Jump to content
BulForum.com

По какъв начин виси края на тоалетната Ви хартия?


По какъв начин виси края на тоалетната Ви хартия?  

177 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
ако някой е обърнал внимание какво пише на кофичката на кисело мляко Родопея -> "Начин на употреба: за директна консумация" :lol:

А ти за друг начин на употреба сещаш ли се? :) Точно така се пише, изпит съм държал за тея неща.

 

Относно хартията- хората не си дават сметка за малките неща от живота. Я си представете, че на един самотен остров ви се налага да се бършете с... палмови листа примерно. Скоро бях срещнал някъде такава анкета- какво ще вземете на самотен остров. Един от отговорите беше тоалетна хартия. И много правилно.

Link to comment
Share on other sites

Относно хартията- хората не си дават сметка за малките неща от живота. Я си представете, че на един самотен остров ви се налага да се бършете с... палмови листа примерно. Скоро бях срещнал някъде такава анкета- какво ще вземете на самотен остров. Един от отговорите беше тоалетна хартия. И много правилно

 

 

Сигурен съм ,че ако си на самотен остров последната грижа ще ти е с какво да си бършеш гъза!

 

Защо пък да съм спамер?! Като не те кефи темата не пиши в нея. Примерно мен ме дразни оная тема със "най-смешната дума" или не знам си кво затова и не съм писал вътре (ако искаш можеш да провериш ) Дразня се че потребителите нямат никакви права да си редактират и заключват темите в този форум!! Мисля че е тъпо и досадно.. най-малко заради правописните грешки които се допускат понякога

 

Значи като всяко нещо и този форум си има правила ,сам казаваш ,че ако човек не харесва нещо ,да не пише в него,логиката е същата не ти харесва форума-недей да го използваш ;)

Link to comment
Share on other sites

пак се правиме на интересни.

Link to comment
Share on other sites

ако някой е обърнал внимание какво пише на кофичката на кисело мляко Родопея -> "Начин на употреба: за директна консумация"

 

ами ами ... за колко още начини за употреба се сещам аз... имаше то един виц преди време един нудист заспал на плажа и после изгорял лошо при това бил по корем и нали се сещате кво му изгоряло най-лошо... и от зор човека то натопил в кофичка кисело мляко а минаващи бабички наоколо като го видяли си казали "ей марчеее, аз цял живот съм се чудила мъжете откъде го взимат онова бялото пък то виж от киселото мляко идвало..."

Link to comment
Share on other sites

Да първо и аз това си помислих ама после се сетих че е възможно топките му да са паднали в жертва на ултравиолетовите лъчи :)

Link to comment
Share on other sites

Хора, какво ви става ве :) Я излезте малко, глътнете въздух, хванете се на работа... :) По темата - към мен, да може да се къса. А аз ви пускам подвъпрос: Колко т.х. ви трябва след един такъв акт и различните му възможности за развитие ?

Link to comment
Share on other sites

Виси към мен.

 

Малко отклонение...

Последния път от Метро купихме едно стекче и беше супер яка :) оранжева и ароматизирана с мириз на праскова!

Link to comment
Share on other sites

Че от де да знам? Хич и не я поглеждам. :) Важното е когато съм на зор тя да е до мен, независимо на къде се е обърнала.

Link to comment
Share on other sites

Малко офф топик: Що мен ме баннаха като направих темите дали гърмят зайците от люцерна и на каква страна ви е накревена оаня работа като те също бяха изклучително ценни проучвания!

 

Иначе към мен :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като ми писна да слушам колко е тъпа темата... ето го и оригиналния vote:

 

How does the open end of your toilet roll hang?

 

At the front 70%

At the back 13%

How should I know? 11%

Toilet roll!? 6%

 

Votes: 32,593

 

Във съответния форум към pool-a хората също си говорят простотии съответно, но по някакъв... по-невинен начин. Тук имам чувството че ще ме вържат на центъра на селото и ще ме убият с камъни.

 

(Stoned :))

Link to comment
Share on other sites

Ами айде вече да ни кажеш какъв тип камъни предпочиташ или ще оставиш на другите да изберат!? :) И си избери свободен час и време, че и него да не се налага да избираме! ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе на доло виси ! По какъв начин може да виси ?

мойта пък виси нагоре а де :lol:

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината дори се дразня, когато виси откъм стената - по-неудобно ми е.

А когато съм в седнало положение в тоалетната, гледам всичко да свърши бързо, че да може и други да я ползват след мен, без риск от задушаване.

Редакция:

GOD BLESS THE ASPIRATOR!
Енд уат иф дис инфърнъл пийс ъф текнолоджи из мисинг? Енд ди онли уей оф рефрешинг ди еър ис дъ бъстед вентилейшън пайп ентранс, уич ис итърнъли стък уид ръбиш анд аут ъф рийч? Ден ди смел ис симилър то Моузес' кърсес...

 

Редакция2:

Брах си лайката! Кога направих 2700 мнения?!

Link to comment
Share on other sites

Висенето зависи от това каква поставка за хартия си имате аз лично немога да зацепа кво ще рече откъм стената от към мен . Зависи от това къде се съхранява хартията .

Link to comment
Share on other sites

Висенето зависи от това каква поставка за хартия си имате аз лично немога да зацепа кво ще рече откъм стената от към мен . Зависи от това къде се съхранява хартията .

 

 

Пълна липса на въобръжение!! :wacko:

 

Пред Вас

Към стената

 

:angry:

 

Абе на доло виси ! По какъв начин може да виси ?

Що.. може да виси нагоре. Представяш ли си. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

afx имам забавано въобръжение в момента и първо си представих как ще виси нагоре :bgrin:

иначе съм съгласен с breakneck

Че от де да знам? Хич и не я поглеждам. Важното е когато съм на зор тя да е до мен, независимо на къде се е обърнала.

лично към стената

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината дори се дразня, когато виси откъм стената - по-неудобно ми е.

А когато съм в седнало положение в тоалетната, гледам всичко да свърши бързо, че да може и други да я ползват след мен, без риск от задушаване.

 

Тука вече не си прав :) Аз лично като заседна с 1 кутия цигари и N-Gage-а си откарвам 1-2 часа :) Обикновено ставам след надписа Battery Low или поредното превъртане на Rayman 3 :P

GOD BLESS THE ASPIRATOR! ...естествено финалните 15 минути са най-мъчителни - запълнени са от отчаяни опити да съживиш полусините си мъртво-изтръпнали крака - тука идва на помощ водосточната тръба :) ..."Don't think about the pain and you'll make it!"

 

Но, така и не ми отговорихте на предишния подвъпрос от предния ми отговор...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пред Вас [ 40 ] [36.70%]

Към стената [ 40 ] [36.70%]

КАКВА НЕВЕРОЯТНА ТОАЛЕТНА ДРАМА,ДАМИ И ГОСПОДА!!!

Link to comment
Share on other sites

Пред Вас [ 40 ] [36.70%]

Към стената [ 40 ] [36.70%]

КАКВА НЕВЕРОЯТНА ТОАЛЕТНА ДРАМА,ДАМИ И ГОСПОДА!!!

а този иначе толкова симпатичен младеж:lol: :laughing: :lol: :laughing:

къв х*й аз не моа си обесна,след тая тема се заглеждам от къде и на къде виси :wacko: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...