платежно от онлайн банкирането ми, но незаверено с печат от банката, има ли правна стойност пред институциите (общината в случая)? Лелката на гишето в банката казва, че има, но chatgpt казва, че няма. Аз леко повече вярвам на бота, предвид разликата в IQ, но все пак.

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

Каква правна стойност да има, катo може да си го разпечаташ на word например, а и кой в общината знае как изглежда платежното от банка?

А ако под заверка имаш предвид някаква завъртулка за подпис и печат...пак важи горното :)

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, earache said:

Аз леко повече вярвам на бота, предвид разликата в IQ

Лелката на гишето е безброй пъти по-умна от компютърната програма :D

Нищо от това, което се рекламира като интелект, не е.

Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2023 at 10:10 AM, earache said:

Принтирано платежно от онлайн банкирането ми, но незаверено с печат от банката, има ли правна стойност пред институциите (общината в случая)? Лелката на гишето в банката казва, че има, но chatgpt казва, че няма. Аз леко повече вярвам на бота, предвид разликата в IQ, но все пак.


Разбира се че има, стига да е принтирано коректно с всичките му атрибути. Миналата седмица на една "лелка на гише" й занесох такова за 7000 лева, за да стартира определена процедура. 
Каква е тая простотия печат??? Печатите си заминаха много отдавна и останаха някъде в Анадола само. Аз печат не ползвам не помня колко повече от пет години... Дадох го на счетоводителката ми ако някога някъде някой от НОИ се заяде и няма време да се разправя. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...