Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Имам тази песен от доста отдавна,но незнам нито кои я изпълнява нито как се казва. Ако някои ми каже ще съм му много благодарен. :D

Но още нещо.Повече ми трябва оригинала на тази песен. Сигурен съм че съм я чувал преди в оригинал и ми харесва повече от тази версия :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имам тази песен от доста отдавна,но незнам нито кои я изпълнява нито как се казва. Ако някои ми каже ще съм му много благодарен.  :D

Но още нещо.Повече ми трябва оригинала на тази песен. Сигурен съм че съм я чувал преди в оригинал и ми харесва повече от тази версия :huh:

 

 

slu6al sym ya .....mislya 4e se kazva "somebody to love "...e tva e remix de ama ne znam na koi e ..... :)

nito tva nito originala

Edited by hEka
Link to comment
Share on other sites

slu6al sym ya .....mislya 4e se kazva "somebody to love "...e tva e remix de ama ne znam na koi e ..... :)

nito tva nito originala

 

Едно голямо 10Х това ми беше достатъчно :punk :punk :punk

Оригинала - Jefferson Airplane - Somebody to Love.mp3

Състоянието ми в момента - :music :D :punk

10х още веднъж

Link to comment
Share on other sites

Пътувах в едно такси и таксиджията слушаше 1 диск с много хубави клубни парчета. Не очаквам да познавате него, но това което успях да прочета от дисплея на плеъра бе "Jaime - Take Control" - песента е нещо между Самба и Денс и на припева момичето пее "take control of me". В интернет не можах да открия никаква информация за тази песен, което ме навежда на мисълта, че явно песента не се казва така :( Някой случайно да я знае ?

Link to comment
Share on other sites

takammm..zna4i

ima edna pesen deto q peqt na Shouto na Slavi i baleta tancuva.v4era koito go e gledal s oniq breikurite to4no predi da gi pokani q pqha.nakraq na pripeva se kazva ne6to kato "What Up!" ....probvah da potursq ama ne6to ne mi izleze kasmeta.koito znae da kazva :))

Да не би да имаш предвид "Word Up"?...има я на вареза в няколко варианта, потърси си я.

Link to comment
Share on other sites

Как се казва онази песен когато почва Big Brother ония казваше нещо от сорта на "Hello Big Brother"

 

П.С: Simbata имаш ли е тази trabant_noise във mid или mmf? Ако я нямаш може ли да ми кажеш как от mp3 ----> mid или mmf

Edited by Black_Hacker
Link to comment
Share on other sites

Ima edna mnogo stara pesen, koqto seki den puskat po Radio 1.Mislq, 4e se kazva AFRICA(ne e na dr alban).Pee q jena.Nekfi idei na koi e 6tot mnoo iskam da q namerq!

 

10x

 

Toto - Africa

Може би тази тръсиш имаше е в радиото на Vice City

 

EDIT: Опс не съм дочел пее е ЖЕНА тази не е пее жена :unsure:

Edited by Black_Hacker
Link to comment
Share on other sites

Ima edna mnogo stara pesen, koqto seki den puskat po Radio 1.Mislq, 4e se kazva AFRICA(ne e na dr alban).Pee q jena.Nekfi idei na koi e 6tot mnoo iskam da q namerq!

 

 

Предполагам , че е на Roze Lorance - Africa

сега ще я намеря в РС и ще ти я дам ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.warez.ru:8080/FTP/MP3z/*TEMP/Ri...ose.Laurens.mp3

 

Ето,но това е френският вариант...

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че тази песен е пята само на френски...Аз имам същата...

 

По Радио 1 пускат същата песен на английски,но не мога да я намеря никъде...

Link to comment
Share on other sites

Мили хора, една песен ме доведе до отчаяние! Помогнете :cry:

Сутринта я пуснаха по Ретро Радио. В припева се пее I'll be there... и после не се сеща кухата ми глава! Знам, че това е крайно недостатъчно. Знам също че не е на Bon Jovi, Mariah Carrey, Jackson 5, Escape Club. Стара класика е тази песен, сигурна съм че някои я знаят, ама като не мога да обясня хубаво... Мъж я пее, в припева се включва и нещо като хор. Това е което мога да обясня.

Link to comment
Share on other sites

Мили хора, една песен ме доведе до отчаяние! Помогнете  :cry:

Сутринта я пуснаха по Ретро Радио. В припева се пее I'll be there... и после не се сеща кухата ми глава! Знам, че това е крайно недостатъчно. Знам също че не е на Bon Jovi, Mariah Carrey, Jackson 5, Escape Club. Стара класика е тази песен, сигурна съм че някои я знаят, ама като не мога да обясня хубаво... Мъж я пее, в припева се включва и нещо като хор. Това е което мога да обясня.

да не е това?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...