Jump to content
BulForum.com

lazerna epilaciq kade i kolko ?


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Цената за външната страна на триъгълника (тази която им се вижда на момичетата като сложат бански - 1cm линия по цялата дължина на бедрото (и от двете страни)) е 30 евро и косми не излизат 1 година.

 

правете си сметка за цялото тяло или нещо по-голямо от 2 ленти 1cmx10cm.

Link to comment
Share on other sites

Цените са от порядъка на 160 лева за целите гърди, 120 лева за корем

 

 

45 лв. за мустаци на процедура

 

Цените са различни навсякъде, а в провинцията е по-евтино

Link to comment
Share on other sites

как е столичани верно тва изявление че в провинцията е по евтинко малко хмм както и да е

 

тои Пловдив е бил столица ва така че може се вратнете из провинцията (южна България)да немерите евтинко:)

Link to comment
Share on other sites

човека може да е от времето когато е имало Източна Румелия младолик :D

 

 

иначе си е по добре че несме столица ама тва е друга тема

кво то и да си говорим тва е едно скъпо удоволстви

Link to comment
Share on other sites

Супер много изместихте пак темата... Някой може ли в крайна сметка да даде конкретни цени на см2???

 

мисля, че не се определян на cm2 :) определят се на области и аз ти казах точни цени за една от областите. една приятелка ми ги каза.

Link to comment
Share on other sites

Мдам..сега звънях в това Енигма. Намира се в Новотела. Цената се определя от броя на изразходваните импулси, които пък зависят от степента на окосмяване. Иначе ориентировъчно ми казаха, че за засичане линията на брадата цената е около 100 лева. УСПЕХ!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Мдам..сега звънях в това Енигма. Намира се в Новотела. Цената се определя от броя на изразходваните импулси, които пък зависят от степента на окосмяване. Иначе ориентировъчно ми казаха, че за засичане линията на брадата цената е около 100 лева. УСПЕХ!!! :)

Kakво ще рече "засичане на линията на брадата" ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Пич, стегни се малко...

Единствените същества, които си правят цялостна депилация са ханъмите преди първата брачна нощ... :)

Е, и културистите и може би професионалните плувци...

Ама, заеби тая работа, честно ти казвам... Космите са признак на мъжественост... Мани ги тея метросексуални моди... ;)

Link to comment
Share on other sites

vseki si ima mnie ....

pri polojenie 4e po4ti seki den se pota v zalata predpo4itam da sam si depiliran otkolkoto celiq kosmat prosto li4na xigiena donqkade drugoto depiliran izglejda6 po-relefen

 

a i o6te obmislqm epiliraneto na racete no krakata i gardite zadaljitelno

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Някой може ли да ми препоръча козметични центрове в Пловдив, където правят кола маска на мъже? Място от което сте доволни, както от козметиката така и от козметичката, благодаря.

Link to comment
Share on other sites

като казахте за провницията : в Стара Загора има подобно студио : там беше малко по-ефтино май. Намираше се в някакъв висок хотел в центъра : не помня как се казва.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча козметични центрове в Пловдив, където правят кола маска на мъже? Място от което сте доволни, както от козметиката така и от козметичката, благодаря.

 

Beauty forever срещу Новотела! Не е евтино но поне обслужването и материалите са добри!

Link to comment
Share on other sites

ами има ли някой доволен от кола маска някъде , но не много скъпа , че така ме бяха ощавили миналата година за 12 лв, и само пъпки ( за краката говоря ) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

аз ходя при една бабка в каршака от доста години за цялото тяло ми взема 30лв. и работи много бързо не съм имал никакви проблеми при нея усвен че е малко чалната и ми надува главата с глупости :P

Link to comment
Share on other sites

аз ходя при една бабка в каршака от доста години за цялото тяло ми взема 30лв. и работи много бързо не съм имал никакви проблеми при нея усвен че е малко чалната и ми надува главата с глупости :P

 

 

айде следващия път като ходиш питай я само за краката колко взима, аз нагоре немам нужда :) :beerchug

Link to comment
Share on other sites

7 лева мисля абе около 10 беше не мога да се сетя в момента понеже винаги правя няколко неща едновременно

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...