Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

някой да има впечатление от интернета на dcc (асеновград)?

тъй като домашния съвет реши да се махне кабелната телевизия на евроком и да пробва това, което предлага "асеновградската", в момента гледам една брошура на същите тея dcc - 25 лв/мес. за 1024 kbps

притеснението ми е, че ми се виждат малко или много апокрифни. един познат, който е от асеновград ми разправя, че там са били "гола вода" и направо се изненада, като му казах какво предлагат тук и за к'ви пари.

та, някой да ползва техните услуги по отношение на глобалната мрежа? и да изкаже някакво мнение ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

хм, намерих им сайта - http://www.dcc.bg/

 

интересното е, че тея са се установили в кичука :P демек - настъпват от юг :D

 

ся им се "боднах" във форума и доколкото чета, нета им е пълна скръб.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

случайно реших да проверя сайта на визио вече инсталационната им е 36лв 20лв месечна такса 40кб/с международен 88кб/с бг и локал 100мбит/с най ме радва че лека полека почват да смъкват цените на скапаните инсталационни такси...

Link to comment
Share on other sites

В момента съм на Евроком,но тъйкато нет-а е толкова отвратителен,другия месец ще се местя най-вероятно на Визио.Напоследък чувам само хубави неща...добри скорости и качвали всички нови неща в локалните сайтове,няма ли нищо общо с предишното Визио.

Link to comment
Share on other sites

Але хора да ви питам можете ли да сваляте игри и филми че на мен нещо не ми разрешава.Като натисна download ми пише Cannot find server.Ако някой знае защо ми е така веднага да каже плс.Много ме нерви :angry1 :angry1 :angry1

Споко... Не си единствен. Откакто вдигнаха таксата на 20 лв. (Януари 2007) нещата рязко се сговниха. Мен ве4е сериозно ме дразнеха честите им зависвания та поисках телефона за поддръжка - е, на тея телефони или ти дава свободно или заето. Тва с "Cannot find SERVER or DNS error" e нормално положение на нещата от февруари. А скоростта на сваляне от 260-350 Кб/с се насра до макс. 150...

С други думи поддръжката е 0-ва, услугата смърди а ние си плащаме като балами новите такси... Тва ако не е възможно само в България незнам къде... Досега в нормална държава някой щеше да е подвел виновника за шибаната услуга под оговорност (не че в нормална държава разпространението на пиратска продукция щеше да е полулегално както тук).

И все пак модераторите на тоя форум като служители на въпросната компания що не кажат нещо по въпроса и не ни прояснят - докога ще трябва да търпим тоя шит и има ли шансове нещата въбще да се оправят?

Link to comment
Share on other sites

ся им се "боднах" във форума и доколкото чета, нета им е пълна скръб.

Я кажи нещо дали пише за цифровата им телевизия щото на мен не ми го вади форума.Пакети, цени, инсталации а у такива хави :)

Link to comment
Share on other sites

http://forum.tvsatbg.net/index.php?board=6.0

 

доколкото разбрах от един приятел сега (във форума информацията е нищожна), от другата седмица правели всичко на пакети т.е. авантата, която беше до сега, свърши

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

И все пак модераторите на тоя форум като служители на въпросната компания що не кажат нещо по въпроса и не ни прояснят - докога ще трябва да търпим тоя шит и има ли шансове нещата въбще да се оправят?

Модернаторите на форум-а не са служители на евроком,пък дори и да бяха откъде да знаят ? ;)

 

ailiilia такива изказвания не ми вдъхват много доверие. ;) Веднъж са се провалили,пък после разправяй,че ще се оправят

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Модернаторите на форум-а не са служители на евроком,пък дори и да бяха откъде да знаят ? ;)

 

ailiilia такива изказвания не ми вдъхват много доверие. ;) Веднъж са се провалили,пък после разправяй,че ще се оправят

znaia che ne vdahvat doverie,i as se parja na tozi ogan. pitash li me kak se chuvstvam kato cheta vsichko tova???

 

rabotia v evrokom,znaia za kakvo stava vapros. mislia che stignahme danoto,i sega triabva da si varnem klientite.i sam siguren che shte stane taka,pone izgledite ot dnes sa dobri

Link to comment
Share on other sites

Мдам, до 27 има още 10 дни. Имат време до тогава. Ако не се оправи, ще има "Инсталирай сам". Пука ми, че има 2-годишен договор. Като гледам висящите кабели и връзките с изолирбанд, не виждам нищо сигурно нито във Визио, нито при Гаров, никъде. Хората са казали - като ще е гарга да е рошава. От 3-4 дни наблюдавам нета на един приятел с ADSL. Нета е перфектен! С негов съсед по офис са си шернали 2048 Безкрай или както там се водеше. Тествах скоростите през няколко часа - към 9, към 13, към 17 и после към 20. Скоростите бяха почти еднакви, а връзката постоянна. Така като се замисля няма да има прекъсвания при бури, наводнения, спиране на ток някъде си и т.н. :punk

Link to comment
Share on other sites

znaia che ne vdahvat doverie,i as se parja na tozi ogan. pitash li me kak se chuvstvam kato cheta vsichko tova???

 

rabotia v evrokom,znaia za kakvo stava vapros. mislia che stignahme danoto,i sega triabva da si varnem klientite.i sam siguren che shte stane taka,pone izgledite ot dnes sa dobri

 

ако става дума за това : (копирано от форума на ggbit.info - линк)

Здравейте,

да Ви светна малко кво се случва.

Така наречените "Админи" на ЕКК.BG дето скапаха нещата в началото на Януари викнаха

Furiozo да ги консултира кво да правят.

След като скапаха и вижданате на няколко мрежи (не малко на брой) да не виждат wrzru , soft , mp3 сега незнаят как да го опрявят дано Furiozo го оправи и това

Напускат още хора от GigaBit.

Звънете на 97000 и пишете на 97000@еkk.bg наволя и търсете ALBIREO.

Според тях всичко е наред.

.

 

както съм писал и там - колкото и да е велик тоя човек , трябват техника и ресурси.

Link to comment
Share on other sites

Пичове ако живеете в район централен поинтересувайте се от hоmе-net.

За сега са най стабилните по мои наблюдения.Има и кофти моменти нета спира от време на време за по макс 5 мин но не е 24/7.

Скоростите им са доста приемливи и на добри цени.

за конаткти

650284

260947

0887616650

Link to comment
Share on other sites

Пичове ако живеете в район централен поинтересувайте се от hоmе-net.

За сега са най стабилните по мои наблюдения.Има и кофти моменти нета спира от време на време за по макс 5 мин но не е 24/7.

Скоростите им са доста приемливи и на добри цени.

за конаткти

650284

260947

0887616650

Имат ли сайт?Дай линк да видим за кво иде реч..

Link to comment
Share on other sites

някой, който се намира между г. кондолов и н. вапцаров, ще сподели ли впечатления отностно isp-то, което ползва - ggbit, visio, evrocom(cable) :huh:

 

Значи Г.Кондолов - не ми е позната като улица, аз съм между Н. Вапцаров и бул. Южен (една от пресечките на Стефан Стамболов) .Ползвам нет на Гигабит ,тарифа 28 лв. През денят - нета е ок (голяма част от времето). Има леки прекъсвания ,но са минутни.Скоростите .......биват.Не са това което е обявено,но......горе-долу става. Следобяд обаче , от 17 часа някъде нататък - ........само нерви :) Чести прекъсвания ,загуба на връзката , дори към локални свързаности зареждаш с 1-2К . Имам тук още няколко приятели около мен - същите наблюдения. Вечер ,след 00 часа , понякога връзката отново се оправя сякаш ,повечето пъти - не. Имам наблюдения само до 1 през ноща,защото по до късно не се задържам :) В общи линий : когато повечето хора се приберат у тях : адски много нерви с нета.Ако дърпаш нещо в този момент - по-добре ползвай download програма , защото иначе......може и 10 дена да си дърпаш една и съща песен примерно :)

Link to comment
Share on other sites

преди малко един познат ми показа следното:

 

speedggbituw0.th.jpg

 

обърнете внимание на часовете. останаха направо втрещен. това е на ggbit, за 20 лв. в кичука, до събота пазара

сървърите ли са се прецакали, к'во става :huh:

 

в момента му е толкова:

89196807.png

 

ебати и дисонанса :D

 

в момента с япония:

89201398eu4.jpg

 

:woot

 

 

а кондолов е от айсберга като тръгнеш до в. коларов.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Aз вече втори ден пък съм на ггбит и вече станах свидетел на няколко часово прекъсване + няколко кратки. :beerchug Иначе за сега съм доволен. Само като видях как свалям един филм за 30 минутки от локала (на 28 лв. тарифата), направо се родих. :) Сега се чудя, къде ми беше толкоз време акъла да седя на тоя ЕК (3 години) и да се радвам на увеличение от 4 К. Ей хора, хич и не се чудете, ами се махайте от тоя ЕК и ги хвърляйте тия модеми вече. За бърз нет ходете където и да е, само да не е на ЕК или ДСС (и БТК в някои отношения). Само за кабелната ви препоръчвам да си седите, че тия от ДСС се оказаха големи селяни. Да не ви разправям какви ядове си имах с персонала още от първия ден. Точно все едно хванати от полето и дошли от село, та не видели град. :argue Е гати обслужването, е гати чудото. Иначе сигнала на кабелната им е добър (за сега). ;)

Link to comment
Share on other sites

ne se za4etoh osobeno no v other temi vijdam samo kak psuvate ggbit ?!!? :angry1 :angry1 ....... ae pi4ove osuznaite se az sum na 20lv. sega osobeno kato vkaraha torentite v4era tegleh po eno vreme s 1.5 MB / sek predi tva s 3 MB /sek tegli se film4eto to4no za 10 min. (max.) ZA 20 LV !!!!!! na evrocom i na zlatna si za 130 lv pak po-bavno 6 go tegli6 mislq syper dovolen si e neta vqrno prekusva naposleduk no vie prosto se 4udite da mu namerite kusur (20 LV max 28 ) zapomnete LoL stiga samo - 4erti tursite u neta osuznaite se i mi kajete drug net za 20 lv deto tegli6 nai-novite filmi 1 mesec predi da sa izlezli na kino v BG za 10 min. + subs ........................ ne naistina kajete 1 !!!!!!!!! deiba ........... :blink: :blink: :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...