Jump to content
BulForum.com

Федерос


Recommended Posts

НЕ! :sick  под достойнството ми е :)

Egati dostinstvoto....da ne izkash da dostavish udovolstvie na lubimiqt chovek....ako se kandidatirash za kmetica shte ida da skusam vsichkite ti plakati :wub:

Link to comment
Share on other sites

тука мернах че някой говори за G точки,доказано е че при мъжа най-силно активната G точка е посредата на перинеума (разстоянието между топките и анала) ;) затва федероса е доказан като подстрекател на анален оргазъм при мъжете :P :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

ahahhaahaahhahaahhaahahahahahhhaahahahahahahahahahhaahhaah AN4ETO ... haahahhaahahahahahahhahhahaahahhahahahahah ne bih jelal da komentiram sled kat onva ti e pod dostoinstvoto towa izkazvane kolko ti svali INT. points

Ми в днешно време мъжете някак си ен спазват хигиена..трудно бих се навила да лижа задника на някой..няма значение колко points би ми отнело тва :) Аз пък някак си не разбрах кво ти е толкова смешно...ама радвам се че си се усмихнал заради мен :)

Link to comment
Share on other sites

тука мернах че някой говори за G точки,доказано е че при мъжа най-силно активната G точка е посредата на перинеума (разстоянието между топките и анала) ;)

да, при натиск с пръст (или нещо друго) се дразни простата и автоматично ти щръква пишльока. въпроса е готов ли си да си вкараш средния пръст навътре (недай се боже и нещо друго) :)

Link to comment
Share on other sites

това че не спазваме хигиена не е вярно

това че миришем обаче, да :)

да бе да!

ако сравняваме по зловоние женските и мъжките гениталии - няма да ти казвам кви ще са резултатите.

Link to comment
Share on other sites

ако сравняваме по зловоние женските и мъжките гениталии - няма да ти казвам кви ще са резултатите.

Da ti kaza chesno po-skoro e vapros na lichna higiena. Ako niakoi ne e vizdal bania v prodalzenie na 1-2 meseca da rechem (ima i takiva hora) ela da vidish dali ima razlika mezdu polovete. A be to ne che mirishe, a napravo ti liuti na ochite :cry

Link to comment
Share on other sites

Ми в днешно време мъжете някак си ен спазват хигиена..

аве често мъжете не спазват хигиена.. мъжете спазват сто пъти по добра интимна хигиена от жените.. !!!

Link to comment
Share on other sites

haahahahahahahahahah Mnogo qko ama super qko.Are nqkoi da otvori topic sq za sfirkata,sled tva za analnoto brulene.... i taka da gi minem si4kite kvo 6a kajete :).Ama madamite sa malko i nqma kak da osetim jensko mnenie.Ama moje i nqkoe mom4e da izko4i de . hhahahaahha

 

Ina4e karaman svyr6i s vaprosa za vunqta.I to dosta iz4erpatelno.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък много обичам мъже да ми миришат на парфюм...и то много да ми миришат :) Аз не мисля че жените се парфюмират, защото миришат зле...пос=скоро искат да миришат на нещо ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...