Jump to content
BulForum.com

Colin McRae Rally 2005


Dreamer

Recommended Posts

Мда зарибяваща си е игрицата, но щеше да бъде още по-яко ако ми тръгваше Force Feedback-а на волана, мамка му!!!Така като гледам май никой няма волан или поне няма проблеми с него.Въпросния модел е Trust FF380 Racemaster и досега всичко си беше ок(с НФСто нямах никакви проблеми).Иначе всичко останало е 6 - стартирам я с D-tools 3.47 и слагам Англ. fix, който даде Ботев, но стигне ли се до самото състезание волана изведнъж "омеква"(в менютата поне се връща в средата) и направо ми иде да хвърля през прозореца - все пак съм дал 50 кинта отгоре за модела с ФФ.Без него(ФФ) е просто адски странно и нереалистично(не се връща даже и в средата).Бробвах да сменя драйвера, но никаккъв резултаат, с плоския пач е същата работа.Четох на сайта на Codemasters, че пач1.1 оправя работата, но като го сложа казва Insert the Colin McRae 05 disk into another drive then press "retry".Викам си - гада се е усетил, че го залъгвам с виртуален диск, но аз не се предавам и познайте кво направих - изключих хардуерно другите ЦДта и воала! започна да проверява диска(операция, която обикновено отнема 1-2 сек, но сега се проточи около 30 сек), но щастието ми беше краткотрайно като каза накрая: The key you have entered doesn't corespond to the key written on the disk cover.....и до там бях.Сега търся крак за пача(официалния) но безуспешно.Моля ако някой знае решение на проблема, ще съм му много благодарен да сподели

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Играта е невероятна.Графиката е повече от добра(много повече)Управлението си е истинско предизвикателство ама след като го овладееш е голям кеф.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam igrata dali e xybava mnogo :D oba4e moga da prepora4am edna dryga koqto sam 100 procenta sigoren 4e e po xybava

 

Richard Burns RALLY teglete mnoo xybava igra moge bi nai xybavoto rally koeto e praveno i nai xybavoto koeto sam igral :P :punk :punk :punk

 

 

 

GeSS Whay You're FaT :D

Link to comment
Share on other sites

По принцип е въпрос на вкус,обаче играя ралита от както се помня и съм опитал всичко.Ричард е опит да бъде направено много реалистично рали,обаче се усеща едно престараване и дори минаване на границата.Играта е направена неадекватно сложна.В реалните WRC съвсем не е толкова трудно да държиш колата в пътя колкото е тук.В тази игра някак си имам чувството,че трябва да се кара "наизуст"-трябва да натиснеш бутона точно в определеното време.Няма никаква наслада от експериментирането и моментното мислене.За мен най-доброто рали излизало до сега на паза е колин 2005.Преди него имаше спореед мен неуспешни негови части-говоря за 3 и 4.Колин 2 беше показателя за рали игра.Единственото,което малко прави лошо впечатление в колин 2005 е малко недобре направените писти на сняг и държанието на колата върху него,но може би не съм прав,защото прекалено съм свикнал с колин 2.Това е,което мисля.Нека всеки сам да реши какво да играе :D

Link to comment
Share on other sites

По принцип е въпрос на вкус,обаче играя ралита от както се помня и съм опитал всичко.Ричард е опит да бъде направено много реалистично рали,обаче се усеща едно престараване и дори минаване на границата.Играта е направена неадекватно сложна.В реалните WRC съвсем не е толкова трудно да държиш колата в пътя колкото е тук.В тази игра някак си имам чувството,че трябва да се кара "наизуст"-трябва да натиснеш бутона точно в определеното време.Няма никаква наслада от експериментирането и моментното мислене.За мен най-доброто рали излизало до сега на паза е колин 2005.Преди него имаше спореед мен неуспешни негови части-говоря за 3 и 4.Колин 2 беше показателя за рали игра.Единственото,което малко прави лошо впечатление в колин 2005 е малко недобре направените писти на сняг и държанието на колата върху него,но може би не съм прав,защото прекалено съм свикнал с колин 2.Това е,което мисля.Нека всеки сам да реши какво да играе :D

 

начи по принцип брат ми и аз сам на твоито мнение като не споделям само тожа 4е 2005 колина е по добър от 2 ката

защото според мене по добра от 2 ката няма

Link to comment
Share on other sites

abe hora nakoi ot vas probval li e da igrae online.az probvah ama iska originalen cd key taka 4e nqkoi ot vas ako ima i mu tragva moje da go spodeli.A do kolkoto do igrata spored men zaedno sas colin 2 sa nai dobrite rally igri, a moje da se kaji i kato calo kato igri s koli.

Link to comment
Share on other sites

Раззбира се,че всеки ще играе каквото повече му хареса.Иначе за цд кей и аз не знам от къде можем да намерим.Голям минус е,че не може да разцъкваме мулти :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Много съм доволен от играта....Много ме пълни

Link to comment
Share on other sites

PROBLEMMMMM

1-instaliram igrata

2-slagam POLISH PATCH

3-slagam oniq fail za angliiskiq

 

I kuv e problema na4i predi da sloja toq fail igrata si vurvese samo4e na nqkuv dr ezik.Slojix oniq fail za angliskiq i op davam na championship->izbiram si kola->zarejda mi tam kvo zarejda dava mi continio->sled tva dava nqkvo save nz si kvo i op restart i tva go probvax s razli4ni koli pak systata rabota.Probvax i na rally da igraq pak resva PC to.V virtyalniq disc e mountnat COLIN 05.Systiq problem salgam i v Cd to disck pak restart.Kvo da prava davaite akul ???

Link to comment
Share on other sites

PROBLEMMMMM

1-instaliram igrata

2-slagam POLISH PATCH

3-slagam oniq fail za angliiskiq

 

I kuv e problema na4i predi da sloja toq fail igrata si vurvese samo4e na nqkuv dr ezik.Slojix oniq fail za angliskiq i op davam na championship->izbiram si kola->zarejda mi tam kvo zarejda dava mi continio->sled tva dava nqkvo save nz si kvo i op restart i tva go probvax s razli4ni koli pak systata rabota.Probvax i na rally da igraq pak resva PC to.V virtyalniq disc e mountnat COLIN 05.Systiq problem salgam i v Cd to disck pak restart.Kvo da prava davaite akul ???

savet ot mene:

instalirai si igrata

ne slagai poolish patch

sloji patch za angliiski samo/zameni faila tam kadeto traashe/

igrai

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da vi popitam instalnah go full versiata 3 gb i neshto. Varvi mountnato ot cd. Obache nemoga da namerq rabotesh crack da varvi bez cd. Ako nqkoi moje da help da kaje ili da pusne pm. che taka mi sedqt 7/8 gb vmesto 3/4 :))

 

mersi predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...