Jump to content
BulForum.com

ЕВРО 2016


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Ко каза, ко? Пайе слага в джоба си всички на това пРЪвенство... Туй мангалче има голямо бъдеще...

Пайе хубаво, ама останалите.... Срещу Румъния се мъчиха, срещу Албания още повече.

Link to comment
Share on other sites

ПРЕСТЪПЛЕНИЕ... УБИЙСТВОТО НА УЕЛС... НА ЖИВО ... 

 

Сериозно? За това, че им спестиха ЧИСТА дузпа още в 32-та минута? :lol:

Англичаните са за бой, но точно в този мач си заслужаваха победата. В първото полувреме съдията доста ги поряза, особено с несвирената чиста дузпа (гледах повторението сто пъти от 15 различни ъгли) в 32-та минута.

Link to comment
Share on other sites

Турчулята все едно гледам нашите убавци - оставиха испанците да се подиграят с тях и то без хич да си дават зор. А мача Италия - Швеция беше някакво тотално недоразумение и ме хвана яд, че изобщо го гледах. Как може в цял мач шведите да нямат нито един удар във вратата, а гола на италианците в 88 минута беше първия удар в пределите на вратата за второто полувреме (като изключим гредата в 81-та минута)! :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Между другото, скучновато е, но мисля не може да се отрече, че отборите са доста равностойни и почти всички се хвърлят докрай и не се дават без бой, а вече имаше и изненадващо откраднати точки. Отбори като С.Ирландия, Албания, Исландия, Унгария,Уелс че и Румъния се представят повече от достойно . Топ отборите, че са слаби, слаби са, но като че ли и по-малките са скъсили дистанцията .

Link to comment
Share on other sites

Има го и този момент, че на топ отборите не им е необходимо да са на 100% във всеки мач от групите. Имат увереността, че ако пропуснат точки в един мач, в следващите ще се стегнат и ще спечелят. След групите положението е друго и очаквам много по-стабилна игра.

Link to comment
Share on other sites

Със всеки следващ форум ми се струва, че наблюдавам тенденцията топ играчите да играят все повече и повече с оглед на предстоящия сезон на клубно ниво. 

Link to comment
Share on other sites

Поредният скучен и безрезултатен мач, в който единственото интересно нещо бяха отчаяните физиономии на Роналдо. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Почвам да правя вуду заклинания да отпаднат и двата отбора. Харабия, тия вече превзеха кочината. Австрия толкова ги хвалиха , че не мога да повярвам колко са зле. Стискам палци за Унгария и Исландия. Поне се раздадоха тия два отбора. Роналдо си е палячо, то си върви така от край време. Пада, мята поглед към съдията в очакване на нарушение и после правим разочарованата муцунка, че да има с какво да го бъзикат след мача. 

 

Тука като казвам, че двата отбора са зле, не казвам че са зле колкото нашите национали, нали. Става дума че са зле като за Европейско първенство, не че са зле като за махленските мачлета дет ги въртят нашите последните няколко години.

Link to comment
Share on other sites

Снощи мързелът ме спаси от тежък финансов удар. Бях решил, че 1,9 е прекалено висок коефициент за победа на Португалия и трябва да се възползвам. Колебаех се между 1000 лв залог или "само" 500, но в крайна сметка нищо не направих, защото най-близкият пункт е на 20 мин от нас :)

Link to comment
Share on other sites

Евала на албанците. Лично аз ще се радвам да имат късмет и да продължат. Румънците при победа имаха по-голям шанс да продължат, но мача като цяло го проспаха. 

Link to comment
Share on other sites

Надиграха ги отвсякъде... Можеше и още голове да вкарат... Голям резил за Румъния. И отново да споменем - албанците за сефте бият на турнир, за сефте от 1944 бият Румъния, ние патки вече пасем... И ще се приберат момчетата като герои.

 

"Великите" френчета не успяха да вкарат гол на Швейцария в един силно скучен мач, в който битка не се видя... 

Link to comment
Share on other sites

"Великите" френчета не успяха да вкарат гол на Швейцария в един силно скучен мач, в който битка не се видя...

Ако във футбола се смятаха и ударите в гредите, франсетата щяха да водят сериозно в резултата.  :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Така е, но този им мач нямаше нищо общо с първия с Румъния например, където баш като петли налитаха... Особено второто полувреме го проспаха, защото знаеха, че за тях напън не е нужен. 

Link to comment
Share on other sites

 И ще се приберат момчетата като герои.

Не бих казал, че тръгват да се прибират, тепърва ще се разбере :) Имат три точки, докато има 5 отбора с по-малко или равни точки, преди последните мачове. Тия с равните точки, може да паднат с повечко голове, а тия с по-малкото точки може да си останат с по-малкото точки. Хич даже не бих бързал да ги прибирам албанците :) Хубавото е , че вдигнаха летвата за останалите групи и нещата ще са на нож в последните мачове :)

 

Довечера ще викам яко за Уелс и за Словакия :) 

Link to comment
Share on other sites

Липсваше им Путин на трибуните :D Поиграха хайваните ама не става така. Не може само с играчи от вътрешното първенство. Гледах го мача с руски коментар, човека си го каза. Стартовия състав на Уелс целия играе в английската висша лига, без Гарет Бейл. Той пък хайвана в Реал Мадрид играе. Вкарва ми като резерва централния защитник на Лестър, дето са шампиони на Англия. Разликата се вижда от далеч. Дано да не са до тук уелсците, според мене имат шансове за по-добро класиране от осминафинал. Ще видим с кой ще се паднат :)

Link to comment
Share on other sites

Едва ли може да има по-измислена дузпа от тази дето я дадоха на шугавите испанци, но този път им се върна тъпкано. :)

Link to comment
Share on other sites

Долната половина на схемата за елиминациите става уникална. Там са Германия, Италия, Испания, Англия и Франция. В горната засега най-силният отбор е може би Хърватска. 

Link to comment
Share on other sites

Отсега е ясно как англичаните ще си тръгнат. ДАНО да ги последват испанците. Останалите не ме интересуват особено. Един финал Германия - Италия и така спокойно ще си пия питието, че няма накъде... 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...