Jump to content
BulForum.com

Филми: обща тема


Recommended Posts

 

Задължително на кино. Името Гилермо дел Торо е гаранция за нещо качествено. Този човек е много голям и със страхотна визия.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Надявам се да го бива този филм, защото наистина си е за кино. Разчитам Гилермо дел Торо да изпипа не само визията. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Гледам излезнал трейлър на Играта на Ендър, книгата си е всепризната класика, надявам се филмът да не разочарова.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ако все още не сте попаднали на трейлъра...

The Counselor

Филм с толкова звезди и под режисурата на Ридли Скот би трябвало да ни докара до ерекция. :))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Винаги с трепет съм почвал филмите на  Bob и Harvey Weinstein започващи с логото на компаниите им Miramax,Dimension,а отскоро и The Weinstein Company.Велики филми са излезли от тях. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://9gag.com/gag/aD0dZKG

 

Захванала съм се да изгледам филмите от този списък, които не съм гледала. 

Имам съмнение само за един дали съм го гледал. За останалите 16 съм сигурен, че не съм.

Link to comment
Share on other sites

Имам съмнение само за един дали съм го гледал. За останалите 16 съм сигурен, че не съм.

 

Предполагам говориш за The Game (който съм сигурен, че си гледал), а иначе в сравнение с тебе, аз съм малко по-добре с бройката 'гледани'....ама много малко - основната част от тях не съм ги случвал.

Link to comment
Share on other sites

Нагледах се на странни филми на тазгодишната Киномания! "Измерването на света", "Шпионин", "Пяната на дните", "Цирк дьо Солей: Необятни светове" (Последното не бих го нарекла филм, но си заслужаваше гледането). Остава ми само "Меню за дегустация" и мирясвам. :)

Link to comment
Share on other sites

Имам съмнение само за един дали съм го гледал. За останалите 16 съм сигурен, че не съм.

Ако не си, определено трябва да изгледаш поне Adaptation.

Link to comment
Share on other sites

Solomon Kane e oт 2009-та година. Не е никак нов.

 

Що не отвориш каталозите на замунда (примерно) и не си харесаш някой, който не си гледал?

Еми аз него там го намерих ... смятай до къде съм се върнал като търсих филм. Може да сниша критериите и пак да потърся...

Link to comment
Share on other sites

Вероятно до 8ми този месец понеже гледам тогава е качван някакъв нов release...

Признавам си =  сарма бях, както и сега, ама к'во да се прави. Гледах Mutant chronicles - еби му меча, ако сте дроп може да ви хареса, щото филмира.ама не  е мн як. Знам, че т;ва не е темата, ама Грим изгледах и ми хареса, добре, че 2 сезона наведнъж изгледах иначе щях да го зарежа. Липсва ми фриндж,ако съм честен, ама свърши.. Новият Ридик е като първия Ридик. Става. и Пърси Джаксън гледах- и той става за убиване на време с дигитални (наи-добре напушеняшки) филми. Сарма!!!

http://www.youtube.com/watch?v=9EHAo6rEuas

Edited by peet
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HFR-а на Hobbit-а си заслужава. 30-40 минути ми трябваха, за да осъзная, че това реално не се случва пред мен, а е просто филм. Хубаво, че екрана на Arena-та не е толкова голям и е по-високо от столовете, защото ако това беше в Зала 1 на Cinema City, нямаше да знам къде се намирам просто.

И преди съм гледал филми на 3Д, но от ефектите съм оставал напълно разочарован. Без значение кой е бил филма и къде съм го гледал. Все едно. Стане ли по-раздвижено, всичко маже.

Толкова детайл на филм, колкото имаше в Хобит-а не съм виждал на кино екран. Порите по лицата им се брояха. Космите по брадите. На момент дори се виждаше декора, че е декор. Все едно бях на снимачната площадка. Толкова детайлно, че не бяха успели да го прикрият. Имаше няколко сцени от определен ъгъл, на които се чувствах все едно всичко е там и аз просто седя отзад.

На 3 пъти настръхнах от движението на камерата.

При бързите сцени се виждаше перфектно какво се случва, за разлика от 24 кадъра формата, при който при битки се виждат просто някакви цветове и те заболява главата.

48 кадъра е форматът в които трябва да се гледа 3Д филм. Другото е просто заблуда.

п.п. Това мнение не знам къде да го пусна точно, затова ще го пусна и в другата тема.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...