Jump to content
BulForum.com

Colin McRae Rally 2005


Dreamer

Recommended Posts

случи ми се нещо много странно - инсталирах играта, всичко тръгна и по някое време докато се състезавах:

Colin McRae Rally 2005 Application has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

и си ме изхвърли. тъпото е, че повече не мога да я стартирам въобще! изписва ми тая простотия и толкоз. :sick

някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply
случи ми се нещо много странно - инсталирах играта, всичко тръгна и по някое време докато се състезавах:

Colin McRae Rally 2005 Application has encountered a problem and needs to close.  We are sorry for the inconvenience.

и си ме изхвърли. тъпото е, че повече не мога да я стартирам въобще! изписва ми тая простотия и толкоз. :sick

някакви идеи?

Ами преинсталирай я ве :D А пък ако си стигнал много напред търсиш сафовете на цолин цопваш си ги при на ново инсталираната и така ..... :punk

Link to comment
Share on other sites

абе то хубаво, ама изтрих исталационното iso и сега, като помисля колко трябва да свалям... мислех си, че може да има и друго решение. мерси все пак.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
DA...i az imam problemi...s GeForce4 MX440 sum i mi davam nqkuv tup error...

           

              *Fatal Error

               

                GraphicsSS_SetupRender Adapter has no modes!*

ne razbiram kva e tazi gre6ka ne6to mai s video kartata e svurzano ama ne sum sigoren!Ako nqkoe znae kak da go opravq da pi6e...:)  mejdu drugoto na nqkoi drug polqvqvam li mu se e takuv error? :lol:  :angry:

Значи който е с GF4 MX440 каквото и да се направи играта няма да му тръгне!?

Така ли е положението или съм разбрал грешно!? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

а бе, тая седмица съм на вълна игрици .. та да ми кажете коя е по-добра - Colin McRae Rally 04 или Colin McRae Rally 2005? гледам, че и двете са от 2004. проверих в един геймърски сайт и там за 04 са дали по-висока оценка ...

Link to comment
Share on other sites

а бе, тая седмица съм на вълна игрици .. та да ми кажете коя е по-добра - Colin McRae Rally 04 или Colin McRae Rally 2005? гледам, че и двете са от 2004. проверих в един геймърски сайт и там за 04 са дали по-висока оценка ...

 

Ами 05 е много по-нова и по-добра . Едната излезна януари другата декември. И едва ли някой играе вече 04. По-добре си изтегли 05 и като си готов се обади за няколко състезания ако искаш. 04 беше наистина много добра игра за времето си даже наи-добрата.

Link to comment
Share on other sites

Colin mcrae rally 3 i 4. Po-dobr sa ot 5. ( pone spored men ).

Link to comment
Share on other sites

а бе, тея от ULTiMA кракнали ли са я както трябва? 'щото на едно място от менюто ме изхвърли без никакво съобщение за грешка :confused

Link to comment
Share on other sites

а бе, тея от ULTiMA кракнали ли са я както трябва? 'щото на едно място от менюто ме изхвърли без никакво съобщение за грешка :confused

 

Трябва да заместиш един файл с оригиналния и няма да те изгвърля. От тва ти е проблема. Иначе игрицата си е кракната и няма проблеми с подкарването.

 

 

 

П.С. Има ли навитаци да караме. Да пуснат по едно ПМ.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да заместиш един файл с оригиналния и няма да те изгвърля. От тва ти е проблема. Иначе игрицата си е кракната и няма проблеми с подкарването.

 

 

 

П.С. Има ли навитаци да караме. Да пуснат по едно ПМ.

 

кой файл?... значи това става точно преди почването на някое от отсечките, когато се опитам да отида на Car Setup

 

освен това управлението е супер тегаво. за подобна игра един неинтуитивен gameplay е много кофти. ако не може да се "настрои" от някъде, май ще я делвам и ще пробвам 04

Link to comment
Share on other sites

Иначе управлението е супер реално направено

 

Правилно. Изклучително реално е за игра както и демиджа. Ако вие не можете да хванете колата в пътя лично ваш си е проблема не обвинявайте играта.

 

П.С. Пак питам дали има навитаци да покараме. Аре бе момчета какво ви става дайте малко да покараме.

Link to comment
Share on other sites

.... ами аз съм играл само на 2.0 и 3, ама на толкова неинтуитивно управление при тях не съм попадал ... все едно въртиш волан на някаква съветска машина :D

 

аз съм навитак, ама ми трябва малко време да я разуча и да и свикна

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

offtopic: А аз немога да отворя warez.ru , а съм потребител на евроком как става тая работа ?!

ontopic: свалих я от някъв сайт ... бачка (демото) !

 

Oсновно:

Intel Celeron 4, 1716 MHz

GeForce4 MX 440 128mb

256ram

Link to comment
Share on other sites

Честно казано и без това по цяла вечер блея и се чудя какво да правя-пак започвам с CMR05,ще си погледна времената и ако стават,може да се пробвам на състезанията,които предложи Krastnik.Aко съм зле,ще тренирам вечер,може и да играем онлайн,ако има навити

Link to comment
Share on other sites

Значи аз съм навит винаги да играем. Само кажете кога. Играе се чрез една програма hamchi.С нея няма никакви проблеми симулира се ЛАН игра и си играем на воля. Едва ли ще можеш да постигнеш веднага тези резултати (макр че може и да можеш не те подценявам), но с тренировки и каране с други със сигурност ще задобрееш. Ако има навити пишете да се уговорим :)

Link to comment
Share on other sites

Aз и преди съм играл,е,онези резултати най-вероятно няма да ги постигна,но поне да не съм на прекалено много след тях.1-2 вечери ще поиграя,за да си спомня как стояха нещата и съм навит да играм онлайн

Link to comment
Share on other sites

Оооо, мулти! Velvet, аз съм пръв на опашката! :D

 

[Edit] Оф, чакайте бе момчета, топика бил CMR05. Ама така е като се пише по форума още несъбуден... Аз имам 04, 2005 изобщо не тръгва, че съм на Geforce 2 и няма pixel shader. Но ако някой иска и има 04, с удоволствие ще играя. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Абе честно казано след нПколко дни може и да съм във форма.Играх 4 етапа на рали Япония и времената ми са с около 10 секунди по-бавни/на етап/ от онези на JOE от другия форум,който Krastnik даде/за справка-цъкни на тази тема-ЦЪК /,което по груби сметки прави общо време за цялото рали към 25,30-25,40,което е бавно,но пък за една вечер е добро постижение.А и играя с автоматични скорости,защото грам не мога да свикна с ръчните,клавиатурата ли ми е малка и неудобна,аз ли съм нещо крив :wacko: .Смятам,че спокойно мога да сваля под 25 за няколко дни.А и освен това съм си зле на асфалт.Krastnik,я кажи как ти се стуват тези времена

Link to comment
Share on other sites

A we hora aide da napraim qko online da vzeme si sformirame super gusto 6e e posle moje i da napravim i team i da se pusnem tam v bg 6ampionata daje :DOtnosno skorostite i az sam zle prosto nikoga nqma da igraq s ra4ni mai tva 4ustvo imam prosto mi se gubi koncentraciqta s teq skorosti :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...