Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

хмм...аз пък си зех поредния изпит днес:) И това стават вече 6 поредни изпита без издънка;)и останаха само още 2!!!

Не, че държа да се фукам с това, но просто трябва да започна с нещо нали:)

Сега чакам вас да видим с какво ще ми се похвалите:)

Хех айде де не се срамувайте, начешете си себелюбието малко....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Брато,какво учиш ти,бе,че имаш 8 изпита? :huh:

Щом никой няма да се фука и аз няма да се фукам.Айде.Едитнах си поста.Щото се почувствах тъпо,мислих,че темата е сериозно,а вие я направихте на пух и прах :bgrin:

Edited by LPFC
Link to comment
Share on other sites

Аз да се пофаля ... днеска ми е 14-ти ден откакто не съм се къпал и ухая на "ЯГОДКИ" а да и не съм си мил зъбите от не помна кое лето ... инак да са пофаля пих кафе преди 5 мин лошото е, че кафето е 5-та цедка, но няма кво да се прави.

... определено поредната хитово тъпа тема ...

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам какво й е тъпото на темата чак толкова,ама няма как....все ще се намери някой да мрънка!!!

Според мен не е лошо всеки да каже какво счита за най-голямо постижение до момента в живота си. Какво толкова тъпо има в това не знам!

Аз най-много се гордея, че имам до себе си човек, който безумно да ме обича!!!!

Link to comment
Share on other sites

А аз с това, че съм издържал тринайсетина операции (загубих им броя) и трипъти замалко да умра (изглежда горе или долу хич не ме искат). И въпреки това упорито следвам целите си и имам огромни познания в определени области и сравнително добра обща култура.

Link to comment
Share on other sites

Искам да се похваля, че от 2 седмици насам не страдам от запек ;) Това се дължи на индийския чай с бамбукови връхчета... :devil Който не вярва може да опита, ако искате ще снимам и опаковката, ефекта е категоричен и безапелационен ... :P

Edited by Aggressiv
Link to comment
Share on other sites

Аз съм млад богат и известен Притежавам апартамент на "ШАНЗ ЕЛИЗЕ" Имам вила на БАХАМИТЕ Карам си ферарито и не търся нищо само изкам да се похваля

Link to comment
Share on other sites

Аз съм щастлива, че достигнах една своя заветна цел, към която се стремях от години - приеха ме в една специална паралелка по немски език, а това е стъпка към моето по-добро бъдеще :)

Link to comment
Share on other sites

Gordeq se s vsi4ko,koeto sum postignala i s tova,koeto sum!Gordeq se s 1000te izpiti deto sum minala i IMAM JELANIE da mina,gordeq se s semeistvoto si,s priqtelq si,s poznaniqta si,s 6ofiorskata si knijka :bgrin: ,s diplomite,s rabotata si...no nai-mnogo se gordeq s fakta 4e imam jelanie da se borq i da napravq ne6to v jivota si...

P.S.Temata si e mnogo hubava no izglejda ima hora,koite nqma s kvo da se izfukat :angry1

Link to comment
Share on other sites

А аз с това, че съм издържал тринайсетина операции (загубих им броя) и трипъти замалко да умра (изглежда горе или долу хич не ме искат). И  въпреки това упорито следвам целите си и имам огромни познания в определени области и сравнително добра обща култура.

 

 

Леле-е-е-е, сериозно ли говориш? Ако е сериозно...направо не знам. Да не са те простреляли, бе човече? 13 операции са си множко...и М.Дж. не е видел толкова нещо...

Link to comment
Share on other sites

P.S.Temata si e mnogo hubava no izglejda ima hora,koite nqma s kvo da se izfukat :angry1

 

Така е няма с кво да се изфукаме живота ни е пълна боза всичко е едно и също ... спане - работа -ядене - спане; тва е който си е аиляк и се чуди с какво да се захване да се хвали лошо няма ... скромноста е за хората които нямат други качества ...

... мммм друго кво да ти кажа мда няма си приятелка и няма да имам (луди няма дет да ме аресат па ако има с такъв външен вид че и ламята би се оплашила) ... друго друго, а да тъп съм и няма да ме приемат никъде освен ако не си платя ама да не съм луд да работя за да си плащам учението ... в бизнес академията (казармата) не искат математика или литература ... в семейната академия също .... абе кво да говоря whatever темата е супер лошо няма нека има такива утре очаквам тема "Днес за първи път ебах" или "Днес за сефте ми се насълзи оная работа след чекия" ... нека има !!!

Link to comment
Share on other sites

Леле-е-е-е, сериозно ли говориш? Ако е сериозно...направо не знам. Да не са те простреляли, бе човече? 13 операции са си множко...и М.Дж. не е видел толкова нещо...

Съвсем сериозно говоря, може да са повече от 13(за толкова се сетих) вече не ги броя.

Link to comment
Share on other sites

Не съм постигнал нищо голямо, с което реално да мога да се похваля.

Но съм постигнал много малки нещица, с които се гордея и харесвам това, което съм и това, към в което се превръщам.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да се изфукам че нямам кинти ако някой има да ми даде аз ще му ги върна някоя година :rolleyes: :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...