Jump to content
BulForum.com

Sensation


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply
как беше партито?дай някви снимки нещо разцепихте ли?

 

Нищо не разцепихме за съжаление - оказа се че ни трябват по бон на човек само за пътни и спане и се наложи да се откажем. Продадохме билетите...

 

Догодина по-сериозна организация и по-навреме...

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разцепихме за съжаление - оказа се че ни трябват по бон на човек само за пътни и спане и се наложи да се откажем. Продадохме билетите...

 

Догодина по-сериозна организация и по-навреме...

еееее много жалко :(

имам голям мерак да присъствам на нещо подобно

партитата в България са малки и има предимно друсалки

Link to comment
Share on other sites

Ти пък ако си мислиш, че там не e пълно с друсалки честито :P Между другото таз годишния Sensation(white edition) ми се струва по-слаб от предишния поради простата причина, че са забили много ретро в миксовете.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разцепихме за съжаление - оказа се че ни трябват по бон на човек само за пътни и спане и се наложи да се откажем. Продадохме билетите...

 

Догодина по-сериозна организация и по-навреме...

 

1000 лева???? малко множко ми се вижда.

 

Ти пък ако си мислиш, че там не e пълно с друсалки честито :P Между другото таз годишния Sensation(white edition) ми се струва по-слаб от предишния поради простата причина, че са забили много ретро в миксовете.

 

Не съм слушал тазгодишния, но миналогодишния изобщо не ми хареса. 2003 ми хареса най-много.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да качи примерно Sensation 2003 в някой торент /бт.ггбит.инфо примерно/ и да си го дръпна, че иначе ще го свалям 100 години от другите саитове :bgrin:

Или пък да ми го прати по icq, skype...

Link to comment
Share on other sites

тва сенсатион не е ли от онея "ъндурграунд" партита пред 60 000 души ?Нещо ми идва комерс леко.Друго батко ви Свен да са е напукал и да не мое да смеси две пар4ета музиката е по яка

Link to comment
Share on other sites

niakoi ima li 2004

потърси се малко из торентите макар да се съмнявам да го намериш щото е старичко и няма да има сийд

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Момци отново купихме билети и работим по престоя :punk

 

Молете се тоя път да е по вода ралтата, че сме се засилили с кола

 

И пак е по над 600 евра на калпак :tongue

 

 

ЕДИТ:

 

Много ще оценя съвети къде да си направя фланелките за ивента - в МЕТРО копи центъра има ли го още (примерно)? Знаете всички требе да сме в бело хахахахах

 

PN:

 

Румене, Течни Момко - все още има място в колата. Толко съм откачил че ще дам 2100 във вноски в аванс само за да тръгна с нея. Ако искате мое се джойннете но да знаете хапливо е откъм кинтаро адун за хотел и т.н.

 

ЕДИТ2: Билетите са във фаза SOLD OUT момци ....

Link to comment
Share on other sites

600евро не е би малко много :blink:

150-билет,пътните-150,хотел-не повече от 80...според мене

бтв-аз замислям да хода на парти на ATB-тва лято ша е в румъния,полша...може нещо да се измисли

Link to comment
Share on other sites

600евро не е би малко много :blink:

150-билет,пътните-150,хотел-не повече от 80...според мене

бтв-аз замислям да хода на парти на ATB-тва лято ша е в румъния,полша...може нещо да се измисли

 

Фродо бе не стряскай народа - билетите са по 65 евра :rolleyes:

 

Но вече не са останали забелязвам, а и втората разпродажба е минала.

 

Но ако хукнеш със самолет най добрите билети започват от към 240 евра и нагоре.

 

Хотелите вече също са заети - резерваци в близост до Арената - много трудно. Иначе като цени почват от 80-100.

 

Освен това не може да отидеш на 7-ми и да се върнеш на 8-ми нали :rolleyes: и да си на сухо и гладно :punk

Link to comment
Share on other sites

Фродо бе не стряскай народа - билетите са по 65 евра :rolleyes:

 

Но вече не са останали забелязвам, а и втората разпродажба е минала.

 

Но ако хукнеш със самолет най добрите билети започват от към 240 евра и нагоре.

 

Хотелите вече също са заети - резерваци в близост до Арената - много трудно. Иначе като цени почват от 80-100.

 

Освен това не може да отидеш на 7-ми и да се върнеш на 8-ми нали :rolleyes: и да си на сухо и гладно :punk

явно съм попаднал на черната борса щото ги видях в един сайт по 150 и нещо :bgrin:

и тоя хотел за къв чеп е?от партито на рейса и домана.така се прави,пари за глупости-йок

Link to comment
Share on other sites

явно съм попаднал на черната борса щото ги видях в един сайт по 150 и нещо :bgrin:

и тоя хотел за къв чеп е?от партито на рейса и домана.така се прави,пари за глупости-йок

 

Тази година се биеха в гърдите, че ужким заловили маса билети, предназначени за черния пазар.

 

Така както го пресмяташ не може да стане приятелче - как ще се случи да се смъкнеш от рейса (който не е по-евтин от самолета, но за сметка на това е по-неудобен) и да се фърлиш в джаза и на сутринта - неспал, неял, непил да се качиш обратно. Ако можеш го изпълни това - поздравления.

 

Ние сме решили друго - отиваме на 6-ти, спим само една вечер в хотел, за да сме добре отпочинали за партито, на 7-ми откачаме до зори, на 8-ми ще сме у един приятел на брат ми през деня да поспим, съберем ли сили палим и тръгваме обратно. Въртят се планове да минем през Рим за ден-два на връщане, където е друго наше момче :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Момци! Настана време разделно! Само дни ни делят от великото събитие и този път няма да пропуснем да го видим на живо. Всичко е уредено - билети, резервации и най-вече ПАРИ :devil ! Поръчал съм и специални фланелки по въпроса, които ще са готови утре. На 3 юли се излита с принцеса Октавиана към Амстердам и на 7 вечерта най-сетне ще присъстваме на SENSATION WHITE 2007!!!

 

:punk :beerchug :punk

 

И дано ни стигнат тия пусти ПАРИ...

Link to comment
Share on other sites

Рапторееей, кво ще ги правиж тес пари бе уоу :)..дууд на 21 другия месец отивам в Берлин за малко, от сега ти обещавам другата година да дойда с Вас, ОК?

Немога навсякаде да угрея, мноо пари мноо чудо...с какво ще ходите?

От сега ти каам, другата година евентуално само чартър

Link to comment
Share on other sites

След като омазахме възможностите за самолет и изтървахме евтиното - къде 230 евра на калпак до там и назад - и понеже имаме и без това работа в Англия ще тръгваме с колата. Много път ни чака - София - Амстердам - Лондон - Рим - София. Ще минем и през Рим при наш авер, при който ще останем ден-два почти без разходи освен за пиене. Иначе тия евра все ме е страх че няма да ни стигнат с брат ми като знам какви сме :devil Но пък казал съм отдавна - тая година няма връщане назад, защото може и да ми е за последно. Ма пък ако вземе да ми хареса много, което е сигурно, като нищо мое се завтори. Аз откога ви пеех на вас още от лани ма пусто се не наканихте :punk

Link to comment
Share on other sites

Хаха, ненормалници :) дрес кода от горе до доле треа да е бял нали знаеш :) освен ако нема хойш на бляк също :)

Link to comment
Share on other sites

Не, за шарениците няма да има проблем, в интерес на истината и не бяла тениска да носиш пак ще те пуснат, виждал съм по клиповете че има и хора не по форма :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...