Jump to content
BulForum.com

DJ's, Producers, Musicians:


vinyl_master

Recommended Posts

Идеята ми е ако има из между нас хора които имат с какво да се похвалят със собствнна продукция(песен,mix&remix),нека поустне нещо тука.

Ето Тук можете да свалите и моето предложение.Полседният ми проект носещ името Default Disco в стил: DownTempo/TripHop/Trance.

Чакам и вашите предложения! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Полседният ми проект носещ името Default Disco в стил: DownTempo/TripHop/Trance.

Чакам и вашите предложения! :)

 

Parcheto ti e mnogo dobro, imash talant - karai v sushtiq duh ;) Skoro i az moa da kacha neshto avtorsko :)

Link to comment
Share on other sites

Bez da je obijdash...ako naistina tarsish otkroveno mnenie - dosta skuchnichko....za nad 7 minutno parche....mojeshe da pokajesh poveche vaobrajenie i da si poigraesh s harmoniata (razbirash za kakvo govorja), a i mastera ti mu trjabva oshte malko ;) Ne mi se sardi...vse pak sam ti batko i otdavna se zanimavam s tezi neshta....no za parvi opit - "interesno i obnadejdavashto" :punk

Link to comment
Share on other sites

dosta skuchnichko....mastera ti mu trjabva oshte malko  ;)  Ne mi se sardi...

 

Zdrasti Batko, razbira se che vseki ima pravo na mnenie, no mastera si mu e perfekten i ako mozhe poqsni kakvo razbirash pod "skuchno" tfa da ne e svatbarska pesen ta da te razigrae, ne vsqka pesen ima nuzhda ot dinamichna harmoniq - moga da ti dam primer s hilqdi parcheta koito se vurtqt ne 7 a 70 minuti okolo edna i sushta tonalnost ;) , az ne znam ako chuesh nqkoi po star album na Massive Attack ko shte kazhesh :bgrin: - "zaspala raota" :confused

Link to comment
Share on other sites

Тази тема е направих за да търса мнения и идеи от вас за 'наща' музика..това ще рече ,дайте някви линкове да чуя и ващи предложения. :)

Link to comment
Share on other sites

Matrix1, zashto se zasjagash - tova si e samo edno lichno mnenie. Sigurno ima mnogo drugi hora (dori si lichi i ot replay-te), na koito tazi muzika im haresva. Ne moga da razbera nepremenno li trjabva da ima samo polojitelni mnenija, za da se razbirash s drugite i v momenta v kojto si po-otkroven, vednaga otsreshtnija se drapva i ne iska da prieme konstataciata ti. I na men sa mi pravili dosta zabelejki, no vinagi sam se stremjal da izvleka polojitelnoto ot tjah. A otnosno Massive Attack - bil sam na dosta techno partita kadeto edno parche trae ne 7, a dosta poveche minuti. Ne che i tam njama slabi neshta, no v dobrite ima "jivec".

A za mastera - oshte sam na sashtoto mnenie - imam kade i s kakvo da chuja nedostatacite (ne sa golemi, no gi ima). Kakto i da e - ne priemaj tezi neshta za zajajdane. Na tvoite godini shtjah da sam dovolen, ako imashe njakoj s ushi, opit i tehnika, kojto da mi kaje nagotovo kak tochno stojat neshtata ama....uvi...vseki ti gleda seira dokato oshte se uchish i te ostavja da se opravjash kakto mojesh i trjabva da minat godini v praktika, slushane i analizirane na tonove muzika, dokato pochnat da se poluchavat neshtata. Kakto i da e - prikljuchvam do tuk s izkazvaniata na otkroveni mnenia i pojelavam na vinyl_master uspeh s albuma! :punk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

dosta skuchnichko....

 

Midex, ne se zqzhdam, a prosto izkazvam mnenie che gornata kritika, koqto otpravi e preuvelichena, kritikite sa polezno neshto, obache i tam se iska maistorluk. Da beshe se argumentiral s neshto po seriozno - tfa s "razdvzihenata" harmoniqta po skoro e vupros na vkus. Ako iskash da pomognesh na momcheto kazvash "tuka i tuka trebe tova onova" posochvash minuti sekundi, davash mnenie kakvo mozhe da se slozhi, da se premahne - taka rabotqt profesionalistite, az ne sum takuv taka che sum PAS, amatiori kat men mogat samo da kazvat "brao brao extra super si", krikite sa za profesionalistite. Btw, dai da chuem neshto tvoe, i pak kazvam, v dumite mi nqma kapka zaqdlivost, priqtno mi e da vodim podobni razgovori, da sporim v ramkite na normalnoto, dazhe predlagam vsichki useri, koito se zanimavat s e.music da se suberem na po bira, da se znaem - nema losho ;)

 

Peace :music

Link to comment
Share on other sites

Интересно звучене има парчето. Доблжава малко до Sven &  Cox.На E-Jay ли е правено?

С Reason e правено :) Всъщност е от преди 1-2 години (и аз не знам точно)

 

@matrix1: чат-пат и аз обичам да дрънкам на сестра ми на Yamaha-та , ама е мнооого трудно.

Иначе сега копая мощно семпли и като ми дойде музата ще сглобя нещо :music

Link to comment
Share on other sites

Matrix1 - ne chetesh pravilno...kazah "zasjagash", a ne "zajajdash" :tongue

A davaneto na "otkroveni" saveti - tova si mi e profesionalno izkrivjavane shtoto rabotja v studio ot 10+ godini i horata mi plashtat, za da im davam saveti kakvo da opravjat. Obache stiga sme se objasnjavali dvamata, zashtoto tozi forum ne e samo za nas - ako imash neshto da mi kajesh, shte ti dam email da ne zanimavame horata tuk. A za birata po princip v tezi goreshtini njamam nishto protiv :D

 

P.S....a v mp3.bg.com ima njakoi neshta...dosta starichki i ne s tochno tozi zvuk, kojto mi se iskashe togava ama kato se ima predvid, che sa praveni predi dosta godini na edin synth Yamaha i edin sampler AKAI....dori i PC oshte njamah....prosteno e...v poslednite njakolko godini imam dosta po-razlichni neshta, no mi mina meraka da gi pomestvam tuk-tam...

Link to comment
Share on other sites

Аре фе майна пускайте си парчетата и миксовте :)

btw накопал съм 15-20 CD-та със семпли ако се интересува някой - да свирне :)

Link to comment
Share on other sites

Искам само padding'и ...сичко друго ми е в излишък ....пък голям зор виждам с падинг'а :) ...та може да дадеж нещичко B)

Link to comment
Share on other sites

Тея семпли в общи линии са сурови - иама сякви простотии - даже гайди , има африкански ритми и вокали разни странни звуци, точно pads няма май за съжаление :(

Ама все пак има някакъв материал който не е зле, а и всичко е в cd-audio,wave и АКАI форрмат, като преобладава AKAI S3000 формата (аз ги обръщам в wave с BitHeadz Osmosis, ако нямаш такъв софтуер на PC-то ти показва че няма нищо на диска, щото някои от тея дискове са за семплер AKAI).

Link to comment
Share on other sites

Ми напраи няколко зипа и ги качи на фтп'то ..ако искаш,аша си избера нещо :rolleyes: ...аз мога да кача drum & bass loop'ове някои ако го интересува.. B)

 

 

Мисля че бая хора ме знаят че играя много Counter Strike ..та си по разрових архивите и ето Това излезна..

Link to comment
Share on other sites

Мога да ги рипна направо на ISO или нещо подобно, само че не знам точно кога ще стане тая, щото от нас не ми се upload-ват големи неща че става много бавно а и в ftp-тo вечно няма място, та някой ден ще издебна да има място и от бачкането ще ъпна нещо и ще постна тука или в Electronic Music Upload.

Edit : в предишния си post бях казал че няма pads в тея семпли, но като се поразрових се оказа че има, просто са забъркани различни звуци вътре.

Link to comment
Share on other sites

btw накопал съм 15-20 CD-та със семпли ако се интересува някой - да свирне :)

 

Prigotvih 20 prazni CDta - drugata nedelq svoboden li si da napravim neshto :) Dai ICQ ili MSN, puk EK kat ni opravqt uploada obeshtavam da kacha po neshto :D

Link to comment
Share on other sites

kat ni opravqt uploada obeshtavam da kacha po neshto

Аре ве ся пук ъплоада виновен ....тея 2 песни по нагоре дето са,съм ги качвал с 2к....голям прас ..:) ..6а исчакате малко уее ,ааа аре качвайте :P

Link to comment
Share on other sites

Аре ве ся пук ъплоада виновен ....тея 2 песни по нагоре дето са,съм ги качвал с 2к....голям прас ..:) ..6а исчакате малко уее ,ааа аре качвайте :P

 

Kolega 20 diska po 700 MB hich ne e malka rabota..ako predpolozhim che uploadvam s 2 kb/s..tfa sa okolo 80 dena upload - golqm pras :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...