Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нагли са обаче тия от тройката , няма 2 мнения 12-ти ден на протести и един не е излезнал като пич да каже две думи.

Щом почнаха и сутрин да обграждат парламента е въпрос на време да се влезе и вътре , тия лесно няма да паднат.

Кво шЕ става от тук нататък аз нямам идея а и чесно казано ще е доста трудно да успеем да реанимираме системата , по-скоро трябва изцяло да се промени. 

До  момента в който не дойде някой и с твърда ръка да тропне по масата и да изгони всички кръвопийци никога няма да сме добре , всичко квото можеше да се открадне над земята вече е раздадено , в момента актуални са залежите , изпият ли ги и тях и можем да закрием държавата България. Никой не си продава златото за стотинки концесия , ние сме ларж обаче и пишем нови закони на логиката..... 

Link to comment
Share on other sites

Аре стига са идвали тия с твърдите ръце, че после гъзовете ни стават меки. Ей го - Мухльобойко уж с твърда ръка, ама за грабене. За другото - плъшок и половина.

Link to comment
Share on other sites

Аре стига са идвали тия с твърдите ръце, че после гъзовете ни стават меки. Ей го - Мухльобойко уж с твърда ръка, ама за грабене. За другото - плъшок и половина.

 

WTF

Кой ти говори изобщо за Бойко ? 

 

Трябва да взема да стана един диктатор..... 

Link to comment
Share on other sites

После може ли аз да ти ритна бурето?  :ninja:

 

Дадох го за пример, нали всички виждахме в него "Спасителя"...

 

Ред. Пффффффффф, виц на деня!

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/citat_na_deniia/2013/06/26/2090494_citat_na_denia_protestirashtite_pred_parlamenta_ne_sa/

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Добре, де. Колко точно трябва да е промит мозъкът на някого, та да иска даване на шанс на тази "натресена булка" - правителството!? За даването на какъв шанс изобщо става дума, след като тия маскари още от първия ден започнаха да си лапат един на друг пишките и да творят безобразия!? Не можело то така, 10 - 15К човека да събарят правителство за което били гласували почти два милиона е един от "съкрушителните" доводи на защитниците. А тия същите, дали са си задавали въпроса, какъв процент от тия почти два милиона в момента вече горко се разкайват за избора си!?

Бахти...

Link to comment
Share on other sites

Какви съкрушителни доводи? Абсолютно прави са! Ако не бях толкова зле физически, колкото съм в момента, вчера щях да направя такъв контра протест на малоумниците в Пловдив, че щеше да им се види тясна главната. МНОГО повече са хората, които искат да спре малко с тая протестираща пасмина. И ако се стигне до нови избори, аз ще гласувам за БСП или ДПС напук на всички, които в момента протестират, без да имат ясната представа защо,. Делян Пеевски беше перфектен избор, но хората още не са пораснали, за да разберат защо. Знаят само "нека се върне спасителя". Той ще се върне.... И тогава дори аз няма да мога да оправя нещата после. А аз ще имам безкрайна сила...

Link to comment
Share on other sites

Делян Пеевски беше перфектен избор

Няма все още измислен никъде по света фейспалм, достоен за горното, но в твоя случай ще приемем нещата с насмешка, защото най-вероятно се опитваш да се шегуваш по някакъв брутално-извратен начин (не искам дори да си помисля, че има вероятност да го казваш напълно сериозно). :lol:

Link to comment
Share on other sites

О, велики..опа! Велики Ваниус! Да се свети името ти, че ни помагаш да преодоляваме трудните моменти. Идва време, когато ще дойдем на коленца да ти се молим да ни го вкараш пак ЕС.

 

http://news.varna24.bg/440140.html

Link to comment
Share on other sites

За тези, които не са разбрали:

 

Делян щеше да разсекрети няколко досиета от КТБ и да вкара в затвора Боко и ЦЦ. Това щеше да е перфектна постановка за едно затвърждаващо бъдещо управляване на ДПС.

 

Аз не съм казал за кого е бил перфектен избор, а просто, че е бил такъв. :)

Link to comment
Share on other sites

Ся... знаем, че Бойко е Дарт Вейдър, Волен е Чубака... БСП са стария Дарт Мул или къв беше там шефа на Вейдър... пита се....защо само сега ЕК и ЕС плюят по нас отново? Не го казвам да защитавам ГЕРБ, СДС, БСП и други безмислени организации. Интересно ми е като винаги сме имали крадящи защо тия назапад сега толкова дигат джангър за моментните звездици?! До преди това какво сме имали?

Link to comment
Share on other sites

Щото лайната се трупаха бая време...И лайновозката преля.

 

Ред. Направи си труда да видиш колко наказателни процедури е стартирал ЕС срещу България. И не са от година или две.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Да, отдавна са. А за всяко правителство се намира някой олигофрен, който да иска от ЕС нещо такова. Т'ва не е сефте. Просто платения сайт 24.com е силно зад Герб. Толкова силно, че не е възможно повече.

Link to comment
Share on other sites

Може. Само по времето на ГЕРБ са стартирани 11 наказателни процедури - за правосъдието, здравеопазването и околната среда.

Link to comment
Share on other sites

Те за околната среда вървят независимо кое правителство е, май. То там няма угодия нито на зелените организации, нито на ЕС, нито на олигархичните структури, нито на обикновените хора.

Link to comment
Share on other sites

Тук си много прав. Щото е голяма каша. Но за останалите издънки?

 

Ред. Болен си въобрази, че е велик и се опитва да направи медиен пуч.  :lol:

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Оффф.... Ваньо пак е леко превъзбуден....
Впрочем, оня клип с джак-ръсела го бях пуснал в негова чест. Не знам що, ама онова хайванче докато виси по на хората чепиците, винаги ми е напомняло много умилително за него :heart:

Link to comment
Share on other sites

Аре бе, новото замче се изказа завоалирано, че почват с репресиите.

 

Ред. Ето ->http://bnt.bg/bg/news/view/103667/jovchev_njama_da_ima_proshka_za_nasilieto_na_protestite

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...