Jump to content
BulForum.com

Май почна евровизията


Midex

Recommended Posts

Забелязахте ли, че на варелите на Румъния имаше правописна грешка>>пише sistem вместо system.

07_a65.jpg

 

07_a67.jpg

Може да е название на фирма това, която просто така се казва:)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply
Аз гласувах за Молдова, нищо че нямаха шанс VS комерсиалните си конкуренти. Бяха яки! :punk

 

получи ли report като гласува?

Link to comment
Share on other sites

вчера преди тоя пич дето се правеше на айрън мейдъм пуснаха едно друго рок парче. някой знае ли на кой е :music

Link to comment
Share on other sites

вчера преди тоя пич дето се правеше на айрън мейдъм пуснаха едно друго рок парче. някой знае ли на кой е :music

Питаш от коя държава ли е? Аз не си спомням друго рок парче в началото , освен това на Норвегия, за което ти говориш.Да не се бъркаш нещо?

Кажи поне как изглеждаше изпълнителят?

Link to comment
Share on other sites

получи ли report като гласува?

 

 

Не, явно не пращат.

Току що получих SMS от 1800 с текст:

Molia izratete SAMO dumata s koqto glasuvate.

 

:confused :confused :confused

 

А аз изпратих само числото 07 и то снощи в рамките на 10-те минути...

Наще българи пак са омазали гласуването

Link to comment
Share on other sites

Току що получих SMS от 1800 с текст:
Molia izratete SAMO dumata s koqto glasuvate.

 

:confused  :confused  :confused

 

А аз изпратих само числото 07 и то снощи в рамките на 10-те минути...

Наще българи пак са омазали гласуването

 

и аз го получих това към 5 и 30... явно наистина са омазали гласуването, но защо тогава дадоха резултати?

Link to comment
Share on other sites

Явно в БНТ са решили какъв да бъде реда на класацията. Ама и в друго се изложиха нашите. Как на нито една държава нямаше технически проблеми, само при нас. Получаваше се ехо като казваше резултатите и то идваше преди "истинския" звук, а не след. Толкова ли им е зле техниката. Ужким там би трябвало да са големите професионалисти, пък накрая се оказва че май там се обучават, чрез грешките си.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

тази година евро визия отново започна със скандал. какво мислите по въпроса? лично моето мнение е че песента на слави трифонов не струва и не виждам какво толкова има да се пени. с тея баладки до никъде няма да стигне на евровизия, така че по добре да не участва. моят фаворит е Da' Voices - Celebrate Tonight (Radio Fresh Promo Hit).mp3 :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Фен съм на Слави, но и според мен новата му песен със Софи Маринова не е нищо особено, да не кажа, че е слаба. Интересно ми е дали ще се окаже прав, че и тази година Евровизия е с предварително ясна победителка като не я назова. Аз лично предполагам, че ако твърдението на Слави е вярно, то това ще е нашето момиче Весела Бонева, която наистина има убийствен глас! :punk :punk :punk Някой може ли да каже кой е в журито тази година, защото се сещам само са 1 :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

На мен пък песничката на Слави и Софи ми харесва. Верно че куца на някои места, ама е хубава.

 

А за това кой ще е победителят, смятам че ще е на Марияна Попова - Let me cry. Бая реклама се хвърли около нея, така че едва ли ще изпуснат този шанс. А я дай да я чуем тая Веселка, че нещо не съм я чувал коя е. Май само ти си я знаеш. ;)

Link to comment
Share on other sites

Я разкажете какъв скандал е станал. Тамън започнах да си мисля няма ли да почва вече таз годишната Евровизия, ама явно съм изпуснал. къде дават събитията около нея? По Канал 1?

 

@breakneck: Весела Бонева е от Пловдив и последно я видях като водеща на Хит Минус Едно. 88 набор е :) а може и 89 да е :)

Link to comment
Share on other sites

Я разкажете какъв скандал е станал. Тамън започнах да си мисля няма ли да почва вече таз годишната Евровизия, ама явно съм изпуснал. къде дават събитията около нея? По Канал 1?

ами журито 1-во изобщо не допусна песента на слави трифонов до финалите, а след това под предлог, че някой се е отказал я пуснаха :wacko: обаче славито пък се отказа от участие :tongue

Link to comment
Share on other sites

А я дай да я чуем тая Веселка, че нещо не съм я чувал коя е. Май само ти си я знаеш. ;)

 

Нали се сещаш, че това, че ти не я знаеш, не значи, че другите не я знаят, а още по-малко, че само аз я знам :laughing: :laughing: :laughing:

Весела пя с една пловдивска група на конкурса на Слави за Ку-Ку Академията. След изпълнението Слави й обърна специално внимание, като й каза, че се надява да не я срещне в някоя кръчма да пее чалга или нещо от сорта. Аз имам 2 песни на Весела, но записите са на Select Music, не са издавани и не удачно да ги разпространявам. Иначе доколкото имам информация, Весела е към звукозаписната компания на Силвия Кацарова.

Link to comment
Share on other sites

Някой няма ли да изкаже мнение за новите предложения? :)

 

Поне дотука....има още доста да ги гоним... (знаете кого)....включително и в озвучаването... ;)

Link to comment
Share on other sites

Мдаа страшно озвучаване!

Абе тия по-тихичко не могат ли да реват, текста не се чува! :lol:

 

На Иво песента бива, ама той все още не си е изгладил пеенето!

 

Олееее, ужас! Т'ва не мога да го издържа цялото! :sick:

Link to comment
Share on other sites

Мъкааааа.....това пеенето на живо хич не било лесна работа.....някои чак сега го разбират......а балансът между водещ вокал и беквокали е просто "убийствен".....shoot2.gif

Link to comment
Share on other sites

хахахха, ся пее една мадама със синя рокля, тая песен се едно е правена 43-та :lol: иначе моя фаворит както написах и на предната страница е Da' Voices - Celebrate Tonight (Radio Fresh Promo Hit).mp3 :bgrin:

 

едит: майко мила стоян захариев :lol: поне да беше изпял анджелика, че тая е голяма боза :>

Link to comment
Share on other sites

етва е са шибаняците от анал 1, осрали са супер яката песничка, то музиката изобщо не може се чуе :angry1

ама и на наще не им се отдава да пеят на живо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Думата за цялата тази просотоия е една - ТРАГЕДИЯ. Пълна Трагедия. Канал 1 за порден път доказват, че са сборище от некадърници и глупаци. Нямам думи просто.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...