Jump to content
BulForum.com

AC Milan


BUGi

Recommended Posts

Може да сте много добри обаче праа бас че тая година няма да станат шампиони.До ся никой отбор не е доблирал титлата си

Реал, Интер, Байерн, Нотингам, Ливърпул...пък представи си даже и Милан са успявали да дублират!

 

ПП И други отбори също...да не се обиди някой фен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply
До ся никой отбор не е доблирал титлата си

до сега доста отбори са дОблирали титлата си и дори Милан е един от тях

 

Реал Мадрид

Бенфика

Интер

Аякс

Байерн

Ливърпул

Нотингам

Милан

 

Последният отбор, който е дублирал титлата си е точно Милан през 89 и 90 година

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Момчето искаше да каже,че откакто формата е Шампионска Лига,а не КЕШ няма отбор защитил титлата си.

Милан ще е първия :P

Link to comment
Share on other sites

и аз гледам, че Милан навлизат във форма и почват да мачкат в първенството, както миналия втори полусезон

да в няква невероятна форма навлязохте, да се мъчите срещу катания и да вземете х от лацио благодарение на поредната съдийска аванта. А на тоя буги мога да му кажа, че манчестър и лион ще е доста по резултатен и качествен мач от милан и арсенал... нека си спомним ултра якия първи мач между милан и арсенал

Link to comment
Share on other sites

айде дано вече татко карло да си ходи :zzz

 

няма да е толкова лесно :) явно Берлускони много си го харесва :) няма да се очудя ако са гаджета :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Момчето искаше да каже,че откакто формата е Шампионска Лига,а не КЕШ няма отбор защитил титлата си.

Милан ще е първия :P

Да тва имах предвид откакто формата е в сегашния си вид

Link to comment
Share on other sites

Да тва имах предвид откакто формата е в сегашния си вид

И мойто мнение е,че Анчелоти трябва да стяга куфарите...

Мисля,че се изчерпа.Няма какво повече да даде :)

Link to comment
Share on other sites

няма да е толкова лесно :) явно Берлускони много си го харесва :) няма да се очудя ако са гаджета :bgrin: :lol:

Абе като го видях Берлускони как побъркано гледаше след края на мача не ми се мисли какво ще става там. Все пак не смятам, че трябва да има уволнения, защото Милан отпаднаха от един доста добър отбор. Пък и все някой трябваше да отпадне, не може всички да продължат :)

Link to comment
Share on other sites

Ами ако Миалн не се класират на 4-то място в Иатлия най-вероятно наистина ще последва уволнение на Анчелоти но според мен ще го оствят за да изгради следващи отбор на Милан(незнам защо но напоследък нещо съм станал привърженик на идеята треньорите да се задържат възможно най-много начело на един отбор и да мат време да изградят отборите си и т.н )

Link to comment
Share on other sites

(незнам защо но напоследък нещо съм станал привърженик на идеята треньорите да се задържат възможно най-много начело на един отбор и да мат време да изградят отборите си и т.н )
Може би, защото си за Реал и в последните 5 години сменихме 3129731201 треньора... :)

По темата - Според мен трябва и двамата да си тръгнат, но това означава, че и голяма част от футболистите (младите де, старите им е време) ще си тръгнат... все пак ще видим ;)

Link to comment
Share on other sites

кои двама?
И Анчелоти и Берлоскони... особено за първия. Не върви един от най-големите отбори в света да играе по-този начин ...
Link to comment
Share on other sites

Пълна катастрофа. Време е за промяна. Мисля, че с Марчело Липи ( сочения за нов мениджър ) отбора ще потръгне и ще играе по-добър футбол.

Link to comment
Share on other sites

Пълна катастрофа. Време е за промяна. Мисля, че с Марчело Липи ( сочения за нов мениджър ) отбора ще потръгне и ще играе по-добър футбол.

дано да дайде липи - той е класа :punk

а къде щял да ходи татко карло

http://sportni.bg/?tid=40&oid=1170927

 

 

"Пълен съм с енергия. Знам, че човек трябва да е последователен, но само идиотите не променят мнението си", сподели Паоло Малдини. "в последните няколко месеца колената не ме болят чак толкова, а и ръководството и феновете искат да остана още една година"

малдини, оценяваме, че си посветил кариерата си на отбора, но моля те, спри се вече :blink:

Link to comment
Share on other sites

"Пълен съм с енергия. Знам, че човек трябва да е последователен, но само идиотите не променят мнението си", сподели Паоло Малдини. "в последните няколко месеца колената не ме болят чак толкова, а и ръководството и феновете искат да остана още една година"

малдини, оценяваме, че си посветил кариерата си на отбора, но моля те, спри се вече :blink:

 

а това пък според мен е най-лошо да не знаеш кога да се откажеш...наистина много добър футболист но според мен трябваше да прекрати кариерата си веднага след като спечели ШЛ миналата година.

Link to comment
Share on other sites

flagxu7.gif

 

btw ... този сезон абсолютно всички отбори са страшно слаби и скучни. може би единствените, с които до някъде е интересно са торино и дженоа ... всичко друго е пълен леш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...