Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League


Mockingbird

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Супер мач се получи.Съдиите - no comment.Страхотно дерби, уникални пропуски, много добра игра и на двата тима.

И след нещо такова, не мога да проумея как някой от онези малоумници от БФС, ще ми спре мачовете и ще ме накара да гледам нашите смешници.Никога.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

И ся к'во, Манчо бяха излезли май за хикса и си го взеха...Сити за пореден мач мачкат яко...Мойте хора от QPR-а успяха все пак да вземат точката..а сега Челси от две центрирания - два гола, пък Евертънци играят добре....

Ще видим утре топчетата каква ще я свършат и да се надяваме, че Нюкасъл и Тотнъм ще спретнат якото дерби, не като днес Ливърпулци и Манчовци....

Link to comment
Share on other sites

Е к'ео дерби, дъртия накрая се е усетил, че на анфийлд като се надиграва си тръгва с пълна кошница... Странното е поведението на ливърпул, не демонстрираха кой знае каква игра...

Link to comment
Share on other sites

Ти не беше ли фен на Юнайтед, пък така нареждаш Сър?

 

А мача на Челси беше такава гавра. Съдята все едно нарочно свиреше срещу тях и не им даде една камара нарушения. Тва сериозно ли е целия им отбор да завърши с жълт картон, а още първото полувреме да получат два червени картона.

Link to comment
Share on other sites

Ти не беше ли фен на Юнайтед, пък така нареждаш Сър?

На Юнайтед съм фен, на съра - не толкова. И това, че съм фен на даден отбор не ми пречи да го критикувам, нито да съм обективен.

 

Днес Уейн Руни навършва двадесет и ШЕСТ години :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...