Jump to content
BulForum.com

По какъв начин виси края на тоалетната Ви хартия?


По какъв начин виси края на тоалетната Ви хартия?  

177 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Пред мен, защото като е към стената тва отгоре кадето е покрива като капак кадето е се мурда постоянно и става на хартиени "стружки" като се върти... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Били обяснил "важното" социологическо проучване? И на какъв метод е ? Нещо ми намирисва тая тема на ебавка .. Това е социометричния метод ли е или контент анализ ? И за пръв път виждам соц. проучване с един въпрос и то какъв! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Били обяснил "важното" социологическо проучване? И на какъв метод е ? Нещо ми намирисва тая тема на ебавка .. Това е социометричния метод ли е или контент анализ ? И за пръв път виждам соц. проучване с един въпрос и то какъв! :blink:

:lol: Аве да не ти пука, нека има шоу :lol:

Link to comment
Share on other sites

И на мен в началото ми се стори "коварна" тая тема, но на мои познати им се е налагало да преваждат упътване за ползване на тоалетна хартия (!) - така че темата си е странна само на пръв поглед. (Малко офф) Като казах за упътване, се сещам - ако някой е обърнал внимание какво пише на кофичката на кисело мляко Родопея -> "Начин на употреба: за директна консумация" :lol:

 

П.П. Дори съм чела есе, посветено на тоалетната хартия!!

Link to comment
Share on other sites

В друг форум пък имаше анкета къде я хвърляте.Дали в кош,в тоалетната.

мхм,на мен тва ми е мноооо по-интересно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

моята тоалетна хартия е много мнгог специална, тя е вградена в тоалетната чиния, и като си сварша работата, тя си сваршва неината работа и ставам и излизам от кенефа чистичак :D:D:D:D:D:D:D:D:D :happy:

Link to comment
Share on other sites

То чалга, то тъпотии... ама кога успяхте, чак толкова да изпростеете?

 

И тая интелектуално, социална тема, какво прави в дял Тя и Той? Тоя дял не беше ли дял за любов между жените и мъжете или е дял за любовта към аналните ви умения и тоалетната?

Link to comment
Share on other sites

Перфектна си е темичката. Трябват и такива теми иначе форумът ще заприлича на наръчник тип направи си сам.

По темата - виси откъм стената

Ай ся кажете че афкс не е най-големият спамер :P

Link to comment
Share on other sites

Виси откъм стената. Собственоръчно съм установил, че така шансът да се скъса по пунктира е по-голям. :D

Link to comment
Share on other sites

Защо пък да съм спамер?! Като не те кефи темата не пиши в нея. Примерно мен ме дразни оная тема със "най-смешната дума" или не знам си кво затова и не съм писал вътре (ако искаш можеш да провериш :))

 

Дразня се че потребителите нямат никакви права да си редактират и заключват темите в този форум!! Мисля че е тъпо и досадно.. най-малко заради правописните грешки които се допускат понякога.

Link to comment
Share on other sites

Нещата в един момент опират до това колко форумни маймуни можеш да привикаш на своя страна. Давай, afx! :D

 

Да не говорим, че нещата в тая тема не опират до простотия, а до хумор, който явно се изплъзва на някои.

Link to comment
Share on other sites

НЕ изплзвам тоалетна хартия :P :P :P Обичам да чета весници в кенефа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...