Jump to content
BulForum.com

Препоръка за интернет


Recommended Posts

Здравейте!

 

Значи местя се в нов апартамент и се налага да прекарам на ново нет. До сега бях на Кулбокс но на адреса все още няма покритие. Опциите пред мен са Близу,Ентри или ЕйнджълСофт. Нета ми трябва предимно за игри онлайн, демек с добър международен. На кулбокс бях много доволен, но знам че никой от изброените не може да се мери като качество/цена. Моля Ви кажете ми кое е най-доброто решение. Попринцип ще трябва да се прекара и Цифрова на 3 телевизора ама гледам че никоя от тези фирми нямат ТВ+ а това е важно за мен, защото гледам Испанската лига. Смятах да прекарам отделен нет + булсат заради ТВ+ ама те пък искат някакви 150 лв. депозит за устройствата което изобщо не ме устройва.

 

Общо взето това е. Търся добра скорост на що годе добра цена.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

 

Значи местя се в нов апартамент и се налага да прекарам на ново нет. До сега бях на Кулбокс но на адреса все още няма покритие. Опциите пред мен са Близу,Ентри или ЕйнджълСофт. Нета ми трябва предимно за игри онлайн, демек с добър международен. На кулбокс бях много доволен, но знам че никой от изброените не може да се мери като качество/цена. Моля Ви кажете ми кое е най-доброто решение. Попринцип ще трябва да се прекара и Цифрова на 3 телевизора ама гледам че никоя от тези фирми нямат ТВ+ а това е важно за мен, защото гледам Испанската лига. Смятах да прекарам отделен нет + булсат заради ТВ+ ама те пък искат някакви 150 лв. депозит за устройствата което изобщо не ме устройва.

 

Общо взето това е. Търся добра скорост на що годе добра цена.

 

Според мен, ако имат покритие - ЕйнджълСофт, цифрова от N3. В момента имат доста добри промоционални цени за сключване на договор - за ЕйнджълСофт говоря. За 18 месеца, цената е 15,60, за 24 месеца - 14,40, като скоростите са 66Mbit/s международна и българска, ъпа е 12Mbit/s.

Link to comment
Share on other sites

Ако има някой от района който може да пусне един SpeedTest ще съм му много благодарен. За N3 или Angel.

 

Аз не съм от този район, но това е резултат с включен торент клиент, който качва с 800KB/Sec.

 

http://www.speedtest.net/result/1753426241.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...