Jump to content
BulForum.com

антиматерията и света на мъртвите


вярвате в ли в такива неща или???  

143 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kato maluk mi se slu4i ne6to koeto i do den-dne6en ne moga da si go obqsnq kakto si spqh vednaj sabujdam se a pred men gledam lelq mi koqto v tova vreme e v Istanbul a az v plovdiv z 4e nqma ni6to ob6to s martavcite ama....

Да варианта,че си сънувал не отпада ли :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Заспивайки, в миговете, когато съзнанието се отпуска и потъва в друг режим на съществуване, в мимолетния миг, в който сетивата все още функционират и мозъкът някакси успява да отбележи приетото от тях, миговете преди заспиването, понякога ми се случва да нахлуят в съзнанието ми, като 'replay' на лентата реплики и думи на хора, с които съм се срещнал през деня. В един момент се получава какафония, защото нахлуват и кратки реплики и на други хора, някои от които улавям, но повечето се смесват в общ шум, подобно на говора в препълнена столова, например...

В подобно състояние преди няколко месеца чух някакъв глас да прошепва буквално в ухото ми "как е"...

Отворих ококорен очи, сърцето ми биеше бясно... нямаше кой да е легнал от лявата ми страна - защото от нея е стената, а аз съм близо до стената - това е обяснение на абсурдността на ситуацията. Гласът беше женски...

Link to comment
Share on other sites

Заспивайки, в миговете, когато съзнанието се отпуска и потъва в друг режим на съществуване, в мимолетния миг, в който сетивата все още функционират и мозъкът някакси успява да отбележи приетото от тях, миговете преди заспиването, понякога ми се случва да нахлуят в съзнанието ми, като 'replay' на лентата реплики и думи на хора, с които съм се срещнал през деня. В един момент се получава какафония, защото нахлуват и кратки реплики и на други хора, някои от които улавям, но повечето се смесват в общ шум, подобно на говора в препълнена столова, например...

В подобно състояние преди няколко месеца чух някакъв глас да прошепва буквално в ухото ми "как е"...

Отворих ококорен очи, сърцето ми биеше бясно... нямаше кой да е легнал от лявата ми страна - защото от нея е стената, а аз съм близо до стената - това е обяснение на абсурдността на ситуацията. Гласът беше женски...

само ти ме разбираш :) поне има някой :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

само ти ме разбираш :) поне има някой :rolleyes:

Радо, ф'ца с ф'ца - ти ли ме разпитваше как съм бил?! Ай ш'му се незнае :Р

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Не мога да разбера защо трябва да виждате нещо за да вярвате в него. Защо на хората им е толкова трудно да повярват в духове или паранормални явления, които не могат да бъдат обяснени от науката или от самите тях. Значи да обобщим: тези неща не ги виждаме, само сме слушали за тях, може би чели, и не можем да ги пипнем. Но ни е толкова трудно да повярваме в тях. Айде моля ви се, обяснете ми, нещо ! да кажем че всички сме християни. И вярваме в Господ: не сме го виждали, само сме слушали за него, може би чели, и не можем да го пипнем. Но всички вярват в него !!! Надявам се вижда се какво имам предвид.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
omruzna mi,priznaam si!sqkwi stranni ne6ta v taq ku6ta-pe4kite se vklu4vat sami,raiberite se slagat sami,lampite se gasqt sami..... poslednoto ot predi 5 min be6e kak broenicata mi se kusa sama

хм.. мога да ти дам моето обяснение за това farrel. ТИ или твърде много мислиш за тея духове и работи и за тва ти се привиждат работи или вече си станала параноична или просто се фантазираш като си мислиш че ще ти повярваме

Link to comment
Share on other sites

което и от двете да е, пак не е реалност :)

 

и, мамкаму, още не ми се получава минаването през празнотата......

 

некой не е ли открил как става?

 

 

сорри че се връщам толкова назад , но за минаването през материята ... още Айнщайн е доказал

че е възможно една молекула да премине през друга , без да претърпи промяна , въпреки зарядите на електонните обвивки и ядрата на атомите ... по същия начин

има минимален шанс човек да премине през стена , без да му стане нищо , но този шанс е съизмерим с 0-та

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...