Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League 2010-2011


Antares

Recommended Posts

Всички следващи мнения в който нарочно променяш имената, ще бъдат изтривани.

 

Специално заради теб ще си го сложа в подписа и подписа ли ще ми цензурираш? Май си готов за "партията". Ква е тая цензура ве пич, ти къв си бат бойко 2?

 

Antares, волейболистите ни станаха 3ти в света, 3ти на европейско и са един топ отборите, а до скоро нямаха резервни фанелки и си перяха сами екипите след мач, за да може на другия ден пак да излезнат и да защитят името на страната ни, а тоя нещастник (вече няма да му пиша и името) се прави на много велик и не може да играе за национала? Ей на такива хора като волейболистите само мога да им сваля шапка, щото и там има много сериозни мениджърски игри, но все пак излизат и се представят като мъже. Мислиш ли, че на Стенли и Марто им е супер кеф да играят за отбора, ама играят нали, или те са по прости от великото ни манекенче? Това го пишете само от фенщина към Ман, а не от реално и трезво мислене. гледайте си и си се радвайте на манекенчо, ама не ме карайте и аз да го боготворя, защото в тая държава има доста по-заслужаващи хора! От този пост започвам да си коментирам само изявите на Арсенал, които останаха леко на заден план.

 

И да, Жоро, прав си че има нещо сбъркано - няма го националното съзнание, футболистите ни ламтят за пари и за това са на тоя хал. Ще дам пак за пример Стенли и Марто, защото те са последните мохикани в националния отбор, но когато видиш Марто да блъска и псува по терена, опитвайки се да направи нещо ти става ясно, че хората обичащи България са много малко (поне във футбола ни). По-голямата част предпочитат чалга партита, друг да си взима по 100 000 паунда седмично и изобщо не го е еня.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Преместете цялата лакардия в темата за нац. отбор, моля.

 

А сега...

Мартин Петров какво точно играе и на какво точно ниво? И кога се е държал като човек или само "тежкарее" като най-скъпата смяна, и най-скъпия трансфер на средняшки отбори от Германия и Англия?

Стилян Петров, наистина... мълчи и си тегли каруцата човека. Но отдавна спря да дава интервюта - видя, че е безмислено. Сега и той вече е готов да се откаже.

 

Ти какво намираш за нормално? Колко сезона трябва да пропилееш, колко цикъла за европейско и световно за да решиш да се откажеш от националната гарнитура? 2-3-5? Защото Бербатов достатъчно време чака да започнат да тичат тези около него, да му дадат някой друг голов пас, да ми правят само "муцунки" след мача при интервютата и колко са велики ами да започнат и да играят.

Колко пъти се е оплакал Бербатов? Да е нападнал треньора, ръководството? Не. Играеше си човека, летеше през цяла Европа за да играе в национала (и тогава, когато и играта в клуба не му вървеше) и все слушаш как "трябва да имаме търпение към младите", "толкова си можем (другите, не той)", "мрън-мрън, тая вечер в Син-сити ли сме?"... колко време трябва да играеш с такива за да можеш да кажеш стига? Колко време трябва да виждаш как НИКОЙ не се старае с изключение на още 2-3 футболисти в отбора?

Колко? Вечно явно... иначе ТИ си виновен за всичко.

 

И даже е забранено да му гледам мача и да му се радвам искрено на човека за това колко голям футболист е, трябва да го мразя, защото на 29 години вече не иска да играе със "зетя, татювото и другата рода"... еми, не. Не е нормално.

 

А Ливърпул, още 2 такива мача и според мен може пак да сменят треньора.

Link to comment
Share on other sites

Ей на такива хора като волейболистите само мога да им сваля шапка, щото и там има много сериозни мениджърски игри, но все пак излизат и се представят като мъже.

 

Аргументирай се, ако обичаш.

 

Да, ама само в националния отбор по футбол на вратата е синчето на шефа, само там дърти кочове като Коловати и Моловати, дето 3 месеца търкат пейките, получават повиквателна за националния. Как става така, че националните ни отбори по баскетбол и волейбол нямат проблеми, или ако имат са някакви незначителни, а в нац. по футбол не знаят къде се намират от проблеми и простотия?

 

Добре, ще те питам, ако работиш в няква фирми, супер лоялен си към фирмата, но всеки ден някой ти натяква, че не ставаш, че си некадърник, ще останеш ли на работа? От чиста лоялност. Прочети пак поста на Knoppix, по-специално тази част:

 

Хем го плюят здраво в националния, той става изкупителна жертва на грешките на целия отбор, тъй като той играе в Манчестър, той е много добър - той трябва да носи отбора на ръце.. "Феновете" на националния отбор го гониха... когато си отиде стана национален изменник и предател. Е последно .. ?!
Link to comment
Share on other sites

То угодия няма. Каквото и да прави все ще е крив на някой. И на мен ми се иска да играе за националния отбор, но като е решил, че не иска, не ми пречи да му се радвам на успехите на клубно ниво, добре е, че пак се редят суперлативи за българин, както беше при Стоичков, но и дано да успее да се задържи на неговата висота, защото ако направи 2-3 посредствени мача веднага ще се забрави за головете му срещу Ливърпул и ще се почне пак с критиките.

Link to comment
Share on other sites

Както казах по-горе - има си една типична българска черта , която ни кара да плюем всеки , който е по-успял в живота от нас или от повечето хора , просто защото ТРЯБВА да плюем някой и кого по-удобен от този с някакъв успех? Сега естествено почна да се говори и как феновете на Юнайтед му се радваме сега , защо сме от отбора , не защото е направил нещо кой знае какво.Супер незначително е да си голмайстор на националния отбор по футбол при факта , че си родоизменник , кво си постигнал с тия голове , нали..? Или , че правиш исторически хеттрик в може би най-голямото дерби в английския футбол? Че цял свят се къса да го залива с какви ли не комплименти и суперлативи? Обаче излиза , че аз и Антарес (примерно) се радваме за Бербо , защото сме за Юнайтед... Ми аз му се кефя на играта от както шибаше голове наляво-надясно в Леверкузен. И като цяло , като погледнем реално , виждаме , че нашето момче е супер талантливо и е като маестро , който организира играта на отбора от началото на този сезон (неща , които правят Чави и Меси за Барса , Фабрегас за Арсенал , Снайдер за Интер и т.н.) и в цял свят му го признават но само ние тука в Бългапия не можем да го направим , а за сметка на тва половината футболни фенове са с аватари на Меси , Кристиано Роналдо , Рууни и т.н. Пък после същите тия хора говорят за патриотизъм , родоизменничество и други неща от тоя вид , които нямат никакво място в случая. Бербо не играе в Националния Отбор По Футбол На България и вече край... Я сега да разтълкуваме тоя отбор..първо , колко е национален тоя отбор не се знае , второ - по-скоро е за правене на пари , отколкото за футбол и трето - повече е на Голямата Перука , отколкото на България. Спокойно можем да го прекръстим на "Семейния отбор по разцъкване на топка пред камера за пари на Боби Михайлов" , а , какво ще кажете? И сега големите патриоти като ви е толкова по-болно за националния от колкото на нас нормалните хора , защо не се дигнете срещу БФС и не спрете чак когато положението се оправи , а седите по форумите и лаете наляво-надясно? Защото май май пак се връщаме на онази българска черта , от която започна целият ми пост... :)

Link to comment
Share on other sites

А малките свраки пречукаха Челси като гости с 3:4. Ще се спомина от кеф :Д.

Link to comment
Share on other sites

Нещо, не чета възгласи от национална гордост... аааа да - Мартин, не е от Ман.Ю lol.gif

 

Както казвам, на всички мой приятели, поддържащи червендалистия... Искам Бербатов да вкарва всеки мач, но да падат всеки мач. Или иначе казано - Бербатов вкарва ултра мега яки два гола, но за зла участ Ман падат с 3 в кошницата biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Бухахаха, не, просто не съм се зачитал тук. Да, криво ми е малко, че Манчо не взеха 3-те точки, след като другите от топ4 се одрискаха, ама съм доволен, че Марто набира скорост. Страшен мач направи. Май Юнайтед му стават абонати. И във $ity май имаше някой-друг гол срещу тях ;]

 

Иначе таз дребнава злобица говори за дребни душици ;)

Link to comment
Share on other sites

Нещо, не чета възгласи от национална гордост... аааа да - Мартин, не е от Ман.Ю lol.gif

 

Аз като им разправям, че тея радостни възгласи са по-скоро от фенщина към Ман, ама никой не ми вярваlaughing.gif

 

 

Пешо, айде свали за малко фенските очила и погледни трезво на нещата ти поне си от хората, които могат да мислят: манекена прави супер мач - целия форум се изрежда да обяснява колко горди българи са, Марто прави супер мач - абсолютно никой не пише pirate.gif

Link to comment
Share on other sites

Това, че го има - има го. Но ми прави впечатление друго нещо - Бербо направи силен мач и се почва - "барбуков", "манекена" и подобни демонстрации на нравствена нищета.

 

А че Марто направи страхотен мач е неоспоримо. И се надявам да е първи от многото и дано остане здрав, че в тая Англия го помляха...

Link to comment
Share on other sites

Аз като им разправям, че тея радостни възгласи са по-скоро от фенщина към Ман, ама никой не ми вярваlaughing.gif

 

 

Пешо, айде свали за малко фенските очила и погледни трезво на нещата ти поне си от хората, които могат да мислят: манекена прави супер мач - целия форум се изрежда да обяснява колко горди българи са, Марто прави супер мач - абсолютно никой не пише pirate.gif

Има и фенбойчета, има и хейтъри. И двата вида не са стока.

Link to comment
Share on other sites

ФЕНОМЕНАЛЕН!

 

Видене, ти, като вечен бербатов критик, искам да те чуя какво ще кажеш за участието му в днешния мач? Както и останалите критици. М?

 

http://www.youtube.com/watch?v=TI6u5SY84Ec

 

А сега по-сериозно - не съм гледал срещата, но разбрах, че Бербатов е направил отличен мач. Никога не казвам на черното бяло. Радвам се да чуя, че явно е заиграл като човек, а не като балетист, защото разбирам, че се говори за поредица от мачове. Защо обаче типично по български се хвърляте всички в двете крайности - не ми е ясно. Верно е че постижението е голямо, но нека се затвърди играта на Бербатов в тази светлина и тогава ще хукнем да го величаем. За мен лично - силно развитие в положителна посока. Аз казвам - дано да продължи. И съм сигурен, че някой му е подшушнал, че с ръкавички и диадема в Юнайтед не става и е време да се стегне. И това е резултата. Както се пее - само си викам дано.

 

Относно Националния отбор - не е редно да се критикува толкова остро, но пък е истина, че дезертирането, което при Митко е всъщност дистанциране е порочна практика. Да не забравяме, че не футболистите могат да оправят нещата, защото не могат да си свалят ръководството освен с бойкот. Докато се управлява от говеждата измет - нито първенство ще има, нито национал.

Link to comment
Share on other sites

Точно това си мислех и аз , дербито на Чемпиъншип догодина - Лийдс - Ливърпул :lol:

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Арсенал. Играха доста по-успешно срещу Челси в сравнение с миналата година и пак се прибраха с два парцала. Явно все още са достатъчно неопитни и наивни и не могат да се справят със стила и играта на Челси, дори и за да измъкнат равенство.

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Арсенал. Играха доста по-успешно срещу Челси в сравнение с миналата година и пак се прибраха с два парцала. Явно все още са достатъчно неопитни и наивни и не могат да се справят със стила и играта на Челси, дори и за да измъкнат равенство.

 

Кое е по-успешното? Миналата година Челси пак едва пипнаха топката, вкараха 2 от 3-4, Арсенал изпуснаха 3. Факт, Челси си вкарват положенията, Арсенал не. Колкото и да ми е тъжно да го призная.

Link to comment
Share on other sites

Ами - ДА, футбула все още се отчитат головете.

Това, че Арсенал не могат да отбележат, си е лично техен проблем...

Това е големия отбор - 4 положения 2 гола...

 

Арсенал наистина играха много добре, но еднотипно и според мен безидейно. Аз не съм специалист, така че моето мнение е без никакво значение.

Арсенал винаги играят добре в началото и се Оакват в края.

 

Аз, съм силно озадачен от Ливърпул... к'во правят... ще изпадат ли..., чак не мога да повярвам до къде я докараха, а защо ... ?

Link to comment
Share on other sites

Продажба на ключови играчи, смяна на кадърен мениджър, финансова неяснота, деморализиран отбор, топ нападателят им е в тотална дупка.

 

Манчини и Тевес отново на нож :lol:

 

Не разбирам само как можаха тоя набеден за специалист италиански палячо да вземат...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...