Jump to content
BulForum.com

Филми: обща тема


Recommended Posts

По едно време го видях и с лазерен меч. ужасТ!

 

Той тоя меч го пуска само вечер като стане тъмно - профилактично...да го виждат, че иначе се слива с обстановката. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сега ако покрай филма се преведат още малко от книгите за SW ще се изкефя много. Тези на Тимъти Зан ги изчетох до последната, намерих още някакви други на английски ама не е същото (пусти мързел)

 

ПС: Ако на някой му се чете - Grand Admiral Thrawn е най-коравия пич... EVER! Нищо, че не е джедай - просто ги слага в малкия си джоб всички останали.

Link to comment
Share on other sites

Нещо напоследък ме е ударила носталгия по архаично стари ленти. 

 

Ти ся представяш ли си децата като го гледат това какво си мислят...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти ся представяш ли си децата като го гледат това какво си мислят...  :laughing:

Сигурно са изненадани, че някой изобщо е виждал сметката на Чък Норис. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хм, става все по-интересно. :)

 

По-скоро става все по-близко до рядка боза... Тъпа пача, мангал гиби... Мирише на резил.

 

Като става дума за трейлъри:

 

Дали най-накрая ще видим добър филм, правен по игра?

 

Мнье е сигурно. LEGENDARY - разбира се не е като да е Уве Бол, но пък кантарчето се клати до последния момент.... 

Link to comment
Share on other sites

По-скоро става все по-близко до рядка боза... Тъпа пача, мангал гиби... Мирише на резил.

 

Анатема Star Wars-еретик такъв! Че и расист ми се струваш! :woot

Link to comment
Share on other sites

По-скоро става все по-близко до рядка боза... Тъпа пача, мангал гиби... Мирише на резил.

СВЕТЛИННИ МЕЧОВЕ, КОПЕЛЕ !!!!!! Там е истината :) 

 

Кантарчето няма какво да се клати, тва е Близард, не е какво да е. Към днешна дата, най-великата и най-успешната гейм компания евър. Макар че ти какво разбираш от тия работи, при положение, че играеш игра дето не се скача в нея, не е ясно :D

Link to comment
Share on other sites

Що да няма хубав филм по игра бе? Какво не ви харесва на Resident Evil?

 

Гледал ли си какви ги свърши Уве Бол с няколко чудесни игри? 

 

Аз просто се притеснявам LEGENDARY да не сътворят някоя лигава боза като PACIFIC RIM, казвам го съвсем примерно... Имат и много хубави неща, но има и резил гиби.... Естествено Любо е човекът, който най-добре познава историята на WOW, та той би могъл да ни каже колко точно старание трябва да вложи някой, че да я засере... И дали е възможно естествено.... 

 

====================================

 

За Междузвездни още оттук съм почти сигурен, че ше е бузъ с ефекти... Дано не съм прав, но нек'си не виждам надежда засега... 

Link to comment
Share on other sites

За Междузвездни още оттук съм почти сигурен, че ше е бузъ с ефекти... Дано не съм прав, но нек'си не виждам надежда засега... 

 

Аз това което виждам от трейлъра е много добре. 

Link to comment
Share on other sites

За Междузвездни още оттук съм почти сигурен, че ше е бузъ с ефекти... Дано не съм прав, но нек'си не виждам надежда засега...

Ти си аматьор и затова не се притеснявам за филма.

 

Малко по темата:

 

 

Доста сериозно се говори, че Kylo Ren всъщност е Люк Скайлуокър. Той така и не се появи в трейлърите, а официално играе не малка роля във филма според интервютата. От друга страна според imdb Kylo Ren се играе от друг актьор. Ще видим в скоро време.

 

Link to comment
Share on other sites

Малко по темата:

 

Аз не смятам да използвам спойлер, защото все пак това са разсъждения на базата на масово гледаните трейлъри. Та според мен внушенията на трейлъра, че уж Люк Скайуокър се е превърнал в новия злодей някак си не се връзват изобщо. Ако това се окаже действителната нишка в сценария, просто ще бъде голяма издънка, най-малкото защото пълното повторение на оригиналната история с Анакин Скайуокър би било идиотски банално. По-скоро ми се струва трик за създаване на максимален съспенс преди премиерата. :)

Link to comment
Share on other sites

Правилно разсъждаваш, Момчиле. Подобно нещо ще е трагична тъпотия... Естествено не са изненада нечии разсъждения по темата...

Link to comment
Share on other sites

Аз не смятам да използвам спойлер, защото все пак това са разсъждения на базата на масово гледаните трейлъри. Та според мен внушенията на трейлъра, че уж Люк Скайуокър се е превърнал в новия злодей някак си не се връзват изобщо. Ако това се окаже действителната нишка в сценария, просто ще бъде голяма издънка, най-малкото защото пълното повторение на оригиналната история с Анакин Скайуокър би било идиотски банално. По-скоро ми се струва трик за създаване на максимален съспенс преди премиерата. :)

И аз не очаквам такива неща от JJ Abrams, но просто попаднах на доста такива мнения. С оглед на последните му проекти, очаквам да надскочи себе си.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...