Jump to content
BulForum.com

Шампионска лига сезон 2010-2011


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Нашия тоя мач нищо не направи и общо взето късмета и 1-2 добри намеси на ВДС предотвратиха грозна загуба , евала на мексиканчето за гола! Тотнъм и Интер газят , Барса съвсем спокойно ще си станат абонати на Рубин , както Реал на Лион и така нататък.. хубави мачове имаше днес като цяло :)

Link to comment
Share on other sites

Интер пък как не ги беше срам толкова да бъхтят Вердер :D . Вердер са трагични, чак да не повярваш. А уж вече изградиха име в ШЛ.

Тотнъм направиха отново много добър мач, въпреки че предния път допуснаха да изпуснат победата. А са дебютант в ШЛ. Перукчо - малшанс.Направи силен мач, но отбора му е слабичък.

МанЮ и Валенсия направиха ебахти и тъпия мач. Добре, че беше Смукачев от време на време да изкара някой фалцет, като Бербатов хване топката или МанЮ стигнгнат до противниковата врата, че да се посъбудя.

Рубин явно доста добре са се научили да играят срещу Барсата, браво. Щом за втора поредна година им взимат точки.

П.П. Ван дер Ваарт играч на кръга :D

Link to comment
Share on other sites

Аз щях да заспя и даже заспах на Ман.Ю. .... и гола не видях даже sad.gif

 

Браво на Рубин. Ако не бяха дали тази измислена дузпа за Барса ( според мен ), щеше да им се стъжни...

Link to comment
Share on other sites

Гледах сега репортажите - Манчо са се измъкнали по милански :D А т.нар. "малка перука" май ще вземе да стане вратар, въпреки приказките за татковото синче и т.н. Поне от видяното - за никой от головете не носи вина, а изкара няколко сериозни положения и дузпа...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тотнъм пак казвам като за дебютанти правят силен сезон в ШЛ, и то в група, която се предполага, че не е много лесна.

Link to comment
Share on other sites

Гарет Бейл дали може да вкарва по друг начин? :) Три абсолютно еднакви гола! Жалко, че преди тях Интер набута 4 :D

То тва по-скоро е обида за врата от класата на Жулио Цезар.. иначе Тотнъм заслужават да стигнат по-напред , един от малкото отбори , които играят с хъс тая година в ШЛ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Реал отново не можаха да бият в Милано и все още нямат победа срещу Милан в историята си

Реално погледнато те трябваше да бият, защото втория гол на Индзаги си беше от чиста засада, но страничния съдия явно беше кривоглед. Поредният ярък пример за това колко е важно кратуните от ФИФА да разберат най-сетне, че живеем в 21-ви век, а не в зората на пръкването на тази игра. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим Индзаги е чудото на Милан. Ако не е той в ШЛ не знам. А Зеедорф защо не влезе 1вото полувреме (само 1вото гледах)? Нищо, че е на годинки, и той си е сериозен.

Link to comment
Share on other sites

Точно там е проблема на Милан - хората, на които НАИСТИНА може да се разчита в труден и тежък мач са същите, които спечелиха последната ШЛ... А от тогава мина доста време...

 

Edit: Botev1912, по спомени предишната среща в Мадрид, Реал биха?

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво имаш предвид под "топли", в случая просто се обсъждат факти. Ясно е, че многомилионния Реал има далеч по-големи шансове за титлата, от обеднелия и остарял Милан. Мен лично ме е яд, че изтървах този мач и изключително много се радвам за Пипо. Само се надявам това да не му е последния гол в ШЛ, тъй като не е хубаво рекордния му гол да е от засада... Иначе евала му на тоя човек. Просто няма такъв нюх за точното място в точния момент...

Link to comment
Share on other sites

Зеедорф не беше титуляр, зашото в предния мач като беше не направи нищо и беше слаб.

Честно тазя засада я видя и семкаджията на последния ред. Може ли асистента да не я види, хем беше точно пред него!

Индзаги не го знам колко е велик и вече на кви години е, но игра като леке. А пък за играта на Милан след като поведоха просто нямам думи. Не беше лежане, схващания, ала бала. Все едно беше някой български отбор.

Вълшебни смени направи Моуриньо, които в крайна сметка направиха гола. Прекрасен пас на Карим.

П.П. Една камара спестени картони за Милан, коио бяха пожалени зверски. Гатузо и Абате, когато и да ги бяха изгонили нямаше да сгрешат, а Индзаги от воле си беше за жълт картон.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...