Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League 2010-2011


Antares

Recommended Posts

Предполагам, защото е станало в такъв "завързан" мач, иначе напоследък просто най коментираните футболни събития, са този съдия, онзи съдия...

 

Аз мразя примерно Челси, когато бият при спорни положения или дузпи....

Не може при такава фрапантна засада, ония нищо да не види, а да види дали топката е минала с целия си обем. Ми като не си сигурен - НЕ СВИРИШ и това е!

Като фен се радвам на победата, но не е честна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Челси - Тотнъм и Арсенал - Ман Ю не бяха по-малко завързани от Реал - Барселона. Все пак решават титлата на едно от най-добрите първенства в света. И с това безобразно съдийиство. Трябва ФИФА да променят нещо иначе ще ставаме свидетели на още много такива важни грешни отсъждания

Link to comment
Share on other sites

Въпросът е дали наистина тия отсъждания са грешни. Или просто мачовете се манипулират, за да защитят нечии интереси... Такова упорство против модерните технологии почва вече да мирише, ама много!

Link to comment
Share on other sites

Въпросът е дали наистина тия отсъждания са грешни. Или просто мачовете се манипулират, за да защитят нечии интереси... Такова упорство против модерните технологии почва вече да мирише, ама много!

 

Теория на конспирацията :D

Но аз съм убеден, че "има нещо". Не искали видео повторения. Пък 4-ти съдия... пък това.... пък онова....

Сега, ако приемем, че "има нещо" трябва Челси да бият Ман Ю в директият двубой, като след това направят някой спорен Х и Ман Ю. да вземат титлата ( при положение, че си я заслужават спрямо постоянството си и най-малкото загуби )

Е това ако стане обявявам първенството за тотаджийско!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Айде, честито на Юнайтид. И дано Бербо направи някой друг силен мач до края, че да не вземе да стане някой фал с договора.

Link to comment
Share on other sites

Все повече си мисля, че мястото на Бербо е извън Юнайтед. Лятото се връщат Македа и Уелбек. Не знам как да вкарва, като не го пускат. Дано поне в останалите мачове е титуляр и вземе вкара някой гол и наистина да вземе приза, напълно го заслужава, по мое мнение. Не разбирам защо от нападателите твърдия титуляр е Руни, който е може би най-непостоянния от тримата...

 

Снощи Руни и Ернандез бяха пълна дупка. Евала на Ернандез, че от единственото открило му се положение вкара гол. Ама Руни колко изтърва, не е истина... Не знам, съра си знае...

Link to comment
Share on other sites

Всички говорят как формата на Руни се е върнала, как водел отбора и т.н.Глупости.За мен е пълна дупка.Целия му сезон е едно голямо нищо...Непростими пропуски и грешки...Ама нали е инглишман.

Link to comment
Share on other sites

Дайте дузпа, спасете Манчо!!!

 

 

Господе каква мъка, какво жалкраство... наистина това беше гадно.

Дано и срещу Барса да спечелят с дуСпа при пас от ЗАСАДА и в 95-тата минута ;)

 

Вие си гледайте красивата игра :D

Link to comment
Share on other sites

Честита 19-та титла на феновете на Манчо... :punk

Грозен завършек на двубоя...ама к'во да правим хората си гледаха точката....А дузпа си имаше.Не знам какво мрънкате толкова....

Много ме накефи плаката по посока на Барса.. "You are next" ха-ха-ха.Доста оптимистично, но нищо не се знае...

И отново честита ни титла.

Link to comment
Share on other sites

Чу(в)ство за хумор?

 

А срещу Барса ако се свири като предишните мачове Манчо ще са с 2ма човека по-малко още на полувремето. Не, че съдиите подкрепят БарЦа, просто турнира е такъв (нали ;) ).

 

Честито на всички фенове, стискаме палци на Бербо да разпори 2-3 парчета в следващия мач и да запуши устите на всички разбирачи, че ми писна вече да слушам мръсотии по негов адрес.

Link to comment
Share on other sites

 

А срещу Барса ако се свири като предишните мачове Манчо ще са с 2ма човека по-малко още на полувремето. Не, че съдиите подкрепят БарЦа, просто турнира е такъв (нали ;) ).

 

Ако Скоулс се развихри няма да се учудя и да стане :lol: Междудругото на финала от преди 2 години Скоулс наистина трябваше да бъде изгонен, ама вероятно сте прекалено късопаметни, за да си спомните, а и кой ли би искал да си припомня мач, в който буквално нагъзват и изчукват любимия му отбор :rofl:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Малко уроци по правопис няма да са ти излишни ;)

 

http://bg.wikipedia.org/wiki/Дузпа

ти да не мислиш, че съм получил тик и случайно съм натиснал шифта баш на буквата "С". бЕх забравил колко интересен е един форОм. :D

Link to comment
Share on other sites

ти да не мислиш, че съм получил тик и случайно съм натиснал шифта баш на буквата "С".

разбира се!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...