Jump to content
BulForum.com

Евтини автомивки в Пловдив


mitzev.com

Recommended Posts

С промяната на ЗДП и новите фишове в катаджийте темата е актуална.

 

1. бензиностанция OMV на Сточна гара (Кукленско шосе)

- водоструйка - по 1 лв. за 150 сек., пяна, вода, вакса, подсушаване - цяла програма 4 лв.

не е удобно за зацапана кола

- прахосмукачка 1 лв. за 150 сек.

 

2. автомивка до Метро, от колелото по посока Марица

- външно измиване - 3 лв. с водоструйка и пяна

 

3. Зад ВИХВП - не помня цените, защото бяха доста мърляви и ми одраха колата последния път преди години ...

 

Давайте други адреси

Link to comment
Share on other sites

За втората къде до метро, като идвам долу от ВСИ от дясно ми се пада тази на шела, направо има една която още преди 2 години някъде е 5лв. външното, за друга не се сещам да ме ориентираш ако може

Link to comment
Share on other sites

За втората къде до метро, като идвам долу от ВСИ от дясно ми се пада тази на шела, направо има една която още преди 2 години някъде е 5лв. външното, за друга не се сещам да ме ориентираш ако може

 

от ВСИ, Метро, колелото завиваш наляво (Тракия ти остава отзад), след хотела има бензиностанция и след нея има 2-3 автосалона вдясно (вляво е поделението), - точно между автосалоните е автомивката, има магазинче за авто принадлежности и кафе. Февруати за последно съм ходил там.

Link to comment
Share on other sites

точно на излизане от пловдив посока ягодово веднага след като се мине прелеза от дясната страна има автомивка която вътре вънка е 6лв , и мият колите идеално проблема е че винаги има много коли , за 6лв има и като идваш от ягодово и влезеш в пловдив продължаваш надолу към скобелева майка и от лявата страна има газ станция и бензиностанция , след бензиностанцията леко навътре се пада пак има автомивка и цените пак са същите

Link to comment
Share on other sites

3. Зад ВИХВП - не помня цените, защото бяха доста мърляви и ми одраха колата последния път преди години ...

Аз хода само на тази автомивка и съм си доволен , но защо си я сложил при евтините. За джип вътре и вънка е 14 лв , за лека кола 12.

Link to comment
Share on other sites

С промяната на ЗДП и новите фишове в катаджийте темата е актуална.

 

1. бензиностанция OMV на Сточна гара (Кукленско шосе)

- водоструйка - по 1 лв. за 150 сек., пяна, вода, вакса, подсушаване - цяла програма 4 лв.

не е удобно за зацапана кола

- прахосмукачка 1 лв. за 150 сек.

 

Струйката е 110секунди, а прахосмукачката беше 4 минути.

Аз лично през 2-3 дена си изпръсквам колата, като малко от малко пада мръсотията, имам начин да я мия и на автомивка безплатно, ама пусти му мързел :lol:

 

От коматевският възел по посока на Централна гара, има апарат за миене в Еко-то(не съм много сигурен дали това беше веригата..) ;)

Link to comment
Share on other sites

На Шел автомивките (или поне на тази на първо районно) е 4,50 лв. за миене и подсушаване и 4 лв. вътрешно почистване.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Има една мн готина автомивка в края на Талев точно до Билата казва се Sonax.Много се старят момчетата , пък и има готино кафенце вънка.

Link to comment
Share on other sites

Бях писал нещо друго в този пост, касаещо вдигането на тема от 2008-ма година от човек с 1 пост във форума, който вчера е пуснал същия пост в тунинг.бг (където има също толкова "активно" мненийно участие), но впоследствие реших да го изтрия и да оставя само есенцията от предишния пост.

Link to comment
Share on other sites

И на мене ми се стори доста съмнително.Гледам, че имат оферти и за %50 намаление по различните сайтове за ваучари.

Някой да е ходил ( с повече от 1 пост :) ) да каже мнение?

Link to comment
Share on other sites

Абе няма лошо, момчетата там може и да си вършат работата добре, но не се правят така нещата - нямаш нито едно мнение във форумите и изведнъж решаваш по едно и също време да напускаш тук и там един и същи пост, вместо да си кажеш истината "...така и така, започнах да бачкам в една автомивка, елате да пробвате" или "един мой френд бачка едикъде си..." и т.н. - някакси е по-честно и мога да го разбера.

Link to comment
Share on other sites

Добре, признавам че почнах работа там наскоро, но автомивката наистниа е добра.Препаратите които ползваме са сонакс, пък оборудването е добро на Karcher.Който иска може да я посети ида се увери :)

Link to comment
Share on other sites

по пътя за последна спирка на 18 в жк Тракия има едно местенце пак с 1 лв за 150 секунди.Гледам доста хора ходят там, явно е удобно :)

Link to comment
Share on other sites

Kато караш към Прослав, преди светофарите гледаш вляво, има една автомивка - вътре 5 лв, външно 5 лв.

Удобно е, ако искаш само отвън. Мият добре момчетата и бързо. Минус - няма кафе!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...