Jump to content
BulForum.com

магазини


furiozo

Recommended Posts

трудно се намират такива неща в пловдив

 

1. магазин Skate Shop, ул. Александър Батенберг 25 (под "Безистенъ") - кънки, бордове, колелца, раници, protective gear и тн

2. магазин Excel, ул. Гладстон X - кънки Salomon, protective gear

 

който знае други да каже

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Ми има един магазин там да Капитан Райчо,ама не се сещам улица!!!Ама много работи продават там!!!Като влезнеш от Подлеза към Капитан Райчо и на...2-рата пресечка биеш на ляво..и така!!!

 

PP:Извенете за обяснението,ама...

Link to comment
Share on other sites

1. магазинчето под "Безистенъ"

На тва магазинче му се вика Skate Shop! :)

Oще има и 18G-a в капана!(тва е може би най-здравия магазин!!!)

Link to comment
Share on other sites

Миии...знам още едно магазинче ама не мога да обясня....значи ако сте на Джумаята с лице към главната тръгвате наляво,където има 4-5 пейки и една чешмичка оттам продължавате нагоре и на 10м има магазин на Дизел,но има и дъски за скейт и машини и кецове и хекове-бе квото ви щукне на акъла

Link to comment
Share on other sites

Миии...знам още едно магазинче ама не мога да обясня....значи ако сте на Джумаята с лице към главната тръгвате наляво,където има 4-5 пейки и една чешмичка оттам продължавате нагоре и на 10м има магазин на Дизел,но има и дъски за скейт и машини и кецове и хекове-бе квото ви щукне на акъла

[/quotе]

 

Защо ми се струва,че sk8er обясни същото?!?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

ami v pld sichkite magazini sa tupi :| men v 18G ima iaki duski mashini rolki i etc obache invert MNOGO me drazni ne znam shto :angry: abe horata hodete f sf tam ima mnogo po goliamo raznoobrazie :P ama si nosete poveche kinti :D

Link to comment
Share on other sites

ami v pld sichkite magazini sa tupi :| men v 18G ima iaki duski mashini rolki i etc obache invert MNOGO me drazni ne znam shto  :angry:  abe horata hodete f sf tam ima mnogo po goliamo raznoobrazie  :P  ama si nosete poveche kinti  :D

е къв е смисъла да се ходи до София?1.За да отидеш пак ти трябват пари и 2.Там ще е по-скъпо всичко...тоя вариант е хубав,ако имаш кинтите и просто имаш път натам :)

Link to comment
Share on other sites

Тва е на "Отец Паисий" след " Златна круша" посока пощата от ляво!

ееее,не-там са 2-3 спортни магазина,знам ги-и там има ама не говоря за тях

Link to comment
Share on other sites

Понеже доста хора питаха ще го напиша тук.Това са горе-долу цените на 1 скейт.Ролки 30-70лв, дъска 70-140лв, машинки 100-120лв.После ви трябват разни лагери, болтове и подложки които може към 40лв и излезнат ако си взимате хубави.За кънки до колкото знам цените са доста различни и нищо не смея да твърдя.

Само ще добавя че може и за малко по-малко пари за дъска.Примерно има хубави и български-FLY или QUEST.FLy в момента са по 49лв.,а quest по 45лв.Препоръчвам за по-малко пари да си земете шкурка от някоя железария,но да е хубава!Това което препоръчвам аз е да си земете едни ролки за 38лв. една българска дъска и някакви машинки на старо.Излиза доста по-евтино.А пък може и изцяло на старо ама не е хубаво да се взима дъска на старо освен ако не е много запазена!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...