Jump to content
BulForum.com

кой какъв Mercedes има?


Grosmaster

Recommended Posts

Хайде в тази тема, всеки да напише какъв Mercedes притежава.

Можете да слагате снимки, да давате инфо и всичко свързано с вашата кола.

Вие сте на ход ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Хайде в тази тема, всеки да напише какъв Mercedes притежава.

Можете да слагате снимки, да давате инфо и всичко свързано с вашата кола.

Вие сте на ход ;)

 

Тва на аватара твоя звяр ли е.

 

За жалост аз не мога да кажа къв мерцедес имам щото тва е кола за избрани :(

Link to comment
Share on other sites

За жалост аз не мога да кажа къв мерцедес имам щото тва е кола за избрани :(

 

Защо реши че който има Мерцедес, задължително трябва да е избран?

Все пак има доста модели на пазара, който са на цената на GOLF-3 ;)

 

123 240d 1981година имам го от 8 години и много сам доволен не го сменям за друг

 

Спомням си през 90-те имахме няколко 123-ки две 200Е (бензинови) и последния беше 240D (дизел).

Никакви проблеми с тях, много корави машини са. Няма да забравя 240-то беше с всички екстри имаше и даже климатик :D

Като цяло имам добри спомени от тях ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

От старите е най-добър според мен W126 класика просто нямам думи. Иначе голям съм фен на Мерцедес.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Grosmaster,така и не сподели впечатления от твоята красавица.Двигател,разход,ремонти,возия,части-я кажи някой наблюдения.

Link to comment
Share on other sites

Grosmaster,така и не сподели впечатления от твоята красавица.Двигател,разход,ремонти,возия,части-я кажи някой наблюдения.

 

Впечатления са ми много добри от машината, няма кола с такава возия.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички . Моя звяр(аз му викам така)е Мерцедес 190Е 88г. 122 коня.Страшно съм доволен от него,не е като Москвич-а ,които имах(с петте скорости)

Link to comment
Share on other sites

абе как се води модела на тоя мерцедес дето на външен вид е като 124ката само че е с 2 врати , страшно много ми харесва но незнам как да го потърся в мобилето ?

Link to comment
Share on other sites

абе как се води модела на тоя мерцедес дето на външен вид е като 124ката само че е с 2 врати , страшно много ми харесва но незнам как да го потърся в мобилето ?

 

 

Е 200 coupe :) Може и при 124 но избираш 2 врати...

Link to comment
Share on other sites

абе как се води модела на тоя мерцедес дето на външен вид е като 124ката само че е с 2 врати , страшно много ми харесва но незнам как да го потърся в мобилето ?

 

Ако става въпрос за този, води се W124 CE (coupe E класа)

Mercedes%20124%20Coupe%20Side%20Front%20Grey%20AMG%20Style%2018%20Eibach%20Springs%20and%20Clear%20Blinkers%20View.jpg

Link to comment
Share on other sites

Бащата има E290 TD(турбо-дизел :) ) 1997 година мисля беше :rolleyes: -или 97 или 99 :P .Ми какво да кажа-перфектна кола-пълни си километража,с тфа турбо как набира не е истина :) -ремонти откакто я е купил(вече полвин година) не и е правил никакви с изключение на смяната на единия габарит :D ,возията е перфектна(като на Мерцедес),вътре просторно хубаво...абе само хубави неща мога да кажа за Мерцедес :)

Link to comment
Share on other sites

Бащата има E290 TD(турбо-дизел :) ) 1997 година мисля беше :rolleyes: -или 97 или 99 :P .Ми какво да кажа-перфектна кола-пълни си километража,с тфа турбо как набира не е истина :) -ремонти откакто я е купил(вече полвин година) не и е правил никакви с изключение на смяната на единия габарит :D ,возията е перфектна(като на Мерцедес),вътре просторно хубаво...абе само хубави неща мога да кажа за Мерцедес :)

 

Тия Мерцове според мен са по-добри от новите. Баща ти не иска ли да дигне с 1, 2 десети от бара "духането" на турбото и да смени гърнетата с по-големи :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е аз пък си карам една таратайка от 91-а хаха. 190, 2.5 D . Не вози като мерцедес... иначе е удобна и сравнително тиха... но все пак това си е 190 :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ако нещо не се обърка към края на другият месец към семейният автопарк ще се добави едно ей такова :P

 

Mercedes_E_200_W124_Coupe.jpg

 

Красавец е, като го вземеш да не забравиш да се похвалиш ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам 124-ка 250 Turbo Diesel и съм страшно доволен върви със 230 без проблем.Попринцип аз съм любител на 124-ки но сега чакам да посъбера малко пари и искам да си купя W140 S350 или S500 квото излезне.140-ката е наи великата кола за мен никоя друга не признавам така както нея имам ли един ден такава цял живот няма да я сменя :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...