Jump to content
BulForum.com

Авто морги в Пловдив


poznai

Recommended Posts

Де са тия гробища? За втори път си къртя картера и то не от дупки ми от неравен път. Та вече няма да го кърпя, искам да му сменя капака, че вече е много зле. Някой да ме светне, по-специално за италиански автомобили къде има гробници?

 

едит: трябваше ми картер за 155-ца - намерих си. Но все пак, може да дадете инфо за моргите в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Ами от там си го бях намерил картера точно, но се оказа не баш кат за мойто 155-ца, която била с двигателя на 156..., ако съм си бил намерил някъде на старо, щяло да е поне 200 лв и айде пак на заварчик.., 35 кинта ми зе гадта, че и стругар нова резба за пробката трябва ми прави..

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли в някоя морга около Пловдов да имат Сеат Толедо? Обиколих няколко морги, и нямат частите, които ми трябват. Скоро пак ще обикалям, но ако някой знае нека каже, ще ми спести доста обикаляне :)

Link to comment
Share on other sites

Някои ако види фиеста 98-99г по моргите моля нека напише къде я е видял.Искам да сменям окачването,щото това спортното ми изкърти пломбите направо.

Link to comment
Share on other sites

Аз знам още една, която се намира на "Голямо конарско" като излизаш от Пловдив се пада в ляво. Мисля че пишеше че автоморгата е само за японски автомобили ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Аз пък търся Голф 3-ка на части, ако знаете или сте виждали къде има пишете. ;)

 

 

в мобиле.бг съм виждал доста обяви за голфове на части :) ако не си пробвал там, пробвай.

Link to comment
Share on other sites

в мобиле.бг съм виждал доста обяви за голфове на части :) ако не си пробвал там, пробвай.

 

Аз търся конктретно за Пловдив, иначе ми е ясно че в мобиле има... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...