Jump to content
BulForum.com

ХеК


tankis

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Хмм,хубава темичка.Аз преди разцъквах ама отдавна не съм се пробвал...иначе ме кефи

Link to comment
Share on other sites

и мен ме кефи,цъкам ама не мога много добре...все пак мога :)

И ти кат мен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

аз като гледам едни и същи хора ще си приказвате тука и ще стане досадно като при булфлит-а(flood)

Link to comment
Share on other sites

аз като гледам едни и същи хора ще си приказвате тука и ще стане досадно като при булфлит-а(flood)

Естествено,че винаги ще се намери някой мърморко :wacko:

Голям си шапшал!?!?!Темата е от 1 ден-200 човека ли искаш да пишат?

Link to comment
Share on other sites

аз като гледам едни и същи хора ще си приказвате тука и ще стане досадно като при булфлит-а(flood)

Абе като нямаш к`во да кажеш,що се обаждаш :angry1 Ей ся ти си флуудъра

Link to comment
Share on other sites

Дамм хекчето е много вървежно :D ние с колегите в университета разцъкваме от време на време.Аз бях почнал да уча едни трикчета ама времето все не стига.Иначе мога едно две трикчета и тва е :)) Но с удоволствие си цъкам като предпочитам freestyle-a, не че съм много добър ама :P а който се интересува да кликне http://www.footbag.org/. Там има доста неща.Описаниса правилата как се играе на мрежа/никога не съм играл досега/ и има доста доста клипчета който си заслужават да се гледат.

Link to comment
Share on other sites

A da taq baba i az q znam vednaj q vidqh v smirnenski.Hekovete sa i mnogo zdravi.Mai ra4na izrabotka :)

да,тя си ги прави...уча в Благоев та тая същата обикаляше около нашто даскало

ама аз имам хек от скейт шопа за 10 лв :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Kvo da vi kazha  trqbva vse pak neshto da kazha to shte e slednoto:Koi e izmilsil tva tupo razvli4enie.Shto za zanimanie da si podavash edin 4oval pqsuk ili oriz i t.n.

 

Що за тъпо занимание е футбола, волейбола и всички останали спортове ... хека е невероятна игра и много трудна и изискваща страшно много тренировки ... Аз играя хек от около 5 години долу горе тогава дойде в Пловдив и не мога да кажа, че съм добър ама изобщо ... разровете се из нета и си намерете клипчета да погледате истински изруди .... Ааа да и по принцип има два стила този който се играе в града е отборния демек от няколко човека има и фристайл един човек който прави само трикове без да го изпуска ако се намери малко място на сървара ще кача някое и друго филмче, за да видите за какво става въпрос и да ахнете :wacko:

Link to comment
Share on other sites

h3ka ti si pi4 maina az moga samo 3-4 trika koito sam gi u4il pone edno 2 meseca i vse o6te ne gi pravq mnogo dobre ina4e kogato hodih na kursove po matematika se sabirahme mnogo hora i pravehme mnogo dobra igra

Link to comment
Share on other sites

И ние в у-ще като някой донесеше хек играехме ама ся...нещо ми омръзна!

Link to comment
Share on other sites

И ние в у-ще като някой донесеше хек играехме ама ся...нещо ми омръзна!

аз така в училище изгубих един хек и то от скейт шопа :(

Link to comment
Share on other sites

i az razcukvah kam na4aloto na u4ebnata godina no sq sam na nova moda

"minima4" igrae se s tenis topka (ot tiq zelenite) i vsi4ko drugo e kato istinskiq

futbol no v klasnata staq.probvaite go :D

Link to comment
Share on other sites

Аз преди супер много се зарибявах.В даскало ни прибраха даскалите около 10 хека...:)Всяко междучасие бяхме на коридора да си цъкаме...много е зарибено т'ва хека:)Само че нещо вече ни свършиха парите да си купуваме... :D

Link to comment
Share on other sites

Probvali li s te opo odborno ne v kryg a 3vs3-ma choveka neshto kato djidbol samoche s hek ako neste probvaite ako ima zaribeni utre shte napisha pravilata shtoto sq me marzi a i mislq da lqgam shot sam super umoren ae leka

Link to comment
Share on other sites

Хека е голяма работа!!!Мноо яко!!!Ама много мраза някой вземи го и го ритне някъде в някой шубрак и после цялото мрусно в листа и т.н.!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...