Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League


Mockingbird

Recommended Posts

Какво става с Челси?!? 3:2:7 от началото на сезона, 16-то място?!? Хич не ги харесвам, но това представяне е толкова невероятно, че даже ми е трудно да се зарадвам на нещастието им :) Дали Мурчо няма да изхвърчи скоро?

 

Иначе Клоп е голям пич, много ме радват реакциите му. Дано има успехи с Ливърпул!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Както си говорихме с колегите (няма фенове на Челси сред тях) - вече не е смешно. Във фейса имам една англичанка, луда фенка на Челси. Вече по скоро я утешавам...

 

Четох една статия - "синдромът на третия сезон", което май си е традиция при Моу - при третия му сезон в даден отбор се забелязва огромен спад. Може би прекалено много изстисква футболистите...

Link to comment
Share on other sites

И което е още по-чудно, поне за мен - не само ги изтисква емоцинално и физически, ами и в крайна сметка прави така, че ги настройва срещу себе си. 

 

Много странно явление е Моуриньо. Явно методите му на работа не ги прилага, както казва той, за да предпазва отборът му от негативизъм и критики, а просто има някакъв много изкривени мироглед и разбирания . 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Малък човек, много его, много болни амбиции. И за него явно футболистите са просто ресурс. Вече дори не е смешно... Борнемут... като гост...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Е не може да не отчетем кой е новия шампион на Англия! От всичките отбори, които се бореха за титлата, Лестър ми бяха най-симпатичните...

Забавен факт - от последната титла на Ливърпул насам, Петър Шмайхел, а и неговия син станаха шампиони :)

Link to comment
Share on other sites

От всичките отбори, които се бореха за титлата, Лестър ми бяха най-симпатичните...

Само си представи ако беше заложил в началото на сезона едни 100 паунда за Лестър. В момента вече щеше да се чудиш какво да правиш с половин милион суха пара от британската валута. :)

Link to comment
Share on other sites

Тва не може да е истина!  :laughing:

Абсолютна истина. Коефициентът от миналия август за Лестър да стане шампион е бил 5000:1. Още през февруари излезе информация, че някакъв пич е бил заложил 40 паунда, демек вече със сигурност се кефи на 200 бона в британски паундове. Тепърва ще излиза май информация и за други подобни куриози. :)

Link to comment
Share on other sites

Абсолютна истина. Коефициентът от миналия август за Лестър да стане шампион е бил 5000:1. Още през февруари излезе информация, че някакъв пич е бил заложил 40 паунда, демек вече със сигурност се кефи на 200 бона в британски паундове. Тепърва ще излиза май информация и за други подобни куриози. :)

 

Не говоря за коефициента - за шампиона въобще....  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не говоря за коефициента - за шампиона въобще....  :grin:

Е кво пък, малка футболна революция на Острова и възможност за някои предвидливи тарикати да направят луди пари от нищо. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе няма лошо - всъщност това само там може да стане, защото още не ги е завладяла тоталната нагласация... 

Link to comment
Share on other sites

Освен, ако не е тотална нагласация :) Щото при коефицент 1:5000 представи си какви печалби са възможни ;)

Link to comment
Share on other sites

Освен, ако не е тотална нагласация :) Щото при коефицент 1:5000 представи си какви печалби са възможни ;)

 

Тоя номер няма как да го докарат... Дори и в най-смелите си мечти. Това дори тук в нашата помия не може да се случи...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Абе няма лошо - всъщност това само там може да стане, защото още не ги е завладяла тоталната нагласация... 

Крейзифорест?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...