Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

Az imam edin pes na ime REX,ama...neznam dali ima neshto deto da e ostanalo zdravo u nas.Poneje e malak-na 6 meseca e i samo igra mu e v glavata.Neznam kakvo se emetnal tia dni na kabela za neta mi i hvurlil merak,ta reshih da pisha(dano ne e za posledno)predi ku4eto da e e izgrizkal kabela.Ina4e si go obi4am mnogo,mnogo mi e umni4ak...to shtoto e lovna poroda mojebi-POINTER,ama mai niaam zna4enie de,vajnotot e da si se kefite vzaimno..haha.Ane sam predpolagal 4e tolkova griji shte triabva da se polagat za edno ku4e...izvejdane,razhodka,hranene,kupene i t.n...vse edno si imash detence :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Pufff male negovori az predi imax nemska ov4arka kato be6e malka sumati pati kupuvax kabeli za skener printer novi mi6ki klaviaturi.A wednaj bqxme zabrawili vratata na banqta otworena i poznai prebiram se az i cqlata ka6ta v toaletna hartiq.Mnogo go haresvax no go dadox na edin priqtel s ka6ta nito to da se ma4e nito nie.Sq igrae tam a u i kat ida me poznava ska4ami blijime qko e da ima6 ku4e samoje trqqq i ka6ta da ima6 v apartament e kofti.

Link to comment
Share on other sites

Awe toe luda rabota,ama mislia 4e kato porasne niama da e 4ak tolkova uzloben kam domashnite potrebi.Dano de,a i nie s jena mi kakto smiatame da si imame bebe skoro...neznam ama vsi4ki kazvat da go premahnem.Az oba4e i jena mi izobshto ne mislim taka,poneje mnogo si go obi4ame i smiatame da otgledame i edno bebe zavbudeshte v prisustvieto na REX.Za primer mi e edin moi sased deto si ima bebe,a toi samia e veterinar i mnogo dobre si znae kakvi riskove krie tova sujitelstvo-na bebe i ku4e.OK de az mislia 4e roditelite sa ti povliali,nali,DEVIL za da se razdelish s lubimeca si?

Link to comment
Share on other sites

Мисля че някъде имаше подобна тема,може и да греша.Както и да е :)

Аз имам котка с маниери на умопобъркано куче.Така че е малко трудно да се определи какво точно имам :D На тва животно само му дай да хапе.Имам чувството че след някой друг ден ша земе да лае.Лятото се изживяваше като летец(скочи от 8-я етаж) tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ami ne roditelitemi nqmaha ni6to ob6to 6toto ba6tami si pada mnogo po ku4eta pak i okolo nas vinagi e imalo ku4e no prosto to podivqva6e 6toto po cql den samo sutrin predi rabota nqkoi go razhojda sled daskalo se prebiram razhojdamgo i izlizam ve4erta 4ak v 6 7 4asa ima 4ovek v nas i to gorkoto sami4ko nemu be6e nikak dobre i edin priqtel pak adski mnogo go haresa i mi vika ako iska6 az govorix s na6te ba6tami hi4 ne6tq ama maikami kato kaza taka 6a e po dobre za jivotin4eto iiiiiiiii.A ina4e mislq 4e ne e mnogo redno kogato jenati rodi da ima ku4e poprincip mislq 4e do vtoriq mesec netrqbva prosto go dai na nqkoi poznatt dago pogleda posle si go vzemi taka 6te e po dobre za bebeto.Kogato sam bil malak imaxme pak nemski ov4ar no togava jiveeexme v ka6ta ta toi vinagi me e pazil ot drugite deca nikoga nese e otdelql ot men daje kogato ba6tami mi se e karal toi go e lael i o6te mnogo takiva podrobnosti koito nepomnq.Mnogo 6te e hubavo ku4eto da porasne s bebeto 6toto 6te se prevarje mnogo kam nego.Moje6 da pita6 ako te interesuva ne6to cql jivot samo okolo ku4eta sam prekaral tai4e znam dosta.

Link to comment
Share on other sites

I az neopisuemo mnogo se kefia na kotkite i si misleh 4e nikoga nemoga da obikna ku4e do momenta v koito ne si vzeh ku4e.Ina4e ot malak sam si imal koteta-i jenski i mujki.Te sa stranni sushtestva,naistina aktivnostta im e ve4er,mislia 4e im se sabujda lovnia instinkt.Imah edna siamka deto beshe mnogo otmastitelna,zatova gledah da ne ia draznia mnogo,poneje ve4erta ne me ostaviashe da se naspia na spokoistvie...Mislia da si vzema i kotka,no togava haosa shte e pulen...

Link to comment
Share on other sites

Гледам сиамка на 3 годинки :>

И питбул ..

Link to comment
Share on other sites

rizenschnauzer и една черна котка на двора. котката беше малко по-дърта от кучето и го научи на много котешки номера, ама сега то взе да се освества и да му личи че е куче (на две години е вече).

гледам и две червенобузи костенурки в мойта стая.

майка ми пък си гледа рибенца в едно малко аквариумче. и обмисля да си прави кокошкарник на двора.

абе скоро май ще си отворим зоологическа градина:

Link to comment
Share on other sites

Гледам сиамка на 3 годинки :>

И питбул ..

Леле най-злобното сред кучетата и най-злобното сред котките :blink: Как си съжителстват? :confused :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Имам си водна костенурка (не е истина как хапе това добиче, направо мръвка ми откъсна преди месец и нещо).

Малко offtopic, ама ... знае ли някой къде мога да си поръчам аквариум, че на хайванчето му става тясно, пак на пазара няма подходящи ????

Link to comment
Share on other sites

Имам си водна костенурка (не е истина как хапе това добиче, направо мръвка ми откъсна преди месец и нещо).

Малко offtopic, ама ... знае ли някой къде мога да си поръчам аквариум, че на хайванчето му става тясно, пак на пазара няма подходящи ????

Kupuva6 butilka silikon kupuva6 staklo eventualno ramki i deistwa6.KASMET.

Link to comment
Share on other sites

четири кучета:)2 ротвайлера женски-едното е на 3 седмици :) и 2 чиуауа ;) .

Общо взето е много весело вкъщи,а пък и сега мъника почва да се очовечва и ще става все по-щураво.

Link to comment
Share on other sites

Леле най-злобното сред кучетата и най-злобното сред котките :blink: Как си съжителстват? :confused  :unsure:

 

 

Ми и аз на моменти се чудя,обаче се оправят по някъв начин :>

Тая котка ми беше подарък за някъв рожден ден и помня нашите бяха заминали на хижа.. :> И се чудех как ще им кажа...щото баща ми изобщо не обича някви животни и то в апартамент,ама няма къде да ходи и взе да свиква и след известно време исках да си взема още 1-2 котки да гледам и той тогава даде идеята за куче,щото щял да се побърка с котки .. и ей на вече 3 години си живеят мирно,а по принцип кучето като се изнерви нещо котката се крие :D

Иначе в началото,докато свикна да ставам рано да го разхождам се бях побъркала,нашите стават в 6:00ч за работа лятото,аз вместо да спя ходя да разхождам кучето :D

Link to comment
Share on other sites

I az imam takav lubimec samo4e e brat super dovolen sam prepora4vam na pove4e hora da si otglejdat takova ne6to.Sluji kato : Pomo6tnik v 4isteneto , diga masata , farlq bokluko i dr.......

Link to comment
Share on other sites

E,za sega shte se zadovolia s ku4e...i bebe de,ama  sled vreme shte vidia kvo sha si vzema.Edin priatel prodava krokodili i pepelianki.. :confused ...moje i da se vazpolzvam ot tova

 

UMH malko glupavo e (spored men de) da se otglejdat jivotni koito sa v akvarium

ne moje6 da si poigrae6 s tqh ili da gi pogali6 ami samo stoi6 i gi zqpa6 :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Абе аз нямам домашел любимец ама много искам да имам. QUEST като ви се роди бебето , може да го дадеш тоя Рекс за известно време :woot . Чувствам, че ще се разбираме идеално с него :)

Иначе преди съм имал куче и риби, беше много яко. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз имам едно куче, което по цял ден ми къса нервите, ама какво да го правя, животинка си е и си го обичам. И риби имам. И те ми късат нервите като дойде момента на почистване на аквариума. Все пак 100 литра вода са това, как да не ти скъдат нервите. Ама и на рибоците се кефя много.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...